Koncerty

o kulturze i sztuce innej niż fotograficzna
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14707
Rejestracja: 11.2016

Koncerty

#1

Post autor: Owain »

24 października 2017 r. - Warszawa Torwar - Nick Cave and the Bad Seeds.

Ale ja się chyba przejadę dwa dni później do Pragi. Piwko dobre będzie można potem wypić :)
Sowy nie są tym, czym się wydają...
nordenvind

Re: Koncerty

#2

Post autor: nordenvind »

Ja skazany jestem na Wawę.
Miałbym chętkę ale.....muszę zastanowić się czy chcę mi się jechać na koncert na tak dużą halę.
Wolę miejsca bardziej kameralne.
Herr X

Re: Koncerty

#3

Post autor: Herr X »

nordenvind pisze:Ja skazany jestem na Wawę.
Miałbym chętkę ale.....muszę zastanowić się czy chcę mi się jechać na koncert na tak dużą halę.
Wolę miejsca bardziej kameralne.
Tak właśnie myślę. I jeszcze ta cena. :|
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14707
Rejestracja: 11.2016

Re: Koncerty

#4

Post autor: Owain »

Ja tam byłem w dość dużej Arenie O2 w Pradze w 2013 na Kejwie i sobie bardzo chwaliłem. Znam nieopodal hotelik z knajpką w dobrej cenie, Penzion u Hoffmanu się nazywa, polecam.
Sowy nie są tym, czym się wydają...
nordenvind

Re: Koncerty

#5

Post autor: nordenvind »

Herr X pisze:
nordenvind pisze:Ja skazany jestem na Wawę.
Miałbym chętkę ale.....muszę zastanowić się czy chcę mi się jechać na koncert na tak dużą halę.
Wolę miejsca bardziej kameralne.
Tak właśnie myślę. I jeszcze ta cena. :|
Niestety musimy się z tym pogodzić.
Drogi Cave tak nam urósł i niedługo będzie grał tylko na stadionach olimpijskich.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14707
Rejestracja: 11.2016

Re: Koncerty

#6

Post autor: Owain »

Kejwa trudno zobaczyć w naszej części świata na małych, kameralnych koncertach. Najfajniej się mi oglądało w Sali Kongresowej w 1997 r., miałem ze 20 metrów, nieco z góry. Dziś kupiłem bilety do Pragi na 26 października. Jak ktoś chce, niech kupuje w tym tygodniu bo wyprzedają się strasznie szybko. Byłem już na Nicku w O2 Arenie w Pradze i jak pisałem spoko. Szlugi można było palić, może nie na płycie ale w korytarzach, piweczko wnosić, wszechroznoszący się zapach maryśki;) Ech, Praga Wolne Miasto. Jeszcze jak pomyślę o pysznym piwku w Penzionie u Hoffmanu i pysznej kuchni, gdzie przygotowanie posiłku widać na żywo przez szybę, a ceny całkiem niskie, już tęsknię ;)
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
Gdama
Gdriada
Posty: 2358
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk/Jantar

Re: Koncerty

#7

Post autor: Gdama »

Owain, byłam w 1997 na tym samym koncercie! :D
/w pierwszym rzędzie/
samek

Re: Koncerty

#8

Post autor: samek »

Owain pisze:Kejwa trudno zobaczyć w naszej części świata na małych, kameralnych koncertach...
Żeby tylko kejwa.
Gdzieś pod koniec dziewięćdziesiątych z ówczesną żoną się wybraliśmy na kameralny występ Paco de Lucii w krakowskiej hali Wisły.
Dżizas co za koszmarny nastrój, a raczej jego brak.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14707
Rejestracja: 11.2016

Re: Koncerty

#9

Post autor: Owain »

Gdama pisze:Owain, byłam w 1997 na tym samym koncercie! :D
/w pierwszym rzędzie/
No niekoniecznie, bo ja byłem na pierwszym w czwartek 22 maja, a był jeszcze w piątek, 23 maja :>
Gdama, coś chyba ściemniasz, przecież Ciebie pewnie jeszcze na świecie nie było wówczas! ;) :D
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
Gdama
Gdriada
Posty: 2358
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk/Jantar

Re: Koncerty

#10

Post autor: Gdama »

Serdecznie dziękuję ;)

Pewnie był ten pierwszy, bo mój szef spotykał się z ekipą Nikusia zaraz po ich przyjeździe do Kongresowej /"robiłam" wtedy w promocjach muzycznych EB/
ODPOWIEDZ