TOP 10 - film

o kulturze i sztuce innej niż fotograficzna
ODPOWIEDZ
Herr X

Re: TOP 10 - film

#21

Post autor: Herr X »

Jak Cię nie lubię, jak Cię lubię. Z przyjazdem, ze zdjęciami KaHy to musisz do KaHy. A filmowo to gdzie Ci dogryzam, hę?



Hen.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: TOP 10 - film

#22

Post autor: Owain »

Droczę się;) A do KaHy nie uderzę, bo mało znam, wstydzę się ;)
Sowy nie są tym, czym się wydają...
trumil9

Re: TOP 10 - film

#23

Post autor: trumil9 »

moje typy, kolejnosc przypadkowa. to jest niemozliwe aby zmiescic to co sie lubi w 10 wierszach





















druga dziesiatka wymienna z pierwsza lub nie











[BBvideo=560,315] [/BBvideo]







Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: TOP 10 - film

#24

Post autor: Owain »

Filmy z "trzewi". Fajne. Jeszcze jako żem prawnik (niby) uwielbiam "Ludzi Honoru" i rozwałkowywanie Jacka Nicholsona.:)
Sowy nie są tym, czym się wydają...
trumil9

Re: TOP 10 - film

#25

Post autor: trumil9 »

no tak, to przeciez i 30 wierszy nie wystarczy, chociazby















i inne
atomheart

Re: TOP 10 - film

#26

Post autor: atomheart »

The Firm ? Seriously ? Nie mogę znieść jak tom Cruise gra oczami :) Cała reszta sopko, choć The Drive mnie znudził, a po obejrzeniu "Flight" przestałam lubić Denzela-alkoholika wybawcę zbawcę, więc \man on Fire przeszedł u mnie z drugiej dziesiątki do trzeciej... ( choć Denzel jako facet jak najberdziej możwe być ;-)
Kurde, muszę znów Erin Brokovich obejrzec, bo mi się ten film zatarł w pamięci.. dzięki za przypomnienie:) O Pulp Fiction nie rozmawiamy, bo to potęga niezrównana :) Choć zawsze mam dylemat, czy aby Amores Perros jednak nie jest lepsze ;-)
trumil9

Re: TOP 10 - film

#27

Post autor: trumil9 »

Wiesz, moze nigdy nie zastanawialem sie nad jego oczami, chociaz zauwazylem ze w Brokovich Roberts gra cyckami, i jakos to moge zniesc. To sa filmy, dla jednych fajne dla innych nie. Nie obstawiamy aktorow, bo kazdy z nich ma na koncie mniej udane role a moze gorzej zagrane albo scenariusz jest do niczego.
Herr X

Re: TOP 10 - film

#28

Post autor: Herr X »

A może aktor kiepski, tylko raz udało mu się zagrać świetnie? Może pod wpływem reżysera, może rola pasowała do jego osobowości i nie grał tylko był sobą, może scenariusz był świetny, a może każdy by zagrał tę postać bardzo dobrze. Kto to wie. Nie można nastawiać się, że skoro aktor, to potrafi grać. Cruise'a nie trawię, mimo kilku dobrych ról. A najbardziej podobał mi się w "Magnolii".




Hen.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: TOP 10 - film

#29

Post autor: Owain »

Oglądałem wczoraj i bardzo polecam.
http://www.filmweb.pl/film/Stulatek%2C+ ... 013-666735
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Herr X

Re: TOP 10 - film

#30

Post autor: Herr X »

Owain pisze:Oglądałem wczoraj i bardzo polecam.
http://www.filmweb.pl/film/Stulatek%2C+ ... 013-666735
Oglądałem kilka razy. Bardzo dobry.


Hen.
ODPOWIEDZ