Kota dawno nie było

zdjęcia i o zdjęciach - bez dogmatu
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38818
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Kota dawno nie było

#4511

Post autor: wpk »

Ty mosz recht! :D
Awatar użytkownika
vid3
Posty: 8567
Rejestracja: 07.2017
Lokalizacja: Miasto robotnicze
Kontakt:

Re: Kota dawno nie było

#4512

Post autor: vid3 »

A ten potwór to na co?

Dodano po 22 strzałach znikąd:
Kotek też milusi.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38818
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Kota dawno nie było

#4513

Post autor: wpk »

No Jacek wydedukował, że na kukurydzę.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38818
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Kota dawno nie było

#4514

Post autor: wpk »

I słusznie. Bo on najprawdopodobniej rżnie kukurydzę razem z dziećmi kukurydzy.
nordenvind

Re: Kota dawno nie było

#4515

Post autor: nordenvind »

kot islamski

Obrazek
Awatar użytkownika
vid3
Posty: 8567
Rejestracja: 07.2017
Lokalizacja: Miasto robotnicze
Kontakt:

Re: Kota dawno nie było

#4516

Post autor: vid3 »

Sześcionożny cztoroosobowiec?
Awatar użytkownika
abishai
Osia mówiła - Abiszabi
Posty: 1521
Rejestracja: 07.2017
Lokalizacja: Swindon

Re: Kota dawno nie było

#4517

Post autor: abishai »

„Brak palców był kolejnym czynnikiem przyspieszającym rozwój intelektualny wielbłądów. Rozwój matematyczny ludzi zawsze był hamowany przez powszechną instynktowną skłonność, by wobec czegoś naprawdę skomplikowanego – jak choćby wielomiany trój-foremne czy różniczki parametryczne – liczyć na palcach. Wielbłądy od samego początku liczyły na liczbach.”

„Ten konkretny wielbłąd, wynik milionów lat działania doboru naturalnego, który stworzył istotę mogącą w biegu policzyć ziarenka piasku pod nogami, świadomie zamykać nozdrza i wiele dni przeżyć bez wody pod gorącym słońcem, nazywał się Ty Draniu.”

- Jak się na nim jeździ?
- Kiedy chcesz jechać do przodu, klniesz na niego i walisz kijem, a kiedy chcesz się zatrzymać, klniesz na niego i mocno walisz kijem.
- A gdybym chciał skręcić?
- To jest pytanie z podręcznika dla zaawansowanych. Najlepiej wtedy zsiąść i odwrócić go ręcznie.

Piramidy, Terry Pratchett. Ta książka zmieniła moje spojrzenie na te poczciwe zwierzaki.
puch24

Re: Kota dawno nie było

#4518

Post autor: puch24 »

Dobre. Może pora przeczytać?
Awatar użytkownika
abishai
Osia mówiła - Abiszabi
Posty: 1521
Rejestracja: 07.2017
Lokalizacja: Swindon

Re: Kota dawno nie było

#4519

Post autor: abishai »

Koniecznie cały cykl Świata Dysku!
I bądź przygotowany na to że często będziesz parskał śmiechem, ale też zwolnisz chwilę i pomyślisz - o cholera, faktycznie.
(Kiedyś, będąc młodszym, miałem taki kajecik do którego wpisywałem co mądrzejsze albo zabawniejsze teksty z czytanych książek, Pratchett w tym kajeciku rządził.
Ostatnio prywiozłem sobie ten kajecik z resztą książek, teraz ten kajecik jest jak podróż w czasie)

"Jest śmierć i podatki, ale podatki są gorsze, bo śmierć przynajmniej nie trafia się człowiekowi co roku."

"Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi."

"Zawsze bierz pod uwagę fakt, że możesz się mylić."

"Wiesz co jest największą tragedią tego świata? Ludzie, którzy nigdy nie odkryli, co naprawdę chcą robić i do czego mają zdolności. Synowie, którzy zostają kowalami, bo ich ojcowie byli kowalami. Ludzie, którzy mogliby fantastycznie grać na flecie, ale starzeją się i umierają, nie widząc żadnego instrumentu muzycznego, więc zostają oraczami. Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć."

"– Chciałem powiedzieć (...) że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14711
Rejestracja: 11.2016

Re: Kota dawno nie było

#4520

Post autor: Owain »

Ja tu już obszernie cytowałem Kolor Magii w temacie tego demona co w pudełku siedzi i obrazki maluje :P
Sowy nie są tym, czym się wydają...
ODPOWIEDZ