Testum ipsum

off-duty
ODPOWIEDZ
tomfoot

Re: Testum ipsum

#131

Post autor: tomfoot »

cz4rnuch pisze:
tomfoot pisze:...Jaj deklarację złożę, ze to był ostatni raz (i znów Anita chodź po tantiemy), to się nagle cytowanie mnie zaczyna...
Trzeba było nie kłamać (w sensie deklarować) ;)

Weź nie żartuj proszę, bo z boku takie nawet internetowe oskarżenia to brzmią śmiesznie. Ale jak byś w dziób dostał od partyzanta z armii ludowej co później w krzaki się chowa i na wołanie nie odpowiada, to zwyczajnie przykro może być. I w dupie większość to ma, a ja nie umiem.
Awatar użytkownika
rbit9n
Ribitibi
Posty: 9443
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Kolonia pod Rzeszowem - Za Torem

Re: Testum ipsum

#132

Post autor: rbit9n »

wpk pisze:
tomfoot pisze:Tu Wojtek w dupie mnie ma, na pw w ogóle nie odpowiada.
Nie będę twierdził, że tej peemki nie dostałem, bo i tak niektórzy z Was uważają, że brzoza była ze stali a ja podszyłem się pod IP tomfoota na Nikoniarzach.
Jednak chciałbym działanie peemek sprawdzić wyłącznie dla własnego kaprysu, więc uprzejmie proszę kogoś normalnego, kto ma akurat chwilę i ochotę, o wysłanie testowej wiadomości do mnie.
e, a to nie jest oficjalna wersja komisji powołanej przez rząd PO, że skrzydła mu odpadli, jak uderzyli o brzozę na wysokości siedem metrów nad ziemią? siedem metrów to jest powiedzmy w połowie trzeciego u Ruskich, a u nas drugiego piętra. jak byłem smarkiem, wchodziliśmy w kumplami na graba, który miał jakieś osiem metrów wysokości, i najwyżej byliśmy w stanie dotrzeć gdzieś do okolic siódmego metra. wyżej już zdrowo bujało. także tego.
nie, nie tobie ja służę, ja służę bzdurze!
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14719
Rejestracja: 11.2016

Re: Testum ipsum

#133

Post autor: Owain »

Zgłaszam problem, który chyba od początku forum mam. Nowe posty w niektórych tematach nie są objęte powiadomieniami. Chyba wszystkie tematy w obiektywach oraz np. ostatni temat dotyczący dzieciaków - temat czy dział się podświetla, że są nieprzeczytane posty ale w powiadomieniach się nowe posty w tych tematach nie uwidaczniają. Coś, ktoś?
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
rbit9n
Ribitibi
Posty: 9443
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Kolonia pod Rzeszowem - Za Torem

Re: Testum ipsum

#134

Post autor: rbit9n »

ja też nie mam powiadomień o nowych wpisach, ale to chyba dlatego, że ja zawsze wyłączam powiadomienia. no chyba, że ktoś mnie cytuje, ale na szczęście, mnie nikt cytuje.
nie, nie tobie ja służę, ja służę bzdurze!
Tom4sz

Re: Testum ipsum

#135

Post autor: Tom4sz »

rbit9n pisze:ja też nie mam powiadomień o nowych wpisach, ale to chyba dlatego, że ja zawsze wyłączam powiadomienia. no chyba, że ktoś mnie cytuje, ale na szczęście, mnie nikt cytuje.
Też wyłączam.
ODPOWIEDZ