FantasMałgorie

crème de la crème
ODPOWIEDZ
aisoglaM

Re: FantasMałgorie

#251

Post autor: aisoglaM »

Robisz to źle :)
zdyboo

Re: FantasMałgorie

#252

Post autor: zdyboo »

I najczęściej wbrew swojej woli.
aisoglaM

Re: FantasMałgorie

#253

Post autor: aisoglaM »

To chyba właśnie, te różnice gatunkowe :P
puch24

Re: FantasMałgorie

#254

Post autor: puch24 »

To się po angielsku nazywa "wysypką drogową" (road rash), to co sobie Tomasz czasem aplikuje.
zdyboo

Re: FantasMałgorie

#255

Post autor: zdyboo »

Zwłaszcza, że ja w tej materii tradycjonalistą jestem i zwykle zdzieram asfaltem lub betonem.
puch24

Re: FantasMałgorie

#256

Post autor: puch24 »

A jeśli chodzi o road rash, to mój kolega ortopeda po prostu pasjami "uwielbia" motocyklistów w szortach, T-shircie i japonkach... ;-)
aisoglaM

Re: FantasMałgorie

#257

Post autor: aisoglaM »

Road rash, road rash, asfalt .. prawie pumpeks ;) to na pewno pięty ma jak bobasek :P:PP

Dodano po 1 minucie 32 strzałach znikąd:
puch24 pisze: 09 sty 2021, 17:34 A jeśli chodzi o road rash, to mój kolega ortopeda po prostu pasjami "uwielbia" motocyklistów w szortach, T-shircie i japonkach... ;-)
To musi być ciekawy widok. Oczywiście z punktu widzenia medyka :)
zdyboo

Re: FantasMałgorie

#258

Post autor: zdyboo »

Na moturze bym się nie odważył bez ciuchów ochronnych. Przy tych prędkościach w razie złapania szlifa, do końca tylko oczka dojeżdżają.
puch24

Re: FantasMałgorie

#259

Post autor: puch24 »

Raczej nie. Medycy też ludzie.
W takim przypadku jest to układanka puzzle z 800 kawałków, ale 500 zginęło, bo nie ma skąd wziąć brakującej skóry na przeszczepy. Nic zabawnego.
zdyboo

Re: FantasMałgorie

#260

Post autor: zdyboo »

Kiedyś na kursie pierwszej pomocy medycznej ratownik opowiadał, że motocykliści to wcale nie są idealni dawcy. Trudno wybrać coś nieuszkodzonego jak się gościa zbiera łopatką przez kilkadziesiąt metrów.
ODPOWIEDZ