Rowerowe dyr-dymały

off-duty
ODPOWIEDZ
zdyboo

Re: Rowerowe dyr-dymały

#3261

Post autor: zdyboo »

Nie spotkałem się, ale w jakimś miejskim składanym pizdryku kierownica była chyba składana z trzech części. Ogólnie to kierownica lepiej aby była solidna, na takiej kierownicy co się rusza w jakikolwiek sposób, chyba bym nie dał rady psychicznie.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38838
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Rowerowe dyr-dymały

#3262

Post autor: wpk »

Chcesz o tym porozmawiać?
zdyboo

Re: Rowerowe dyr-dymały

#3263

Post autor: zdyboo »

Dziękuję, ale nie. Nie ma takiej potrzeby. Ja mam kierownice sprawdzonych producentów. Żadne karbony po taniości z Ali. Może i płacę więcej, ale mniej niż za protetyka.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38838
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Rowerowe dyr-dymały

#3264

Post autor: wpk »

Protetyk też potrzebuje zarobić.
gavin

Re: Rowerowe dyr-dymały

#3265

Post autor: gavin »

Mój MTB_Vel jest wręcz stworzony do trzaskania kilometrów.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38838
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Rowerowe dyr-dymały

#3266

Post autor: wpk »

Znaczy siedzisz w piwnicy i klikasz w licznik?
Awatar użytkownika
vid3
Posty: 8595
Rejestracja: 07.2017
Lokalizacja: Miasto robotnicze
Kontakt:

Re: Rowerowe dyr-dymały

#3267

Post autor: vid3 »

Powiedz Jasiu, do czego jest ta rura?
cz4rnuch

Re: Rowerowe dyr-dymały

#3268

Post autor: cz4rnuch »

Fajny patent dla rozkochanych w jednym blacie:



Ale ta cena. Już nie mówiąc nawet o tym ustrojstwie, ale cena samej kasety zwala z nóg. Ze względu na szacunek do piniondza Ciorny woli się jednak przyzwyczaić do 2x. A wracając do rzeczy ważnych. Coś mnie, na razie bardzo cicho, strzela przy napędzie. Wydaje mi się, że korba z lewej strony. Raczej nie sam pedzio, bardziej okolice suportu. Narzędzi do presfitów i tak nie mam. Myślita, że można z tym poczekać do zerowego czy lepiej się tym zająć od razu?
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38838
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Rowerowe dyr-dymały

#3269

Post autor: wpk »

Lepiej od razu, żeby korba nie odbiła.
zdyboo

Re: Rowerowe dyr-dymały

#3270

Post autor: zdyboo »

Janek z Bikeshow dwa materiały o Classified zrobił. Jeden o montażu, a drugi to wrażenia z użytkowania po jakimś tam, niewielkim dystansie. Całość, czyli karbonowe koła, kaseta, przycisk sprinterski i odbiornik kosztuje 11 kafli, co jest jeszcze ceną do przełknięcia przy składaniu nowego roweru, ale faktycznie kaseta w tym wypadku wycięta jest z jednego bloku metalu i kosztuje 170 eurasów. Jak się napęd zużyje to trzeba z takiej kasy wyskoczyć, zamiast 20-40 zeta za zębatkę do kasety XT/Ultegra. Choć już podobno są dostępne zamienniki z kraju środka.
Ja mam obiekcje związane ze zmianą przełożenia przekładni planetarnej w piaście pod obciążeniem. Producent twierdzi, że testował do 1000 W, ale ja miałem trzy przekładnie planetarne i tylko jednej nie zmieliłem. I chyba tylko dlatego, że rower szybko oddałem siostrze. No i odbiornik przy osi tylnego koła jest zamontowany jak dźwignia szybkozamykacza. Odbiornik jest z plastiku, zatem jedna niefortunna gleba i trzeba wymienić.
Rose i Ridley mają opcję montażu Classified w fabrycznie nowych rowerach.

Co do stukania suportu, to sprawdź czy nie masz luzu na korbie. Jak nie, to bym zostawił do zerowego.
ODPOWIEDZ