z.Jazdy

crème de la crème
ODPOWIEDZ
zdyboo

z.Jazdy

#1

Post autor: zdyboo »

Więcej jeżdżę na rowerze niż fotografuję. Często jednak mam przy sobie aparat, zwłaszcza, że ostatnio kupiłem taki wielkości paczki fajek. Będę wrzucał tu fotosy powstałe w trakcie jazdy. Czasem bez zsiadania z roweru, czasem nawet bez zatrzymywania się. Wrzuty nie będą chronologiczne. Zaczynamy od zdzisia.

#1
Obrazek
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38800
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: z.Jazdy

#2

Post autor: wpk »

Droga swojska, zupełnie jak na moim pseudozadupiu.
Ale obróbka...
zdyboo

Re: z.Jazdy

#3

Post autor: zdyboo »

wpk pisze: 25 maja 2019, 15:59 Droga swojska, zupełnie jak na moim pseudozadupiu.
W zeszłym roku zacząłem się wypuszczać dalej od Wrocławia, choć nadal Dolny Śląsk. Czasem stan dróg potrafi zaskoczyć. Przebieg granicy pomiędzy dawnym województwem legnickim, a wrocławskim można odczytać z tego jak zmienia się stan nawierzchni.
Ale obróbka...
Przywykniecie. :P
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38800
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: z.Jazdy

#4

Post autor: wpk »

Ja już dawno przywykłem - to przecież znany i popularny styl "Industrialno-katastroficzne SF bez nuty melancholii".
Ale kiedyś Ci przejdzie, więc wrzucaj jak najwięcej, byś tym szybciej doznał methanoi.

Dodano po 3 minutach 20 strzałach znikąd:
PS Aha, sprawa zasadnicza - tu nie Nikoniarze - wolno wrzucać obrazki normalne, nie tylko miniaturki.
zdyboo

Re: z.Jazdy

#5

Post autor: zdyboo »

Ktoś (puch, ikit?) to ostatnio określił jako żużel. Zrobię sobie stronę i sygnaturę "żużel photography". :)
Ktoś będzie szukał pierdzących motocykli i się nieco rozczaruje.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38800
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: z.Jazdy

#6

Post autor: wpk »

Do it!
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14707
Rejestracja: 11.2016

Re: z.Jazdy

#7

Post autor: Owain »

No tak, Tomek ma tą szorstką obróbkę. Pamiętam, że Meliszipak zaraz po kupieniu batisów też taka trochę miał. Ja nie wiem co to, czy dużo clarity czy zabawa poziomami... może się przyzwyczaję, w niektórych fotach fajnie się sprawdza, w innych gorzej. Ale kadry jak zawsze - rewelacyjne.

Dodano po 44 strzałach znikąd:
A, i uświadomcie Tomka za co się u nas dostaje ostrzegnięcia :D
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38800
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: z.Jazdy

#8

Post autor: wpk »

Za fotopsioniczność.
zdyboo

Re: z.Jazdy

#9

Post autor: zdyboo »

Na pewno nie za dynamizatory wypowiedzi. :)

Co do wielkości, to może być trudno. Ja od zawsze mam taki workflow, że końcowe zdjęcie do netu ma 1000 px na dłuższym boku. Przez przypadek to się zgodziło z nikoniarzami. Z drugiej strony wczoraj trafiłem na jakieś zdjęcie z MF cyfrowego co się ładowało i ładowało. Myślałem, że mam szybki net, ale wytrwałem tylko do oczu, zwłaszcza, że komentarze były, że jednak cycków nie ma.
Poza tym na moich monitorach jest spoko. :P
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38800
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: z.Jazdy

#10

Post autor: wpk »

Fakt, wielce ubolewam, że masz CGA.
I rozumiem, ale nie usprawiedliwiam.
ODPOWIEDZ