Places

zdjęcia i o zdjęciach - bez dogmatu
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Places

#5261

Post autor: Owain »

No cóż, z administracją nie wygram. Ale bardziej zastanawiam się czy faktycznie plasticzane klamka/gałka do drzwi (fakt, grubych, samozamykających się ppoż) kosztuje 550 zł. Drzwi zaznaczone strzałką, powierzchnia korytarzyka 8,08m2.

Obrazek

Liczyłem sorevell, że wrzucisz jakie foty stolycy w kłębach pary ;)
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
sorevell
Posty: 2516
Rejestracja: 11.2016

Re: Places

#5262

Post autor: sorevell »

Zdjęć kłębów pary nie będzie, chyba że my walniemy ciepłociąg, a w tym sezonie będzie jeszcze szansa.

Rysunek mową inżyniera. Myślałem, że będę musiał grzebać w przepisach, ale nie muszę, ponieważ widzę, że drzwi do korytarza otwierają się do wewnątrz, co oznacza że korytarz nie został zakwalifikowany jako droga ewakuacyjna, więc drzwi nie muszą być wyposażone w anty panic. Można je zamknąć w pizdu i przenieść tym samym legowisko obywatela Ż. na spocznik klatki schodowej. A jak administracja będzie stękać, niech poda podstawę prawną dla uzasadnienia swojej tezy. A jak nie - niech montują wkładkę za 20 złotych i koniec tematu.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Places

#5263

Post autor: Owain »

Dzięki sorevellu :D ale jak znam moją administrację, to się jeszcze bardziej najeżą, jak im Twoje argumenty przedstawię ;) No ale papróbujem.

Dodano po 3 minutach 57 strzałach znikąd:
Acha, bo się nie zorientowałem. Drzwi w projekcie otwierają się do wewnątrz, ale w rzeczywistości otwierają się na zewnątrz. Może projekt zmienili, bo mi udostępnili na wczesnym etapie budowy.
Sowy nie są tym, czym się wydają...
cz4rnuch

Re: Places

#5264

Post autor: cz4rnuch »

Taki dramat a to po prostu Alojzy Dupa Ci się na wycieraczce serdecznie wpisał. Kupa mięci.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Places

#5265

Post autor: wpk »

Jaki znowu Alojzy? Dupa od zawsze ma na imię Andrzej.
zdyboo

Re: Places

#5266

Post autor: zdyboo »

Seba, może postaw ich przed faktem dokonanym, znaczy zmień wkładkę i zanieś klucz.
Mieszkam na ostatnim piętrze i obok moich drzwi są schody do takiego piętra technicznego, wejście na dach i do maszynowni windy. Ponieważ przez pojebanych sąsiadów długo nie było domofonu, to zimą pomieszkiwali tam kloszardzi. Tato w końcu wyspawał kratę, zamontowaliśmy, zapodali wkładkę i zanieśli klucz do spółdzielni. Nawet im powieka nie drgnęła. Po czasie wymieniali zamki na systemowe, to nawet dali mi klucz i wkładkę żebym sam wymienił.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Places

#5267

Post autor: Owain »

Ech, nie chcę wojować ;) Już dzwonili, że się sąsiedzi zgodzili, wyskoczymy po tej stówie i będzie z głowy.
Sowy nie są tym, czym się wydają...
puch24

Re: Places

#5268

Post autor: puch24 »

A propos gejzerów, to zielony wybił w Olsztynie. ;-)
Awatar użytkownika
Gdama
Gdriada
Posty: 2359
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk/Jantar

Re: Places

#5269

Post autor: Gdama »

Dziękuję :)
Całkiem możliwe, że dzięki temu jeszcze chodzę. W Gdańsku nie chce mi się w ogóle.
Wtedy zostaje tylko okno ;)
Na przykład kuchenne.

Obrazek
Awatar użytkownika
vid3
Posty: 8573
Rejestracja: 07.2017
Lokalizacja: Miasto robotnicze
Kontakt:

Re: Places

#5270

Post autor: vid3 »

O, sikorka.


A wracając do poprzedniego tematu, to
chciałbym zwrócić uwagę, że na rysunku nie zaznaczono wspomnianej kupy.
ODPOWIEDZ