Places

zdjęcia i o zdjęciach - bez dogmatu
ODPOWIEDZ
otwieracz

Re: Places

#5061

Post autor: otwieracz »

Tak się składa że od 1 jestem szczęśliwym bezrobotnym i tak se myślę że chyba kurwa zostanę budowlańcem. Co jak co ale na rozpierdalaniu to ja się znam.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38803
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Places

#5062

Post autor: wpk »

Będziesz otwierał nowe trasy.
otwieracz

Re: Places

#5063

Post autor: otwieracz »

Ta. Puszczę ci linię tramwajową pod chatą.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38803
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Places

#5064

Post autor: wpk »

Nie powinienem być zdziwiony - wczoraj odkryliśmy, że niedaleko właśnie przeżyna się ścieżka rowerowa z Opatowca do Kazimierzy Wielkiej - na przełaj przez góry i lasy, w poprzek pól i łąk. Ciekaw jestem, jak bardzo właściciele i użytkownicy tychże są tym faktem usatysfakcjonowani.
Awatar użytkownika
vid3
Posty: 8566
Rejestracja: 07.2017
Lokalizacja: Miasto robotnicze
Kontakt:

Re: Places

#5065

Post autor: vid3 »

Niech pobierają myto.

Dodano po 1 minucie 7 strzałach znikąd:
Chociaż znam przypadek, że właściciel lasu kopał rowy w poprzek.
puch24

Re: Places

#5066

Post autor: puch24 »

otwieracz pisze: 12 lis 2019, 21:44 A jak skończą to się okaże że ktoś zapomniał zaznaczyć w projekcie że pod ulicą miała iść rura od kibla, albo studzienki kanalizacyjne mają za mały przepływ. Będą nowy asfalt rozpierdalać. U nas teraz rozwalają prawie nowe chodniki bo jest moda na ścieżki rowerowe więc ryją połowę i leją asfalt.
Łódź jest teraz pro eco jak cię nie mogę, i na potęgę lansują tramwaje i rowery, ale takich głupot już na szczęście nie robią. Parę lat temu wybudowano trochę kompletnie bezsensownych ścieżek rowerowych, i to rzeczywiście były pieniądze całkowicie wyrzucone w błoto. Teraz te ścieżki są znów przebudowywane, co narobiło burdelu w mieście, ale wydaje się, że te nowe przynajmniej będą miały trochę więcej sensu. Co oczywiście zobaczy się za jakiś czas, gdy zaczną się wykopki, o których wspominasz.
Już się zresztą okazało obok mojego domu. Od ponad roku w mojej okolicy budują nowe chodniki i ścieżki rowerowe. Strasznie się z tym dłubią. Najpierw po przeciwnej stronie ulicy, a teraz po mojej. Już prawie, prawie skończyli, ale nie do końca... Już ludzi szlag trafia, bo ludzie - w tym sporo naprawdę staruszków - musieli miesiącami brnąć po wykrotach, utrudniony był dostęp do sklepów, itd. No i jak już pięknie ułożyli chodnik i wyasfaltowali ścieżkę rowerową, to wykuto w tym dziurę i wykopano wykop do jakichś podłączeń do pobliskiej starej kamienicy. :-( Jak to zobaczyłem, to ręce mi opadły, bo zrobiono to jakiś tydzień po położeniu płyt chodnikowych i asfaltu.
cybulski

Re: Places

#5067

Post autor: cybulski »

otwieracz pisze: 12 lis 2019, 22:14 Tak się składa że od 1 jestem szczęśliwym bezrobotnym i tak se myślę że chyba kurwa zostanę budowlańcem. Co jak co ale na rozpierdalaniu to ja się znam.
Bobem Budowniczym może?
cybulski

Re: Places

#5068

Post autor: cybulski »

Kiedyś było na czasie budowanie socjalizmu, a teraz chyba budujo Polske od nowa bo była w ruinie.
Awatar użytkownika
vid3
Posty: 8566
Rejestracja: 07.2017
Lokalizacja: Miasto robotnicze
Kontakt:

Re: Places

#5069

Post autor: vid3 »

Żeby ktoś mógł budować
zrujnować musi ktoś.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38803
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Places

#5070

Post autor: wpk »

Bo gdy jedni się budują, drudzy się walą.
ODPOWIEDZ