Właśnie obejrzał-żem/polecam

o kulturze i sztuce innej niż fotograficzna
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#2101

Post autor: wpk »

Czy ta koszula była w misie?
Ukryta zawartość
To forum wymaga zarejestrowania i zalogowania się, aby zobaczyć ukrytą zawartość.
puch24

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#2102

Post autor: puch24 »

A żebym to ja pamiętał - to było bardzo dawno temu. Chyba była "w nic".
Awatar użytkownika
cichykot
Tamarukam
Posty: 1732
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: zewszont

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#2103

Post autor: cichykot »

chuja tam, woodo do wypierdolenia kasy z naiwnych. kotu życzę jak najlepiej, ale w żadne te behawioralne pierdolenia nie wierzę.
wiem, że tonący nawet uboota się chwyta, więc ciężko krytykować, ale czytaj jak wyżej.
Awatar użytkownika
danz1ger
Posty: 5643
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#2104

Post autor: danz1ger »

puch24 pisze: 26 sie 2020, 03:13 I dlatego jest Prezesem.

Wywiad wydaje się długi, ale wcale nie jest przesadzony, moim zdaniem. Te wykpiwane zawody domowników itp. mają przecież znaczenie - od tego zależy, w jakich godzinach te osoby bywają w domu, czy regularnie czy nie, i z kim lub czym mogą mieć kontakt w pracy (substancje, dużo ludzi, inne zwierzęta) i przynosić to na sobie do domu.

W zasadzie, jak pomyśleć, podobnie powinien wyglądać formularz wywiadu z pacjentem u dowolnego lekarza, także ludzkiego. Chodzi o zebranie maksimum informacji - szczególnie gdy, tak jak w tym przypadku, samego pacjenta nie da się przesłuchać, prawda?

Gdy jako student byłem w USA, niestety, tradycyjnie dla mnie, wysiadły mi płucotchawki i w ramach ubezpieczenia studenckiego musiałem (dwukrotnie) skorzystać z uczelnianej przychodni.
Za pierwszym razem stanąłem tylko przed obliczem Registered Nurse (byle czym się prawdziwemu lekarzowi głowy nie zawraca), która zebrała wywiad, zmierzyła temperaturę, ciśnienie, zajrzała do gardła, uszu, posłuchała płucotchawek, i kazała coś tam kupić w aptece i przyjść, jeśli nie będzie lepiej.
Nie było lepiej, więc zgłosiłem się ponownie, i tym razem uznano, że sprawa jest na tyle poważna, że zasługuję na stanięcie przed obliczem prawdziwego lekarza. (która to lekarka zresztą, jak się okazało, miała jakiś polski korzeń). Ale zanim do tego doszło, Registered Nurse kazała mi się rozebrać (do rosołu), dała taką kusą amerykańską koszulę szpitalną, wiązaną z tyłu, i zebrała naprawdę szczegółowy wywiad. Przed lekarką stanąłem już z formularzami niewiele mniejszymi, niż te Owaina, obejrzany, osłuchany, zważony, zmierzony, i co tam jeszcze.
"You've been weighed, you've been measured...and you been found wanting!!! In what world could you have ever beaten me?!!!" Knight's Tale.
A jednak ktoś kręci.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#2105

Post autor: wpk »

W HBO GO obejrzeliśmy nocą: https://www.filmweb.pl/film/Niewidoczne ... 019-825389
Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
cichykot
Tamarukam
Posty: 1732
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: zewszont

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#2106

Post autor: cichykot »

w UK nie ma HBO.
O.
Awatar użytkownika
danz1ger
Posty: 5643
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#2107

Post autor: danz1ger »

Rzekłbym nawet Q!
A jednak ktoś kręci.
cz4rnuch

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#2108

Post autor: cz4rnuch »

wpk pisze:W HBO GO obejrzeliśmy nocą: https://www.filmweb.pl/film/Niewidoczne ... 019-825389
Bardzo polecam.
Może być. Nie był to czas stracony.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#2109

Post autor: wpk »

cz4rnuch pisze: 27 sie 2020, 23:45
wpk pisze:W HBO GO obejrzeliśmy nocą: https://www.filmweb.pl/film/Niewidoczne ... 019-825389
Bardzo polecam.
Może być. Nie był to czas stracony.
Patrzcie - nawet Marcin nie był w stanie nie podzielić się swym zachwytem.
gavin

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#2110

Post autor: gavin »

First Man - spoko!
ODPOWIEDZ