cybulski fotografuje

crème de la crème
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: cybulski fotografuje

#801

Post autor: wpk »

Np. truteń.
aisoglaM

Re: cybulski fotografuje

#802

Post autor: aisoglaM »

Hehee no tak. Truten to jednakowo truje, fakt 🤣
nordenvind

Re: cybulski fotografuje

#803

Post autor: nordenvind »

Nie słyszałem nigdy o żednem Trutenie :mrgreen:
aisoglaM

Re: cybulski fotografuje

#804

Post autor: aisoglaM »

A Gucio?
nordenvind

Re: cybulski fotografuje

#805

Post autor: nordenvind »

Pszypominam sobie co najmniej dwóch Guciów.
cz4rnuch

Re: cybulski fotografuje

#806

Post autor: cz4rnuch »

Owain pisze: 30 gru 2020, 17:36 Jak mam być szczery, to kurwa - kocham Rzeszów. Patriotą narodowym nie jestem, rzadko bywam, jakiś sport coś czasem, jakieś K2 zimą ;) Ale miejskim jestem strasznym, kocham moje miasto. Jak patrzę na Warszawę, Kraków czy np. mniejsze miasta - stolice byłych województw, o takich 20tysięcznych nie wspominając, to... No kurwa jest niemal idealnie. Jest czysto, schludnie, coraz mniej chamskich i brzydkich reklamo-potworków w stylu wczesnych lat 90tych, nie widać żuli na ulicy, można w nocy przeparadować przez miasto bez ryzyka wpierdolu (chyba że przypadkowo albo ktoś się prosi). Jeszcze okolice dworca trącą myszką, ale to wszędzie chyba, ale to też się zmienia. Jest Filharmonia, nie ma opery, zostało kilka kin, jest zielono, dużo parków i ładnie utrzymanych terenów zielonych, też tych nad rzeką. Jedyny ból, że studenty wszystkie mają już samochody i się korkuje, ale idzie przeżyć.
Mam podobnie. Po okresie wkurwu zaczynam doceniać 3city. Niby drogo, latem pałęta się Wawka, wieczne remonty itd, ale w wrzesniu piękne morze, jak się poszuka to nawet świeżą rybkę można kupić, gdyby nie pandemia to jakieś koncerty itd, nie jest za zimno ani za gorąco, ludzie w Gdyni mili, do lasu góra kwadrans z każdego miejsca w trójmieście, trochę jodu można złapać. Dla mnie na tę chwilę idealne miejsce do życia choć wiem też, że na emeryturę na bank przenoszę się na Warmię.
Awatar użytkownika
danz1ger
Posty: 5638
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk

Re: cybulski fotografuje

#807

Post autor: danz1ger »

W armię w życiu nie dam się zaciągnąc.
A jednak ktoś kręci.
cybulski

Re: cybulski fotografuje

#808

Post autor: cybulski »

W-armi nie byłem nigdy.
Awatar użytkownika
danz1ger
Posty: 5638
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk

Re: cybulski fotografuje

#809

Post autor: danz1ger »

Takżesamo. Chadzałem do szkół tak długo, aż przepisali mnie do rezerwy.
A jednak ktoś kręci.
nordenvind

Re: cybulski fotografuje

#810

Post autor: nordenvind »

Ja nie byłem nigdy w Narnii.
A z armii mnie wyrzucili.
ODPOWIEDZ