Samki różne, kwadratowe i podłużne.

zdjęcia i o zdjęciach - bez dogmatu
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rbit9n
Ribitibi
Posty: 9432
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Kolonia pod Rzeszowem - Za Torem

Re: Smaki różne, kwadratowe i podłużne.

#91

Post autor: rbit9n »

wiadomości w TVP zawsze wyglądały jak DT, tylko że wcześniej Was to nie raziło, bo głaskali waszych.

a BBC już dawno przestało być wzorcem obiektywizmu, takie czasy. ale tego też nie zauważcie, bo głaszczą waszych.
nie, nie tobie ja służę, ja służę bzdurze!
puch24

Re: Smaki różne, kwadratowe i podłużne.

#92

Post autor: puch24 »

Waszych, naszych, ichnich, obojnakich... :-(
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Smaki różne, kwadratowe i podłużne.

#93

Post autor: Owain »

No, w BBC układają program pod Kowalskiego z Polski by go oszukać i skazić euro-lewacką syryjsko-pedalską ideologią! Wszystko układa mi się teraz w logiczną całość. Tylko kurwa jakoś nie do końca wiem, którzy są moi.
Sowy nie są tym, czym się wydają...
puch24

Re: Smaki różne, kwadratowe i podłużne.

#94

Post autor: puch24 »

Nie, to BBC zostało skażone obojnactwem.
Awatar użytkownika
rbit9n
Ribitibi
Posty: 9432
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Kolonia pod Rzeszowem - Za Torem

Re: Smaki różne, kwadratowe i podłużne.

#95

Post autor: rbit9n »

nie, żeby zindoktrynować Smitha z Leeds.

a skoro wieści, te które pokazują, trafiają w Twoje gusta, to znaczy, że ci oni są Twoi.

uprzedzając, mnie się nic nie podoba, a w ogóle sram na nich. jak te muchy na obraz Jaśnie Pana.

a poza tym nie ma się co podniecać, lepiej przeczytajcie "montaż" Volkoff'a.
nie, nie tobie ja służę, ja służę bzdurze!
cz4rnuch

Re: Smaki różne, kwadratowe i podłużne.

#96

Post autor: cz4rnuch »

Ligo pisze:...Nie wiem, czy wiesz, ale w ubiegłym roku amerykański właściciel TVN sprzedał tę i parę innych stacji w ruskie ręce...
Ligo, sprawdziłeś gdzieś te informacje? Bo mi to jednak bardziej wygląda na zwykłą kaczkę dziennikarską, chętnie podłapaną przez różne mało wiarygodne portale i gazeciątka. Z tego co przez chwilą sprawdziłem to TVN poszedł i cały czas jest w rękach Scripps Networks Interactive, firmy obecnej na rynku w stanach od ponad 100 lat z siedzibą w Knoxville, Tennessee, obecnej także na giełdzie. Można sobie wejść na NASDAQ i sprawdzić udziałowców. Niektóre portale w Polsce sugerowały, że SNI zostało podkupione przez firmy rosyjskie (ok 80% akcji), ale w papierach giełdowych nie ma po tym śladu więc wydaje mi się, że to kolejna niesprawdzona informacja, która powtórzona 100 razy stała się najpierw prawdą internetową a potem po prostu prawdą.
Ligo

Re: Smaki różne, kwadratowe i podłużne.

#97

Post autor: Ligo »

Czytałem o tym akurat na jakimś miejscowym portalu. Były podane dość szczegółowe informacje włącznie z nazwiskami Rosjan zamieszanych w przedsięwzięcie. O ile pamiętam, maczał w tym paluchy Rostelecom. Chociaż faktycznie, tam gdzie pojawiają się Rosjanie, mogą wystąpić różne rodzaje prawd.
tomek_jj
Posty: 290
Rejestracja: 11.2016

Re: Smaki różne, kwadratowe i podłużne.

#98

Post autor: tomek_jj »

to może być tak
1. nie lubimy TVN
2. nie lubimy TVN, bo podają informacje, które nie są dla nas wygodne
3. Nie wygodne dla nas informacje są prawdziwe
4. Mówimy, ze są nie prawdziwe, ale to łatwo sprawdzić i trochę ten tego
5. Puszczamy plotkę, że TVN jest ruskie. Jak ruskie, to informacje na pewno są podejrzane - nie oglądać i nie słuchać
6. powoła się komisje, która udowodni, że to jednak ruskie, nawet ja na 100% to nie ruskie
Ciemny lud to.......
Tom4sz

Re: Smaki różne, kwadratowe i podłużne.

#99

Post autor: Tom4sz »

To trochę tak, jak niedawno słynna koperta Szyszki podana Błaszczakowi przed kamerą Polsatu. A potem w TVP Info podpis: "Nieudana prowokacja Polsatu" :D
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Smaki różne, kwadratowe i podłużne.

#100

Post autor: Owain »

Na stronie tvn24 i w samych faktach często mówią o nieszczęściach zwierzaków, psów, kotów, o okrucieństwie ludzi. Obecna jedynie prawomyślna władza ekologów i miłujących zwierzęta uważa za lewaków i pedałów. Psy powinny być w budach na łańcuchach i żreć obierki i gruz. A wąsacze na polowaniach powinni zabijać jak najwięcej sarenek ku chwale tradycji sarmackiej Świętej Polskości. A Adam Wajrak to żyd, pedał, komuch i zdrajca.
Sowy nie są tym, czym się wydają...
ODPOWIEDZ