Things

zdjęcia i o zdjęciach - bez dogmatu
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Things

#4321

Post autor: wpk »

zdyboo pisze: 29 wrz 2020, 11:19 Są soczewki progresywne, nie mam pojęcia czy i jak działają, ale są.
Działają - raz w życiu założył mi znajomy optyk na próbę jakieś demówki i byłem w szoku, że jest ot tak niemal w punkt.
Czyli jest szansa, że po nieco wnikliwszym doborze i chwili przyzwyczajenia byłoby 100% OK.
Tylko to wsadzanie paluchów w oczy...
Awatar użytkownika
sorevell
Posty: 2516
Rejestracja: 11.2016

Re: Things

#4322

Post autor: sorevell »

zdyboo pisze:Loca ma przede wszystkim malowanie jakie sobie zażyczę. Tym razem będzie pomarańczowo. Roweru w takim kolorze jeszcze nie miałem.
Ma ktoś wzornik RAL pod ręką? Tylko fizyczny, bo w sieci to już znalazłem. Mam w fabryce, ale już raczej w tym tygodniu nie będzie mnie tam.
Masz tu wszystko, co ma Orange w nazwie.

Jak dla mnie 2005 ;)

Obrazek
zdyboo

Re: Things

#4323

Post autor: zdyboo »

wpk pisze: 29 wrz 2020, 16:10 Tylko to wsadzanie paluchów w oczy...
Kurwa, tydzień lub krócej nauki i masz kłopot z głowy, być może na resztę życia nawet.
Za to, po kilkunastu latach mam takie wyczucie, że zdarzało mi się już innym ludziom wyciągać paprochy z oka, że nawet nie poczuli. Zresztą pochwalę się, że takie rzeczy jak wyciągnie drzazg, oczyszczanie ran z kamyków i piasku też mi wychodzą. Głównie dlatego, że mam w dupie wrzaski pacjenta.
sorevell pisze: 29 wrz 2020, 17:04 Masz tu wszystko, co ma Orange w nazwie.
Jak dla mnie 2005 ;)
2003 raczej, żarówki nie chcę. Mam takie żarówiaste aplikacje na szarej ramie crossa, wyglądają spoko, wielu ludziom bardzo się ten rower podoba, ale całości ramy takiej nie zrobię.

Odezwał się Hultaj czyli druga manufaktura z Wrocławia, która robi rowery na zamówienie.
Zlecam u nich, bo tylko dwa miesiące czekania, a nie w marcu. W marcu to ja już bym chciał nakurwiać kilometry. Cena podobna.
Hultaja jak się okazało założył brat jednego z moich kolegów.

Wysłałem im geo ramy i specyfikację i czekam na wstępny projekt. Zatwierdzenie, zaliczka i będą spawać. Czyli kastom mejd.

Przy okazji już mam serwer z certyfikatem bezpieczeństwa. Na hostingu to trzeba było zrobić.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Things

#4324

Post autor: wpk »

Czyli miałem rację, pora na Marcina. ;)
Awatar użytkownika
sorevell
Posty: 2516
Rejestracja: 11.2016

Re: Things

#4325

Post autor: sorevell »

Do kompa nie ma kiedy siąść, cały czas pampatalk.
aisoglaM

Re: Things

#4326

Post autor: aisoglaM »

Obrazek
Sekcja - zagadki - co to?
gavin

Re: Things

#4327

Post autor: gavin »

fotka!
aisoglaM

Re: Things

#4328

Post autor: aisoglaM »

gavin pisze: 01 paź 2020, 18:33fotka!
psotka ;)
cz4rnuch

Re: Things

#4329

Post autor: cz4rnuch »

Zboczniak jaki.
aisoglaM

Re: Things

#4330

Post autor: aisoglaM »

cz4rnuch pisze: 01 paź 2020, 18:40 Zboczniak jaki.
eeee szybko poszło ...się Pan zna
ODPOWIEDZ