Places

zdjęcia i o zdjęciach - bez dogmatu
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
vid3
Posty: 8573
Rejestracja: 07.2017
Lokalizacja: Miasto robotnicze
Kontakt:

Re: Places

#5071

Post autor: vid3 »

Budowlańców ostatnio mało.
cybulski

Re: Places

#5072

Post autor: cybulski »

A kiedyś tak było w Stolicy
cybulski

Re: Places

#5073

Post autor: cybulski »

Gdy byłem maleńkim dzieckiem, Rodzice budowali dom. Wiadomo prowincja. Mama ze mną zajrzała na budowę a tam budowlańce siedzą wokół betoniarki i do Mamy że ten tynk to się nie będzie do ściany kleił.
Na co Mama przerażona .... no to co zrobić. No Pani kochana to trzeba piwa dolać do betoniarki i będzie dobrze. No to dała mi pieniądze i wysłała do sklepu po piwo. (no kto to kiedyś słyszał żeby dziecku piwa we wiosce nie sprzedać)
Przyniesłem to piwo, a robotniki, jak siedzieli wokół tej betoniarki tak wzięli po piwku otworzyli, pociągnęli łyk i kierownik powiedział to Mamy : no to teraz się bedzie kleił.

Dodano po 2 minutach 21 strzałach znikąd:

A dziś żem po tylu latach remonty w tym domu znowu robie. Budowlańce nie lejo piwa do betoniarki ale za to jak zakurzą to nie wiem co oni tam mają ... chyba jakieś przemycane, bo smród taki że aż miło powspominać stare czasy.

Dodano po 1 minucie 2 strzałach znikąd:
Bo za chlewem sąsiad miał suszarnie machorki .... no to od młodu chodziłem tam wąchać ....

Dodano po 1 minucie 16 strzałach znikąd:
Takie to Panie na prowicji sie dziejo rzeczy.
Awatar użytkownika
Gdama
Gdriada
Posty: 2359
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk/Jantar

Re: Places

#5074

Post autor: Gdama »

Obrazek
otwieracz

Re: Places

#5075

Post autor: otwieracz »

Gdama świetna fota.

Gorzów Wlkp.
0.8.JPG
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Places

#5076

Post autor: wpk »

No ładne...
Z jakiego szkła?
puch24

Re: Places

#5077

Post autor: puch24 »

Jest w Exifie... :-P
otwieracz

Re: Places

#5078

Post autor: otwieracz »

50 Yashica Yashinon Auto DX. Obrazek daje ładny, ale jakoś nie pasi mi ta ogniskowa. 45 1.8 Samyego podobno ma problemy z ostrzeniem na nieskończoność, sporo ludzi narzeka. Chyba z wielkim bólem trzeba będzie wybulić kasę na Voitka bo 35 1.4 Psiony raz że droga, dwa z moją A7 rulez może się nie polubić. No i ogniskowa na bebłanie mi nie leży. Może Prezes się chapnie na Psiony, a biednemu koledze odsprzeda Voitka?
cz4rnuch

Re: Places

#5079

Post autor: cz4rnuch »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
cybulski

Re: Places

#5080

Post autor: cybulski »

Się zapatrzylem
ODPOWIEDZ