Właśnie obejrzał-żem/polecam

o kulturze i sztuce innej niż fotograficzna
ODPOWIEDZ
Herr X

Re: Właśnie oglądałem/polecam

#21

Post autor: Herr X »

wpk pisze:No właśnie - na Filmwebie jest trochę innych filmów o tym tytule, ale ten jest tylko na IMDB: http://www.imdb.com/title/tt5434870/.

PS Ty i Owain też mieliście takie czarne pokoje? ;)
O, widzisz, jednak da się. Brawo! 8-)

A co to za czarny pokój?


Hen.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Właśnie oglądałem/polecam

#22

Post autor: wpk »

No... taki negatyw białego.
Herr X

Re: Właśnie oglądałem/polecam

#23

Post autor: Herr X »

wpk pisze:No... taki negatyw białego.
Znaczy, że pomalowany na czarno? Nie. Nigdy nie miałem i mieć nie będę. Mebli czarnych też nie.

Żeby nie było tylko pierdu-pierdu, polecę film. Z Tomem Hardy'm. Takie słuchowisko z wizualizacją jednego aktora. Obyczaj, dramat ale trzyma jak thriller:





Hen.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Właśnie oglądałem/polecam

#24

Post autor: Owain »

Dla mnie średniawka:) Tacierzyńskie, denerwujące. Beton - dzieciak - beton - dzieciak. :D

Wpk nie wie, że tru gothyckim kolorem zawsze był różowy. :)
Sowy nie są tym, czym się wydają...
puch24

Re: Właśnie oglądałem/polecam

#25

Post autor: puch24 »

Z pięć razy się za to zabierałem (było chyba na Stopklatce) i nie obejrzałem do końca. :-(
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Właśnie oglądałem/polecam

#26

Post autor: Owain »

A ja się kurwa zastanawiam, po jakiego uja mam te wszystkie kanały na polszicie cyfrowym. Discovery, bbc earth, viastaty i inne. Kurwa. Tylko jacyś łowcy z lombardu, poszukiwacze domów, napierdalanie się na zdechłe ryby, wyścigi na śmietnikach, latanie z gołą dupą po dżungli... samo gówno. Coś o NASA teraz włączyłem na Discovery Science, to pierdolą o kosmitach-meduzach, jakich ponoć widzieli astronauci Apollo, o kosmitach, których widziały załogi STS. No ja pierd... Wszystkie te pseudonaukowe kanały to papka dla murzyńskiego gangsta lat 13!

Dodano po 3 minutach 32 sekundach:
Jako dzieciak oglądałem Sondę, Kwant, czytałem Wiedzę i Życie, która na początku lat 90tych miała więcej tekstu niż zdjęć... A teraz za 9 zł dostajemy denne obrazki i grafiki, tekstu za grosz, w Fokusie sama reklama i lokowanie produktów... kiedyś do poczekalni do lekarza chciałem gazetkę, pytam pani w kiosku o jakieś popularno-naukowe pisemko, inne niż WiŻ oraz Fokus - ta mi daje "Nie z tej Ziemi"...
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Herr X

Re: Właśnie oglądałem/polecam

#27

Post autor: Herr X »

Owain pisze:Dla mnie średniawka:) Tacierzyńskie, denerwujące. Beton - dzieciak - beton - dzieciak. :D
Nie dziwię się, "Star Warsów" w tym ani promila. ;) I Ty chcesz ze mną filmy oglądać? :shock:
No dobra, idę coś pooglądać bo pogadać tu trudno. 8-)



Hen.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Właśnie oglądałem/polecam

#28

Post autor: Owain »

Mateczko! Ale masz Hen złe dni;) Wybaczam, bo Ciem kocham :) Star Warsy nie są by to było ambitne kino, Star Warsy są by był GdżegodziMu Dam ta DAM !!!! ;) :D
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Herr X

Re: Właśnie oglądałem/polecam

#29

Post autor: Herr X »

Owain pisze:Mateczko! Ale masz Hen złe dni;) Wybaczam, bo Ciem kocham :) Star Warsy nie są by to było ambitne kino, Star Warsy są by był GdżegodziMu Dam ta DAM !!!! ;) :D
Dobra, dobra... Złe dni, w złym kraju, wśród złych ludzi. Wielu mówi mi, że mnie kocha, i na słowach się kończy. Jakoś to przeżyję. :(



Hen.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Właśnie oglądałem/polecam

#30

Post autor: Owain »

Przyjedź sztruclu, do Rzeszy, tak Cię ukochamy, że zapomnisz o bożym świecie :) Z Kaśką przyjedź, my będziemy z nią spożywać, a Ty zalegniesz w sypialni przed projektorem i będziesz się tam onanizował kinem duńskim :D
Sowy nie są tym, czym się wydają...
ODPOWIEDZ