Moje pierwsze youtube

off-duty
ODPOWIEDZ
trumil9

Moje pierwsze youtube

#1

Post autor: trumil9 »

Chyba dobre miejsce jest tu. Chyba. Czekam na oceny. Uczciwe, nie obrazam sie.

Ligo

Re: moje pierwsze youtube

#2

Post autor: Ligo »

Uczciwie? Ok, więc czuję niedosyt, bo film urywa się trochę ni w pięć, ni w dziewięć. Custom made, czyli co konkretnie? Chętnie zobaczyłbym na początku krótki opis broni, kaliber, masę, wyważenie i generalnie ergonomię, zaś na końcu wrażenia z użytkowania, no i celność oka też.;-)
cz4rnuch

Re: moje pierwsze youtube

#3

Post autor: cz4rnuch »

Cały film obskoczony jednym ujęciem. Majstersztyk. Widzę wyraźne nawiązanie do "Rosyjskiej Arki".
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38826
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Moje pierwsze youtube

#4

Post autor: wpk »

Eee... Ja bym w tym widział nawiązanie do "Okna na podwórze" i "Narodzin narodu"...
Ale nie widzę.
Wojtek, musisz udoskonalić środki wyrazu.
Zacznij od przeróbki tego AR na ogień ciągły, wtedy tempo akcji wzrośnie.
trumil9

Re: Moje pierwsze youtube

#5

Post autor: trumil9 »

Z tym video jest jak ze zlym zdjeciem, cokolwiek bys nie zrobil teraz - nie bedzie sie bronic do konca. W opisie na youtube jest wymieniony kaliber .223 Remington, do tego karabinu mozna wymiennie uzywac amunicji 5.56 NATO. Custom made - AR ma budowe quasi "modulowa" to znaczy, ze mozna robic skladak z czesci roznych producentow. Np dla AR standardem jest 16" lufa, w moim jest 20". Kaliber tu uzyty - .223REM jest widoczny gdy oglada sie video bezposrednio z YT, Gdy oglada sie video full screen, na koncu (1.45s -1.46s) widac krotko ale w miare wyraznie gdzie pociski uderzyly w target, 4 bullseye. Na strzelnicach gdzie mam wejscie jest zakaz uzywania broni automatycznej, nie mozna jej nawet wniesc na teren strzelnicy. Tylko semi automatic. Na wielu strzelnicach obowiazuje nakaz przy strzelaniu z karabinu uzywania tylko jednego pocisku za kazdym strzalem, czyli po strzeleniu bron nalezy przeladowac. Proba obejscia moze skonczyc sie wyrzuceniem z obiektu i banem dozywotnim. Safety first. Trudno mowic jezeli chodzi o karabiny o wywazeniu, wszystkie ciagna przodemm w dol bo najciezszym elementem sie zawsze lufa. Ergonomia sprowadza sie do komfortu celownia czyli mozliwosci oparcia policzka na kolbie aby nie celowac z powietrza oraz do komfortu przy naciskaniu spustu. Ale zeby to wszystko opisac trzeba by bylo nakrecic 30 min aby zrobic "opowiesc" a ja nakrecilem jak sie strzela. Ale zgadzam sie, ze to wszystko nie tlumaczy, ze video mogloby byc lepsze.
tu z CZ75, obecnie strzelam na wiekszych obiektach 100-200 yardow, wymienilem scope na Nikon i krotki bipod, jest wygodniej i celniej

Obrazek
Ostatnio zmieniony 12 gru 2016, 15:22 przez trumil9, łącznie zmieniany 1 raz.
cz4rnuch

Re: Moje pierwsze youtube

#6

Post autor: cz4rnuch »

Najbardziej podobała mi się końcówka, bo pozostawia pewien niedosyt. Widziałem czy jedynie mi się wydawało? Tylko, że to raczej jako zajawka. Jeśli to skończone dzieło to jestem na nie. Choć ciągle się waham, bo może jutro wyjdzie sequel i wtedy ja wyjdę na durnia.

PS To temat zbiorczy, gdzie wszyscy mogą wrzucać swoje pierwsze youtuby czy będziesz ciągnął temat i lepiej Ci się nie wtryniać?
trumil9

Re: Moje pierwsze youtube

#7

Post autor: trumil9 »

Bardzo bylbym happy gdyby to byl nowy tread na forum, zapraszam...
ODPOWIEDZ