Meyer-Optik Görlitz Primoplan 58mm f1.9

o prawdziwych obiektywach ze szkła i metalu
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Meyer-Optik Görlitz Primoplan 58mm f1.9

#31

Post autor: wpk »

rbit9n pisze:bo w gębie to każdy mocny.
Otóż to. Więc nie przesądzaj, proszę, z góry, że Prakticą FX z Primoplanem nie da się zrobić poprawnego technicznie zdjęcia tylko dlatego, że to nie jest automatyczny Nikon, Canon czy inna Minolta, i drugie tylko dlatego, że akurat Ty taką Prakticą nie robisz. ;)
Awatar użytkownika
rbit9n
Ribitibi
Posty: 9432
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Kolonia pod Rzeszowem - Za Torem

Re: Meyer-Optik Görlitz Primoplan 58mm f1.9

#32

Post autor: rbit9n »

Woju, weź przeczytaj, co napisałem, bo odnoszę wrażenie, że nie do końca zrozumiałeś, co chciałem przekazać albo przynajmniej udajesz takiego.
nie, nie tobie ja służę, ja służę bzdurze!
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Meyer-Optik Görlitz Primoplan 58mm f1.9

#33

Post autor: wpk »

Tak, udaję! Bo co?!
Awatar użytkownika
rbit9n
Ribitibi
Posty: 9432
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Kolonia pod Rzeszowem - Za Torem

Re: Meyer-Optik Görlitz Primoplan 58mm f1.9

#34

Post autor: rbit9n »

bo nic. a co do powiększenia, to wiem że jest do niczego i zdaję sobie z tego sprawę, ale jak mówią, lepszy rydz niż nic.
nie, nie tobie ja służę, ja służę bzdurze!
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Meyer-Optik Görlitz Primoplan 58mm f1.9

#35

Post autor: wpk »

Nie, nie jest do niczego i na pewno nie spalę go w kominku. Ma swoje miejsce w witrynce i tak pozostanie.
Jednak w kontekście dziwnie wygląda Twój lansowany perfekcjonizm i zarzucanie czegoś innym.
cz4rnuch

Re: Meyer-Optik Görlitz Primoplan 58mm f1.9

#36

Post autor: cz4rnuch »

O Owaina się kłócicie? Ten pijaczyna pewnie tak się schlał, że nie pamięta nawet, że jakieś zdjęcia robił. Ale weekendem pewnie znowu se golnie i mu coś zaświta to po nocy was telefonicznie wypyta czy przypadkiem czegoś artystycznego ostatnio nie pstryknął :)
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Meyer-Optik Görlitz Primoplan 58mm f1.9

#37

Post autor: wpk »

Masakra... Do Ciebie też dzwonił?
cz4rnuch

Re: Meyer-Optik Görlitz Primoplan 58mm f1.9

#38

Post autor: cz4rnuch »

Nie, ale odczytałem potem wiadomość o treści "numer", w której pochwalił się, że przeprowadził z wami rozmowy dyscyplinujące (przynajmniej tak to zrozumiałem) i grzecznie poprosił mnie o numer. Bałem się, że też dostanę telefoniczne ostrzegnięcie i nie podałem. Teraz w sumie mógłbym podać, ale dopiero wtedy gdy przyrzeknie na kodeks rycerzy Jedi, że nie będzie dzwonił po nocy.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Meyer-Optik Görlitz Primoplan 58mm f1.9

#39

Post autor: wpk »

Ale przecież nawet murzyńskie telefony można wyłączać na noc!
Hmmm... Można, prawda? Wyłączać...?
Awatar użytkownika
rbit9n
Ribitibi
Posty: 9432
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Kolonia pod Rzeszowem - Za Torem

Re: Meyer-Optik Görlitz Primoplan 58mm f1.9

#40

Post autor: rbit9n »

wpk pisze:Nie, nie jest do niczego i na pewno nie spalę go w kominku. Ma swoje miejsce w witrynce i tak pozostanie.
Jednak w kontekście dziwnie wygląda Twój lansowany perfekcjonizm i zarzucanie czegoś innym.
niczego nie lansuję i niczego nie zarzucam, może poza tym, że wielu amatorów nie wie, jak wygląda jak wygląda poprawnie naświetlony i wywołany film, w tak zwany punkt.
cz4rnuch pisze:O Owaina się kłócicie? Ten pijaczyna pewnie tak się schlał, że nie pamięta nawet, że jakieś zdjęcia robił. Ale weekendem pewnie znowu se golnie i mu coś zaświta to po nocy was telefonicznie wypyta czy przypadkiem czegoś artystycznego ostatnio nie pstryknął :)
o niego? nigdy w życiu!

ale niezły jest. jak ja bym do kogoś dzwonił po pięciu piwach, to ten ktoś by mnie nie zrozumiał. a tu, ja się dowiaduję po fakcie, że typ był po.
nie, nie tobie ja służę, ja służę bzdurze!
ODPOWIEDZ