Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

off-duty
ODPOWIEDZ
nordenvind

Re: Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

#2131

Post autor: nordenvind »

Jaack pisze: 01 lis 2019, 22:40 A ja myslalem ze tam jest problem ze sie nie dyskutuje o zdjeciach. Tutaj chociaz ostrzegniecie mozna dostac. ;-) Znaczy sie takiego Lajka. ;-)

Najlepsze sa teksty typu: zdjecie jest krzywe albo jakis niechlujnie wykadrowane. Ktos zwraca na to uwage w zyczliwy sposob... na to autor sie oburza ze on to zdjecie tak na szybko zrobil i obrobil i zmieniac tego nie bedzie. Bo tak ma byc i tyle bo... to jest jego wizja artystyczna. I moze dlatego ludzie nie dyskutuja o zdjeciach. Normalni uzytkownicy forum nie chca sie pozniej bawic w przepychanki. Hmmm... rozwiazalem zagadke ;-)
O.... to prawie o mnie, kiedyś mi pewien geodeta w moim wątku streetowym wyprostował 6 zdjęć i wkleił, no to się wkurzyłem i kazałem swoje poprawki wypierdolić.
Potem zostałem wyśmiany przez innego eksperta za stwierdzenie, "że krzywy horyzont dodaje dynamiki w streecie...
Nie wspomnę już o nickach tych jegomości... Fotografia to nie inżynieria mostów :mrgreen:
Czy naprawdę o zdjęciu można powiedzieć tylko " krzywy horyzont" ? To tak jakby ekspert kulinarny degustował potrawy i
używał tylko dwóch stwierdzeń, przesolone i niedosolone....
nordenvind

Re: Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

#2132

Post autor: nordenvind »

A co by powiedział taki ekspert widząc zdjęcia uznanych autorów którzy świadomie używają tkzw stylu amatorskiego.
Z krytyką trzeba uważać i jeśli nie ma się nic ciekawszego do powiedzenia niż krzywo, zły wb... to moim zdaniem lepiej
trzymać język w gębie :mrgreen: no chyba, że ktoś prosi o trzeźwą ocenę osób postronnych, wtedy każdy na miarę swoich
możliwości coś doda. Generalnie żyjemy w takim kraju, gdzie wszystko co nowe innowacyjne musi najpierw przyjąć się na zachodzie
inaczej zostanie zadeptane. Tak było zawsze...
Awatar użytkownika
no_gravity_Carlos
Posty: 4409
Rejestracja: 06.2019

Re: Sława i chwała naszego forum na forach ościennych [emoji6]

#2133

Post autor: no_gravity_Carlos »

a taki Carlos zeby nie pergolic i odgrawitowac
Awatar użytkownika
no_gravity_Carlos
Posty: 4409
Rejestracja: 06.2019

Re: Sława i chwała naszego forum na forach ościennych [emoji6]

#2134

Post autor: no_gravity_Carlos »

bo to trzeba tak, zeby krytyki nie bylo, inaczej policor pergoli; ale jak cos jest kiczem to jest i nie trzeba zmieniac pojec i swiadomosci
Awatar użytkownika
no_gravity_Carlos
Posty: 4409
Rejestracja: 06.2019

Re: Sława i chwała naszego forum na forach ościennych [emoji6]

#2135

Post autor: no_gravity_Carlos »

ide pojezdzic tjaktojem po polu i popozuje wupsikowi;) goncie mnie
puch24

Re: Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

#2136

Post autor: puch24 »

Taka sytuacja.
Studia weterynaryjne. Pani docent doktor profesor (nie)nadzwyczajna wielokrotnie rehabilitowana prowadzi wykład, na którym wspomina (ale nie podaje szczegółów) o jakiejś nowej metodzie leczenia, którą stosuje w swojej prywatnej klinice wet. Nie jestem tego teraz dokładnie zacytować, ale z wypowiedzi wyraźnie wynikało, że wiedza na temat tej metody ma swoją cenę, i pani docent profesor nie zamierza (nieodpłatnie) dzielić się nią z byle kim. Było to coś w rodzaju: "kto przyjdzie do mnie na prywatne bezpłatne praktyki i zgodzi się harować jak wół, to... itd."
cz4rnuch

Re: Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

#2137

Post autor: cz4rnuch »

Sailor weterynarii.
cybulski

Re: Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

#2138

Post autor: cybulski »

cz4rnuch pisze: 02 lis 2019, 06:13 Sailor weterynarii.
Ale z drugiej strony tylko pracując u mistrza można nauczyć się jego metod. Dziś ten model mistrz-czeladnik jest wyśmiewany poniekąd bo niby wiedza jest ogólnie dostępna. Ciężko jednoznacznie dziś wyrokować. Myślę że tu chodzi może o ten najwyższy poziom wtajemniczenia?
cybulski

Re: Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

#2139

Post autor: cybulski »

A tu kolega ma rscje 100 procent.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38838
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

#2140

Post autor: wpk »

Tymczasem w moim wątku na N. uczestnicy nie przestają mnie bawić. :D
ODPOWIEDZ