Słuchawki

wszystko, co chcielibyście wiedzieć o technice, ale boicie się zapytać
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38850
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Słuchawki

#121

Post autor: wpk »

O kurwa.
Choć inni wożą kozy.
Awatar użytkownika
sorevell
Posty: 2546
Rejestracja: 11.2016

Re: Słuchawki

#122

Post autor: sorevell »

Mam odziedziczonego po ojcu Radmora 5102TE z dedykowanym korektorem, do tego kolumny Tonsil z wymienionymi kilka(naście?) lat temu na oryginalne głośnikami. Do tego jeszcze odtwarzacz CD Technics, w odwodzie również gramofon i tuner AM - oba Unitra.
Najczęściej na tym zestawie leci coś ze Spotify przez podpięty za pomocą kabla DIN-minijack tablet Nexus 7 albo radiowa Trójka - tu już tradycyjnie wychwytywana z eteru za pomocą kawałka miedzianego drutu wciśniętego w wejście antenowe.
Chyba przyszedł jednak czas, żeby zmienić sprzęt na coś bardziej współczesnego, ponieważ wydaje się, że funkcja "arcz" przestaje sobie radzić z utrzymywaniem częstotliwości radia i coraz częściej coś się rozstraja, zaczyna szumieć i generalnie denerwować użytkowników. Założenie by było takie, że zostają kolumny, ew. odtwarzacz CD, a kupiłbym jakiś amplituner, który poza możliwością podłączenia w/w miałby możliwość odtwarzania radia DAB, sygnału przez BT, fajnie by było, gdyby radził sobie z DLNA, bo może kiedyś na wyposażeniu pojawi się rzutnik. Ktoś/coś? Czy na przykład Yamaha R-N303D to przyzwoity wybór?
Krzych_g
Posty: 462
Rejestracja: 01.2019
Lokalizacja: Szczecin/okolica za miedzą

Re: Słuchawki

#123

Post autor: Krzych_g »

Kurde taki Radmor to moje marzenie z dawnych lat :lol:
ODPOWIEDZ