Places

zdjęcia i o zdjęciach - bez dogmatu
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gdama
Gdriada
Posty: 2359
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk/Jantar

Re: Places

#5251

Post autor: Gdama »

Bokeh go pociąga?
puch24

Re: Places

#5252

Post autor: puch24 »

Wciąga i wsysa. Wcyca nawet.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Places

#5253

Post autor: Owain »

Jakieś pięć kilometry. Ale ten łobrazek wrzuciłem po pijaku :(
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Places

#5254

Post autor: wpk »

Właśnie.
BTW, jak tam kupa się czuje?
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Places

#5255

Post autor: Owain »

Kupa posprzątana, ale chyba na dwa razy, bo raz jak byłem tam, to pani sprzątająca podeszła do problemu powierzchownie. Natomiast kurwa wkurwiła mnie administracja. Zaczęli jęczeć, że drzwi do przedsionka komórek są p-pożarowe no i nie wystarczy wymienić wkładki, tylko trzeba taki zamek, że z przodu gałka a z tyłu klamka i po długich a ciężkich wyliczyli to na - nie wiem za co - 550 zł. A że jest pięć komórek tam tylko, wychodzi po 110 zł. Ja oczywiście zapłacę, ale pozostali będą pewnie jęczeć i gówno (nomen omen) z tego wyjdzie. Kazali dzwonić na policję, jak żul się znów pojawi. Już kurwa widzę, jak przyjeżdżają. No chyba, że bym go tam zamknął, wówczas mnie zwiną za uwięzienie człowieka.
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Places

#5256

Post autor: wpk »

… i obywatela.
Awatar użytkownika
Gdama
Gdriada
Posty: 2359
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk/Jantar

Re: Places

#5257

Post autor: Gdama »

Już dawno chciałam zapytać, jak się czujesz Owainianinie? Mam nadzieję, że robi się lepiej, skoro nabijasz kilometry? Z całą pewnością spacery dobrze służą fotografowaniu :)
Ja często mówię, że uprawiam fotografię rehabilitacyjną ;)


Obrazek


Obrazek
puch24

Re: Places

#5258

Post autor: puch24 »

Całkiem nieźle Ci to wychodzi! :-)
Awatar użytkownika
sorevell
Posty: 2516
Rejestracja: 11.2016

Re: Places

#5259

Post autor: sorevell »


Owain pisze:Kupa posprzątana, ale chyba na dwa razy, bo raz jak byłem tam, to pani sprzątająca podeszła do problemu powierzchownie. Natomiast kurwa wkurwiła mnie administracja. Zaczęli jęczeć, że drzwi do przedsionka komórek są p-pożarowe no i nie wystarczy wymienić wkładki, tylko trzeba taki zamek, że z przodu gałka a z tyłu klamka i po długich a ciężkich wyliczyli to na - nie wiem za co - 550 zł. A że jest pięć komórek tam tylko, wychodzi po 110 zł. Ja oczywiście zapłacę, ale pozostali będą pewnie jęczeć i gówno (nomen omen) z tego wyjdzie. Kazali dzwonić na policję, jak żul się znów pojawi. Już kurwa widzę, jak przyjeżdżają. No chyba, że bym go tam zamknął, wówczas mnie zwiną za uwięzienie człowieka.
Opisz pokrótce co jest za tymi drzwiami (z metrami kwadratowymi mniej więcej), a powiem Ci czy administracja łże na 100%, bo na razie jestem tylko prawie pewien.
Wyobrażam sobie, że za drzwiami masz kawałek korytarza i 5 komórek. Istotne może być jak są te komórki wydzielone.
Sama obecność drzwi pożarowych nie implikuje konieczności zastosowania rozwiązań anty panic.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Places

#5260

Post autor: wpk »

A w ogóle, Prezes, to ten żul ma klucz, że wkładkę chcesz wymieniać?
ODPOWIEDZ