Les choses de la vie

zdjęcia i o zdjęciach - bez dogmatu
ODPOWIEDZ
puch24

Re: Les choses de la vie

#1881

Post autor: puch24 »

kawalek wyzej czytalem cos co napisales i musialem przeczytac trzy razy zanim zakumalem a generalnie jestem troche kumaty duze litery znaki przestankowe i polskie litery jednak pomagaja w rozumieniu nie zebym sie czepial ale jednak jakbys mogl to zostaloby to docenione
Awatar użytkownika
no_gravity_Carlos
Posty: 4401
Rejestracja: 06.2019

Re: Les choses de la vie

#1882

Post autor: no_gravity_Carlos »

ja Cie bardzo osobiscie przepraszam, bos najbardziej wrazliwy jestes tu a tutaj jest jak jest; masz racje i stawiasz kolacje:) nie laske
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Les choses de la vie

#1883

Post autor: Owain »

Przychylam się do zdania Pucha. Jedzie gimbazą, albo olewaniem współpiszących. A chyba nawet w UK możesz używać ś,ć,ł,ę,ą itp?
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
no_gravity_Carlos
Posty: 4401
Rejestracja: 06.2019

Re: Les choses de la vie

#1884

Post autor: no_gravity_Carlos »

bardzo będę się cieszyć z niepisania, ułatwi to wszystkim psioniczne życie;) ale tak szybciej, wiec jak sobie chcecie, nie dostosuje sie
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Les choses de la vie

#1885

Post autor: Owain »

To tylko sugestia :P
Sowy nie są tym, czym się wydają...
puch24

Re: Les choses de la vie

#1886

Post autor: puch24 »

He, he.

Kiedyś dawno temu kolega kolegi w Stanach chciał napisać na komputerze list po francusku. Na całym uniwersytecie nie było komputera z zainstalowanymi odpowiednimi trzcionkami i klawiaturami, żeby mógł to zrobić. Jak się poskarżył, to mu powiedzieli: "First of all, don't write to foreigners".
Ponieważ jest pedantem, matematykiem i Japończykiem, i przykłada do tego dużą wagę, ręcznie dopisywał czarnym pisakiem wszystkie akcenty. Zresztą polskie znaki też bardzo starannie zawsze cyzeluje.
Awatar użytkownika
no_gravity_Carlos
Posty: 4401
Rejestracja: 06.2019

Les choses de la vie

#1887

Post autor: no_gravity_Carlos »

przejde na pismo obrazkowe zgodnie z ogolnymi trendami, chociaz ciesze sie z drugiej strony, ze tekst z bledami skupia uwage; jakisz ja jezdem achtysta:) dobra, mialem 5 minut Waszej uwagi i spadam, wystarczy na dzis; ps. tez mnie to wkurwia, cobyscie nie byli osamotnieni i serdecznie wszystkim wspolczuje
puch24

Re: Les choses de la vie

#1888

Post autor: puch24 »

Sleep (in a) well.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Les choses de la vie

#1889

Post autor: wpk »

Gupi Karlos.
Awatar użytkownika
no_gravity_Carlos
Posty: 4401
Rejestracja: 06.2019

Les choses de la vie

#1890

Post autor: no_gravity_Carlos »

od Wupsika przeyou, no pisze grawita dziala jak gupia
ODPOWIEDZ