Chujale

zdjęcia i o zdjęciach - bez dogmatu
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
vid3
Posty: 8573
Rejestracja: 07.2017
Lokalizacja: Miasto robotnicze
Kontakt:

Re: Chujale

#1281

Post autor: vid3 »

Nie wiem o co chodzi. Ale, że dawno nie było to ...

Obrazek
Awatar użytkownika
vid3
Posty: 8573
Rejestracja: 07.2017
Lokalizacja: Miasto robotnicze
Kontakt:

Re: Chujale

#1282

Post autor: vid3 »

Obrazek
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Chujale

#1283

Post autor: Owain »

vid3 pisze: 23 sty 2024, 20:13 Nie wiem o co chodzi. Ale, że dawno nie było to ...
Skunk to obok Amnesia Haze i O.G Kush jedna z najpopularniejszych i wręcz kultowych odmian marihuany. Po raz pierwszy został wyhodowany w 1970 roku w USA w wyniku eksperymentalnego połączenia konopi indyjskich pochodzących z Afganistanu i Pakistanu ze środkowoamerykańskimi sativami, które wyróżniają się wysoką zawartością THC. W ten sposób powstała pierwsza i wciąż najpopularniejsza hybryda, znana jako Skunk#1. Ta odmiana jest łatwa w uprawie i szybko dostosowuje się do różnych warunków środowiskowych. W ciągu zaledwie kilku tygodni daje bardzo bogate kwiatostany, których charakterystyczną cechą jest bardzo intensywny „skunksowy” zapach – stąd właśnie nazwa tej odmiany.

vaporshop.pl

Choć za moich czasów mówiło się SKUN bez K. :P
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Chujale

#1284

Post autor: wpk »

Idę się napić.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Chujale

#1285

Post autor: Owain »

wpk pisze: 24 sty 2024, 17:31Idę się napić.
Obrazek
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
rbit9n
Ribitibi
Posty: 9432
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Kolonia pod Rzeszowem - Za Torem

Re: Chujale

#1286

Post autor: rbit9n »

Owain pisze:
vid3 pisze: 23 sty 2024, 20:13 Nie wiem o co chodzi. Ale, że dawno nie było to ...
Skunk to obok Amnesia Haze i O.G Kush jedna z najpopularniejszych i wręcz kultowych odmian marihuany. Po raz pierwszy został wyhodowany w 1970 roku w USA w wyniku eksperymentalnego połączenia konopi indyjskich pochodzących z Afganistanu i Pakistanu ze środkowoamerykańskimi sativami, które wyróżniają się wysoką zawartością THC. W ten sposób powstała pierwsza i wciąż najpopularniejsza hybryda, znana jako Skunk#1. Ta odmiana jest łatwa w uprawie i szybko dostosowuje się do różnych warunków środowiskowych. W ciągu zaledwie kilku tygodni daje bardzo bogate kwiatostany, których charakterystyczną cechą jest bardzo intensywny „skunksowy” zapach – stąd właśnie nazwa tej odmiany.

vaporshop.pl

Choć za moich czasów mówiło się SKUN bez K. :P
w slangu skun to była mocarna ganja, jak to się mówiło, muchozolem psikana.
nie, nie tobie ja służę, ja służę bzdurze!
Awatar użytkownika
sorevell
Posty: 2516
Rejestracja: 11.2016

Re: Chujale

#1287

Post autor: sorevell »

Obrazek
ODPOWIEDZ