Właśnie obejrzał-żem/polecam

o kulturze i sztuce innej niż fotograficzna
ODPOWIEDZ
puch24

Re: Właśnie oglądałem/polecam

#31

Post autor: puch24 »

Seba, sympatyzuję z Tobą, bo nawet na tych niby lepszych kanałach jest coraz gorszy chłam. Ja mam TV tylko z DVB-T, stwierdziłem, że nie będę płacił za coś, co oglądałbym once in a blue moon.
A czytelnictwo upada, więc i upadają dobrej jakości czasopisma, bo nie mają się z czego utrzymać.
Herr X

Re: Właśnie oglądałem/polecam

#32

Post autor: Herr X »

Owain pisze:Przyjedź sztruclu, do Rzeszy, tak Cię ukochamy, że zapomnisz o bożym świecie :) Z Kaśką przyjedź, my będziemy z nią spożywać, a Ty zalegniesz w sypialni przed projektorem i będziesz się tam onanizował kinem duńskim :D
E, jak mam sam oglądać, to wolę się nie ruszać z wygodnego miejsca. Się nauczyłem oglądać w samotności. I nikt mi nie jęczy, że coś tam, coś tam, coś tam, coś tam. 8-)



Hen
samek

Re: Właśnie oglądałem/polecam

#33

Post autor: samek »

Herr X pisze:
Owain pisze:Przyjedź sztruclu, do Rzeszy, tak Cię ukochamy, że zapomnisz o bożym świecie :) Z Kaśką przyjedź, my będziemy z nią spożywać, a Ty zalegniesz w sypialni przed projektorem i będziesz się tam onanizował kinem duńskim :D
E, jak mam sam oglądać, to wolę się nie ruszać z wygodnego miejsca. Się nauczyłem oglądać w samotności. I nikt mi nie jęczy, że coś tam, coś tam, coś tam, coś tam. 8-)
No problemo. Zaglądniemy z Anią. Kino duńskie? Jak najbardziej.
Owainu - dla Ani wino, a ja spożywam whisky :mrgreen:

EDYTA każe dodać, że ostatnio przy 'Strasznie szczęśliwych' z lekka wymiękłem.
http://www.filmweb.pl/film/Strasznie+sz ... 008-481933
Herr X

Re: Właśnie oglądałem/polecam

#34

Post autor: Herr X »

samek pisze:
Herr X pisze:
Owain pisze:Przyjedź sztruclu, do Rzeszy, tak Cię ukochamy, że zapomnisz o bożym świecie :) Z Kaśką przyjedź, my będziemy z nią spożywać, a Ty zalegniesz w sypialni przed projektorem i będziesz się tam onanizował kinem duńskim :D
E, jak mam sam oglądać, to wolę się nie ruszać z wygodnego miejsca. Się nauczyłem oglądać w samotności. I nikt mi nie jęczy, że coś tam, coś tam, coś tam, coś tam. 8-)
No problemo. Zaglądniemy z Anią. Kino duńskie? Jak najbardziej.
Owainu - dla Ani wino, a ja spożywam whisky :mrgreen:
O, to już lepiej. Choć wolę piwo, to whisky też lubię. :)



Hen.
samek

Re: Właśnie oglądałem/polecam

#35

Post autor: samek »

Herr X pisze:...O, to już lepiej. Choć wolę piwo, to whisky też lubię. :)
No problemo numero duo.
Przywieziemy Marcowe z browaru po sąsiedzku w Tenczynku :)
Herr X

Re: Właśnie oglądałem/polecam

#36

Post autor: Herr X »

samek pisze:EDYTA każe dodać, że ostatnio przy 'Strasznie szczęśliwych' z lekka wymiękłem.
http://www.filmweb.pl/film/Strasznie+sz ... 008-481933
To się na pewno dogadamy. ;)



Hen.

Dodano po 2 minutach 54 sekundach:
samek pisze:No problemo numero duo.
Przywieziemy Marcowe z browaru po sąsiedzku w Tenczynku :)
Chyba nie piłem. Chętnie spróbuję. 8-)



Hen.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Właśnie oglądałem/polecam

#37

Post autor: wpk »

Heniek, Lockego oglądaliśmy z Jolą już dawno temu i bardzo nam się podobał.

A TV Sat?
Musi się nauczyć rzeczywistości. Bo pełny pakiet NC+ z multiroomem 180 złotych polskich, a pełny pakiet Netflixa złotych 53.
A komfort oglądania wszystkiego w dowolnie wybranym momencie - bezcenny.
cz4rnuch

Re: Właśnie oglądałem/polecam

#38

Post autor: cz4rnuch »

Netflix and chill.
nordenvind

Re: Właśnie oglądałem/polecam

#39

Post autor: nordenvind »

Duńskie to : http://www.filmweb.pl/film/Polowanie-2012-640318
Niesamowicie skuteczni i konsekwentni w ostarcyzmie do jednostek które łamią reguły.
Bywają też zgubne w skutkach pomyłki.

Mój ulubiony Larsika : http://www.filmweb.pl/Tanczac.W.Ciemnosciach
Herr X

Re: Właśnie oglądałem/polecam

#40

Post autor: Herr X »

Właśnie wróciłem z przedpremierowego seansu horroru koreańskiego. I żeby nie było - horrory oglądam bardzo rzadko, bo większość to kicha. A horrory o zombie to prawie wcale. Wolę o duchach i czasami o wampirach. Serial "The Walking Dead" w ogóle mnie nie ruszył. Obejrzałem fragment jakiegoś odcinka i zmieniłem kanał. Ale ten z dziś to jest jazda! Jeśli ktoś widział "The Host: Potwór" (2006), i podobał mu się, to i tym się powinien zainteresować: 8-)





Hen.
ODPOWIEDZ