Dupa

off-duty
ODPOWIEDZ
cybulski

Re: Dupa

#591

Post autor: cybulski »

Lwica w mieście
cybulski

Re: Dupa

#592

Post autor: cybulski »

Ciężko wyobrazić że można znaleźć lepsze widoki do podziwiania. Oczywiście możnaby pewnie takie zrobić zdjęcie w złotej godzinie albo nocne.

Dodano po 6 minutach 58 strzałach znikąd:
Okazuje się że są pewne nieznane dotąd możliwości



Dodano po 6 minutach 14 strzałach znikąd:
Ale zobaczcie ... takich fotek nie uświadczycie na polskich wielkich fotograficznych forach ... tam tylko jebane fotoretusze, glamury, proste horyzonty, i zwierzaki złapalen zomem szescetką



Dodano po 15 strzałach znikąd:


Dodano po 1 minucie 41 strzałach znikąd:
No i jeszcze coś dla miłośników miejskich widoczków :)

Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38804
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Dupa

#593

Post autor: wpk »

A dla mnie oglądanie dobrych zdjęć na sfarfonie zamiast na ścianie/dużym ekranie z powodu jakiegoś jebanego Instagrama/Facebooka/Messengera itp to jedna wielka dupa.
zdyboo

Re: Dupa

#594

Post autor: zdyboo »

cybulski pisze: 16 sty 2020, 13:00Ale zobaczcie ... takich fotek nie uświadczycie na polskich wielkich fotograficznych forach ... tam tylko jebane fotoretusze, glamury, proste horyzonty, i zwierzaki złapalen zomem szescetką
Woytek być może pamięta zdjęcia Wolanda na N. Takie bardzo w stylu tego co podałeś jako przykład. Większość jechała po nim jak po burej suce.
I sam nie rozumiem tego naśmiewania się czy protekcjonalnego traktowania innej estetyki. Chyba każdy tak ma, że pewne rzeczy do niego nie trafiają czy zwyczajnie nie podobają się, to jest normalne, sam tak mam. Natomiast jeżeli nikt nie nakazuje mi uwielbienia dla czegoś, to najczęściej przechodzę koło tego obojętnie. Jeżeli ktoś, mimo wszystko domaga się mojego zdania to powiem, że nie podoba mi się/ nie rozumiem/ nie umiem zwerbalizować swoich uczuć. W życiu nie przyszłoby mi krytykować, a już na pewno czynić tego w chamski sposób. Nie należy mylić szczerości z chamstwem.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38804
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Dupa

#595

Post autor: wpk »

zdyboo pisze: 16 sty 2020, 18:41
cybulski pisze: 16 sty 2020, 13:00Ale zobaczcie ... takich fotek nie uświadczycie na polskich wielkich fotograficznych forach ... tam tylko jebane fotoretusze, glamury, proste horyzonty, i zwierzaki złapalen zomem szescetką
Woytek być może pamięta zdjęcia Wolanda na N. Takie bardzo w stylu tego co podałeś jako przykład. Większość jechała po nim jak po burej suce.
I sam nie rozumiem tego naśmiewania się czy protekcjonalnego traktowania innej estetyki. Chyba każdy tak ma, że pewne rzeczy do niego nie trafiają czy zwyczajnie nie podobają się, to jest normalne, sam tak mam. Natomiast jeżeli nikt nie nakazuje mi uwielbienia dla czegoś, to najczęściej przechodzę koło tego obojętnie. Jeżeli ktoś, mimo wszystko domaga się mojego zdania to powiem, że nie podoba mi się/ nie rozumiem/ nie umiem zwerbalizować swoich uczuć. W życiu nie przyszłoby mi krytykować, a już na pewno czynić tego w chamski sposób. Nie należy mylić szczerości z chamstwem.
W punkt.
Ja, jeśli coś do mnie nie trafia, raczej w ogóle nie zabieram głosu.
Z perspektywy czasu nagonka na Wolanda przyczyniła się do mojego zdefiniowania gatunku "Nikoniarzy".
Awatar użytkownika
no_gravity_Carlos
Posty: 4382
Rejestracja: 06.2019

Re: Dupa

#596

Post autor: no_gravity_Carlos »

poza tym Woland odkul sie na playboyu czy czyms takim i wszystkim bylo lyso

Dodano po 43 minutach 41 strzałach znikąd:
no, cos tam w koncu wyszukalem w temacie...

Obrazek
cybulski

Re: Dupa

#597

Post autor: cybulski »

Wolanda śledzę na insta

Dodano po 1 minucie 4 strzałach znikąd:
https://instagram.com/yeswoland?igshid=126385ngoe9h4

Dodano po 28 strzałach znikąd:
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38804
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Dupa

#598

Post autor: wpk »

Była gimba, teraz jest insta.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14707
Rejestracja: 11.2016

Re: Dupa

#599

Post autor: Owain »

Fajny ten pierwszy kotek :>
Sowy nie są tym, czym się wydają...
cybulski

Re: Dupa

#600

Post autor: cybulski »

Takich zdjęć, robionych od dupy strony, mam mało a jeszcze mniej które nadają się do pokazania.

ODPOWIEDZ