Koncerty

o kulturze i sztuce innej niż fotograficzna
ODPOWIEDZ
Herr X

Re: Koncerty

#31

Post autor: Herr X »

Owain pisze:Wina Herr Iksa.
Owi, żebyś znów mi nie zarzucał, to informuję: The Sisters of Mercy na 2 koncertach w Polsce w 2017. Jest okazja zeby NIE JECHAĆ. Bo od TEGO koncertu ja nie mam złudzeń. 8-)
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Koncerty

#32

Post autor: Owain »

Wiem, żona poinformowała przed chwilą. Ale po ostatnich trzech koncertach Andrzeja (a raczej cichym mamrotaniu z tyłu sceny) to ja się faktycznie nie wybiorę.
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Herr X

Re: Koncerty

#33

Post autor: Herr X »

Owain pisze:Wiem, żona poinformowała przed chwilą. Ale po ostatnich trzech koncertach Andrzeja (a raczej cichym mamrotaniu z tyłu sceny) to ja się faktycznie nie wybiorę.
Ja też nie. Dlatego napisałem, że jest okazja żeby NIE JECHAĆ. ;) Choć podobno zeszłego lata w Dolinie Charlotty było nieźle, ale ja mu już nie ufam.
Herr X

Re: Koncerty

#34

Post autor: Herr X »

Owainu drogi, a może byś się tak wybrał na CePa? Mój przyjaciel jechać z powodów zdrowotnych nie może, i mam na zbyciu dwa karnety w atrakcyjnej cenie. A i dwa miejsca w namiocie się znajdą. I od razu ostrzegam, żadne pole namiotowe, prywatny ogródek z łazienką. kuchnią i tarasem. I zestaw osobników bardzo dobry, bo nieskromnie ja i dwóch młodzieńców, których poznałeś na Nephilimach [teraz to już poważni pełnoletni goście]. Hę :?: :!: :?: 8-) :shock: :D :mrgreen:

PS Zapomniałem napisać, że i w samochodzie mamy miejsce. 8-)
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Koncerty

#35

Post autor: Owain »

Dzięki Herr, ale nie:) Przede wszystkim w tym roku dla mnie to zupełne nemo, o ile planowałem rok poprzedni i miałem karnet i w ostatniej chwili zrezygnowałem, to w tym roku ze składu nie interesuje mnie niemal NIC. A jechać 500 km tylko aby pochlać ze starymi znajomymi? Moja zresztą żona, to pod namiotem umiera i ma awersję a i ja ze swymi kręgami już namiotowo średnio:) Taka ze mnie pizdeczka! ;)
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Herr X

Re: Koncerty

#36

Post autor: Herr X »

No, cóż... Chciałem dobrze, ale znów mnie olałeś. :cry: Chyba przestanę tu zaglądać. Nikt mnie nie lubi, do kina ze mną nie chce pójść, filmów oglądać nie chce, na koncert pojechać nie chce, piwa napić się też nie chce. :cry: Czas wracać na K-Pax. Dobranoc wszystkim... 8-)

Obrazek
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Koncerty

#37

Post autor: wpk »

Wsiadł do autobusu człowiek z liściem na głowie
Nikt go nie poratuje, nikt mu nic nie powie
Tylko sie każdy gapi, tylko sie każdy gapi i nic...
Herr X

Re: Koncerty

#38

Post autor: Herr X »

wpk pisze:Wsiadł do autobusu człowiek z liściem na głowie
Nikt go nie poratuje, nikt mu nic nie powie
Tylko sie każdy gapi, tylko sie każdy gapi i nic...
Ty jeden mnie rozumiesz, no ale nic dziwnego, bo... Obrazek
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Koncerty

#39

Post autor: wpk »

The buster of your smile
When you are gone
Will color all my dreams
And light the dawn...
Awatar użytkownika
rbit9n
Ribitibi
Posty: 9432
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Kolonia pod Rzeszowem - Za Torem

Re: Koncerty

#40

Post autor: rbit9n »

Herr X pisze:No, cóż... Chciałem dobrze, ale znów mnie olałeś.
Welcome to Jamaica, mon. We have great beaches, great ladies, and great sun, mon! Have a nice day.
nie, nie tobie ja służę, ja służę bzdurze!
ODPOWIEDZ