Dywagacje o zakupie A7

wszystko, co chcielibyście wiedzieć o technice, ale boicie się zapytać
ODPOWIEDZ
puch24

Re: Dywagacje o zakupie A7

#4341

Post autor: puch24 »

Ale co to za przyjemność obtłukiwać dupę gumiakami?

A propos daty, to są takie aparatki, że jak się nie ustawi daty, to jest 00:00:0000 i godzina 00:00:00, i przy każdym włączeniu krzyczy.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38840
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Dywagacje o zakupie A7

#4342

Post autor: wpk »

Lepiej gumiakami niż glanami.
Awatar użytkownika
abishai
Osia mówiła - Abiszabi
Posty: 1521
Rejestracja: 07.2017
Lokalizacja: Swindon

Re: Dywagacje o zakupie A7

#4343

Post autor: abishai »

No to ja jakąś tam datę ustawiłem, tak na szybko bo też krzyczało przy pierwszym włączeniu. Tylko potem z tego przejęcia zapomniałem poprawić.

A test OKD gumiaków, to powiem tak, kupiłem takie rasowe, zagramaniczne, ze ściagaczem na górze, co by mnie się błoto nie wpadało.
Wszystko pięknie, ocieplane i takie eleganckie ;) tylko że na moje kulsony to jednak najlepsze były by poczciwe polskie gumofilce! Bo łydy mi takie urosły że ledwie się w tego gumiaka mieszczą.
Żaden ściągacz mi nie potrzebny. A taki poczciwy gumofilec, to i łyda się zmieści i jeszcze jakaś mała piersiówka z czymś na rozgrzewkę.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38840
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Dywagacje o zakupie A7

#4344

Post autor: wpk »

Sława i chwała!
cz4rnuch

Re: Dywagacje o zakupie A7

#4345

Post autor: cz4rnuch »

nordenvind pisze: 22 gru 2019, 20:07...O ile sobie przypominam raz chciałeś ode mnie coś kupić, ale Twoja oferta nie była zbyt chojna łaskawy Panie... :mrgreen:
Sprawę choiny wyjaśniłem już we wcześniejszym poście a jeśli chodzi o moje wyceny to nie od dziś wiadomo, że staję się hłojny dopiero po północy gdy już jestem odpowiednio zmiękczony. O tej porze dokonuję około 95% moich zakupów. Co mi przypomniało, że znowu zachorowałem na 24/1.4 od słonika. W ogóle nie potrzebuję tej ogniskowej, ale ten obiektyw tak mi się podoba, że wcześniej czy później muszę go sobie sprawić. Wrzucajcie linki
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38840
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Dywagacje o zakupie A7

#4346

Post autor: wpk »

Linki? Bimber chyba.
puch24

Re: Dywagacje o zakupie A7

#4347

Post autor: puch24 »

Cz4rny, na pewno będzie coś na amazon.es...
cz4rnuch

Re: Dywagacje o zakupie A7

#4348

Post autor: cz4rnuch »

Nie mam konta na eesie. W przeciwieństwie do prezesa, ale on teraz zajęty czymś/kimś innym.
Awatar użytkownika
danz1ger
Posty: 5686
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dywagacje o zakupie A7

#4349

Post autor: danz1ger »

abishai pisze: 22 gru 2019, 19:36 Że tak delikatnie napomknę, zgodnie z tytułem tego wątku, nabył żem A7III, dzisiaj zabrałem ją (oraz nowo zakupione gumiaki) na małą przebieżkę.
Na razie jeszcze się zaprzyjaźniamy, muszę ogarnąć troche drobiazgów i spersonalizować (aparat, nie gumiaki - te pasują idealnie).
Jak do tej pory, jedno słowo ciśnie mi się na usta: A7III RULEZ !
pozwolę sobie nie zgodzić się. mam point and shoot dwuobiektywowy, do portretów i ony faktycznie rules.

Obrazek
Shoot First, Ask Questions Later.
puch24

Re: Dywagacje o zakupie A7

#4350

Post autor: puch24 »

Ha, ha, no, temu mało co się oprze.
ODPOWIEDZ