cybulski fotografuje

crème de la crème
ODPOWIEDZ
cybulski

Re: cybulski fotografuje

#61

Post autor: cybulski »

cybulski pisze: 13 cze 2019, 15:33 Samynag ma chyba do końca czerwca cashback pare złotych będzie na piwo lub inne uciechy
http://www.samyang-foto.pl/pl/cashback
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: cybulski fotografuje

#62

Post autor: wpk »

Ja tam wolę Sean Young.
cybulski

Re: cybulski fotografuje

#63

Post autor: cybulski »

Człowiek w robocie na kilka godzin zarobiony a tu proszę, ruch jak na Marszałkowskiej w Stolycy.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: cybulski fotografuje

#64

Post autor: Owain »

wpk pisze: 13 cze 2019, 16:10 Ja tam wolę Sean Young.
Obrazek

Dodano po 46 strzałach znikąd:
cybulski pisze: 13 cze 2019, 18:03 Człowiek w robocie na kilka godzin zarobiony a tu proszę, ruch jak na Marszałkowskiej w Stolycy.
Niestety, offtop + burdel w cudzej galerii to tu niestety standardzik :>
Sowy nie są tym, czym się wydają...
cybulski

Re: cybulski fotografuje

#65

Post autor: cybulski »

Na nikoniarzach próbowałem wciągnąć we wspólną zabawę tworząc wontek "portret uliczny" https://forum.nikoniarze.pl/threads/295 ... ost4025726
Nie chwyciło. Plecy w kadrze niby chwyciły ale Jacek zamknął wątek na tydzień i popsuł mam wrażenie dobrą energię i zabawę. Po otwarciu wątku, widać było że kobyła już nie ta sama.

Tutaj się powtórzę z wątku portretu ulicznego, bo mi pasuje rolnetka do googli.

- Dzień dobry, ale Pan tak wystrojony z tą lornetką tutaj w tym tłumie aż chciałoby się zdjęcie zrobić ….
- A dzień dobry, dzień dobry, a zdjęcie do czego bo wie Pan może zapozować jakoś mogę na tę okoliczność ?
- W zasadzie to zaciekawiła mnie ta lornetka … no i Pan oczywiście. W tym tłumie, gdy tak tu gęsto turystów dzisiaj a Pan z lornetką ?
- A widzi Pan Panie szanowny, bo ja tu pracuję w tej restaurancji i naganiam klientów. Wypatruję ich już z daleka i sobie obieram na cel. No nie obraź się Pan ale sam Pan rozumiesz, takich gdzie widać że zostawią rachuneczek, no to Pana nie zaczepiałem.
- No spoko, wiadomo jak jest, każdy ma coś swojego do zrobienia. To teraz skoro już wiem o co biega z tą lornetką, zapozuje mi Pan na kilka portretów a potem wybiorę coś z tego, tylko tak żeby nikt nam w kadr nie wszedł, bo gęsto tu dzisiaj.
- No dobrze, będę wypatrywał w dali jak to zazwyczaj robię gdy puściej na rynku ….

Obrazek
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: cybulski fotografuje

#66

Post autor: wpk »

Owain pisze: 13 cze 2019, 18:05
wpk pisze: 13 cze 2019, 16:10 Ja tam wolę Sean Young.
Obrazek
Prezes, ja Cię chyba kocham.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: cybulski fotografuje

#67

Post autor: Owain »

wpk pisze: 13 cze 2019, 20:23 Prezes, ja Cię chyba kocham.


:P
Sowy nie są tym, czym się wydają...
puch24

Re: cybulski fotografuje

#68

Post autor: puch24 »

cybulski pisze: 13 cze 2019, 18:10 Na nikoniarzach próbowałem wciągnąć we wspólną zabawę tworząc wontek "portret uliczny" https://forum.nikoniarze.pl/threads/295 ... ost4025726
Nie chwyciło. Plecy w kadrze niby chwyciły ale Jacek zamknął wątek na tydzień i popsuł mam wrażenie dobrą energię i zabawę. Po otwarciu wątku, widać było że kobyła już nie ta sama.
Tu wątków nikt nie zamyka. Co najwyżej same przymierają, po czym czasem ktoś je odkopuje, ale nawet nie dostaje za to złotej łopaty. ;-)
cybulski

Re: cybulski fotografuje

#69

Post autor: cybulski »

Mam o to żal o to, że wątek który wydawało się wciąga w zabawę coraz więcej nikoniarzy, raptem odgórnie ktoś kurwa zamyka bo jakaś jebana nowa ramka z fotkami na stronie głównej została zatkana przez fotki z pleców. Niesmak pozostał, zapal się wyczerpał. Szczególnie że nie byłem ziutkiem, który przyszedł na forum Nikona przedwczoraj. Przejrzałem na oczy ze kurwa coś komuś odpierdala chyba.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: cybulski fotografuje

#70

Post autor: wpk »

Oni od dawna strzelają sobie w kolano.
Za to jest wątek "To forum jest takie nudne" i już kilka razy miałem ochotę się wpisać z potwierdzeniem.
ODPOWIEDZ