Koncerty

o kulturze i sztuce innej niż fotograficzna
ODPOWIEDZ
Herr X

Re: Koncerty

#41

Post autor: Herr X »

rbit9n pisze:
Herr X pisze:No, cóż... Chciałem dobrze, ale znów mnie olałeś.
Welcome to Jamaica, mon. We have great beaches, great ladies, and great sun, mon! Have a nice day.
¡Gracias! Obrazek
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Koncerty

#42

Post autor: Owain »

Herr, a wiesz, że Simon P. to sobowtór niegdysiejszego przemyślanina, mojego kolegi ze studiów, Pawła G. (obecnego sędziego WSA w Wawie), który nachodził Cię niegdyś w sklepie fotograficznym obnażając swe zdjęcie w mundurze Wermahtu z Romanem P. z planu "Pianisty"? :D :D
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
rbit9n
Ribitibi
Posty: 9432
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Kolonia pod Rzeszowem - Za Torem

Re: Koncerty

#43

Post autor: rbit9n »

uprzedziłeś mój kolejny wpis, czyli: on Jamaica very nice, everybody smoke cigars.
nie, nie tobie ja służę, ja służę bzdurze!
Herr X

Re: Koncerty

#44

Post autor: Herr X »

Owain pisze:Herr, a wiesz, że Simon P. to sobowtór niegdysiejszego przemyślanina, mojego kolegi ze studiów, Pawła G. (obecnego sędziego WSA w Wawie), który nachodził Cię niegdyś w sklepie fotograficznym obnażając swe zdjęcie w mundurze Wermahtu z Romanem P. z planu "Pianisty"? :D :D
Wiem. Mówiłeś. Już się nie podlizuj, olałeś mnie i tyle. :shock:
samek

Re: Koncerty

#45

Post autor: samek »

hyhy
Herr X

Re: Koncerty

#46

Post autor: Herr X »

rbit9n pisze:uprzedziłeś mój kolejny wpis, czyli: on Jamaica very nice, everybody smoke cigars.
No, coż... Ale ja ani nie smouczę, ani nie jamajczę. :(
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Koncerty

#47

Post autor: Owain »

Samku, przyjedziesz do mnie w ten weekend? Proszę. Mam gabinet z łóżkiem. Piwo kupię, dużo. Przyjedziesz? Pokażę Ci swoje figurki z Gwiezdnych Wojen. I robotoodkurzacza. Przyjedź. Już nawet wyprałem pościel, to odmówić nie możesz. O której w piątek mogę się Was spodziewać? :)

Dodano po 2 minutach 5 sekundach:
Herr X pisze:
Owain pisze:Herr, a wiesz, że Simon P. to sobowtór niegdysiejszego przemyślanina, mojego kolegi ze studiów, Pawła G. (obecnego sędziego WSA w Wawie), który nachodził Cię niegdyś w sklepie fotograficznym obnażając swe zdjęcie w mundurze Wermahtu z Romanem P. z planu "Pianisty"? :D :D
Wiem. Mówiłeś. Już się nie podlizuj, olałeś mnie i tyle. :shock:
A kto obiecał w lutym 2016 r., że przyjedzie lada weekend? Kto oszukał? Ula do tej pory płacze, jak patrzy na resztki placka z wiśniami, co się powoli rozkłada w lodówce, a który upiekła na Wasz przyjazd? :P
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Herr X

Re: Koncerty

#48

Post autor: Herr X »

Owain pisze:
Herr X pisze:
Owain pisze:Herr, a wiesz, że Simon P. to sobowtór niegdysiejszego przemyślanina, mojego kolegi ze studiów, Pawła G. (obecnego sędziego WSA w Wawie), który nachodził Cię niegdyś w sklepie fotograficznym obnażając swe zdjęcie w mundurze Wermahtu z Romanem P. z planu "Pianisty"? :D :D
Wiem. Mówiłeś. Już się nie podlizuj, olałeś mnie i tyle. :shock:
A kto obiecał w lutym 2016 r., że przyjedzie lada weekend? Kto oszukał? Ula do tej pory płacze, jak patrzy na resztki placka z wiśniami, co się powoli rozkłada w lodówce, a który upiekła na Wasz przyjazd? :P
Byłem. Ramen jadłem. I Pad Thai. I pierożki ze szpinakiem. I rozglądałem się, wołałem: Seeebaaaastiaaan!!! Ooowaaainuuu!!! I nic... Cisza... Nic się nie dzieje... :|

https://www.instagram.com/p/BTwNCDOgMSl/
samek

Re: Koncerty

#49

Post autor: samek »

Broni się ze wszech sił. Znaczy winny.
Herr X

Re: Koncerty

#50

Post autor: Herr X »

samek pisze:Broni się ze wszech sił. Znaczy winny.
Niech się broni. Następną razą zmięknie. ;)
ODPOWIEDZ