Wydruk, powiększanie, ramy, passepartout, czyli jak powiesić i eksponować fotografie.

wszystko, co chcielibyście wiedzieć o technice, ale boicie się zapytać
Awatar użytkownika
rbit9n
Ribitibi
Posty: 9432
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Kolonia pod Rzeszowem - Za Torem

Re: Wydruk, powiększanie, ramy, passepartout, czyli jak powiesić i eksponować fotografie.

#21

Post autor: rbit9n »

flojdzi skończyli się na kill'em all.
nie, nie tobie ja służę, ja służę bzdurze!
puch24

Re: Wydruk, powiększanie, ramy, passepartout, czyli jak powiesić i eksponować fotografie.

#23

Post autor: puch24 »

No właśnie, głęboki fiolet bardziej mi leży, a najbardziej chyba z nich lubię prowadzony sterowiec.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Wydruk, powiększanie, ramy, passepartout, czyli jak powiesić i eksponować fotografie.

#24

Post autor: wpk »

A Chłopiec Jerzy?
namoamo

Re: Wydruk, powiększanie, ramy, passepartout, czyli jak powiesić i eksponować fotografie.

#25

Post autor: namoamo »

Mnie Jerzy średnio leży. I ten drugi, Michał, także.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Wydruk, powiększanie, ramy, passepartout, czyli jak powiesić i eksponować fotografie.

#26

Post autor: wpk »

Jerzy Michał to już na dobre leży. Całkiem jak Jerzy Michał Wołodyjowski.
puch24

Re: Wydruk, powiększanie, ramy, passepartout, czyli jak powiesić i eksponować fotografie.

#27

Post autor: puch24 »

Jerzy Michał jak cię mogę, niektóre. Chłopiec Jerzy nie bardzo. Nie przepadam też za Fryderykiem Rtęcią. ;-) Za to lubię Żądło.
Meliszipak

Re: Wydruk, powiększanie, ramy, passepartout, czyli jak powiesić i eksponować fotografie.

#28

Post autor: Meliszipak »

namoamo pisze: 26 paź 2017, 18:57 Obrazek
Fajne,..

Dodano po 17 minutach 21 sekundach:
Pojechałem do stolnicy na wspomnianą wcześniej szkołe druku Medikon.
Wchodzę, a tam wykład, pełno jakis bachorów, no kur.a co jest.
Poszedłem na góre, rozmawiam z jakąs laska a ona mówi, żebym zaczekał... jak ja się wkurwzyłem i pojechałem. Wypiłem kawę i myslę, że
w sumie mi zalezy i wróciłem.
Wydrukowali mi 4 prace, w tym jeden wydruk 60 na 40 za darmo. Pogadałem z kolesiem który jest u nich specjalistą od koloru, wydruków itp.
Na ichnim zajebiscie drogim skalibrowanym eizo i na wydrukach zobaczyłe dokładnie te same kolory i walory co na moim podstarzałym eizo.
Ucieszyłem się więc niezwykle, że nie muszę wydawać na nowy monitor i sracje-kalibracje. Jeden Kazimierz już eksponuję w galerii na sztaludze. W sobotę wrzucę fotę.
Wymiary 60/40 plus 10 cm passe-partout z każdej strony. Rama biała i plexi antyreflex.
Ramę, passe-partout i plexi antyreflex zamówiłem w firmie druk-oprawa.pl i uje przysłali niemiłosiernie porysowaną plexi antyrefleksyjną.
W związku z powyższym proszę Koleżanki i Kolegów o olanie powyżej wspomnianej firmy jakby co.

Dodano po 12 minutach 7 sekundach:
Żeby być uczciwy dodam, że po tym jak ich zrugałem przez telefon to mi zwrócili 16,80 zł za tę plexi, ale to co się nawknerwiałem...
ODPOWIEDZ