Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

off-duty
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38833
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#21841

Post autor: wpk »

W garniaku - prezesse oblige.
zdyboo

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#21842

Post autor: zdyboo »

Kupowanie dużego AGD w MM przez neta to nie jest zabawa dla miętkich faj.
W poniedziałek wieczorem kupiłem kuchenkę gazową, ale z elektrycznym piekarnikiem. Była na stanie w jednym sklepie we Wro, zamówiłem z wniesieniem i montażem, co by gaz nie wybuchł był i czasem nie poskładał mojej wielkiej płyty. Dodatkowo zamówiłem odbiór starej kuchenki celem przekazania do recyklingu.
Dostałem emila z linką do śledzenia zamówienia. Sprzęt był na stanie we Wro to szybko dostałem info, że przekazali swoim kurierom DTS, dostawa we wtorek, w godzinach 22 - 00. Trochę późno, ale spoko.
Na drugi dzień panowie kurierzy/monterzy zadzwonili najpierw, a potem się zjawili wczesnym popołudniem. Zamknęli dopływ gazu, wymontowali starą kuchenkę i zamontowali nową, sprawdzili czujnikiem, nawet ustawili zegarek i zrobili szybki test wszystkich palników. Zabrali też starą kuchenkę. Czas operacyjny 20 minut. Szybko, miło i sprawnie.

We wtorek kupiłem pralkę, tym razem we Wrocławiu nie było, zatem nie było opcji montażu, ale pralkę łatwiej się montuje, zatem luz. Dam radę.
Tego samego dnia przyszło kilka emili, że potwierdzają, że przekazali DPD i sznurek do strony DPD. Tam status, że przesyłka zgłoszona, ale nie przekazana. Na stronie MM status, przesyłka w przygotowaniu. OK, czekam.
W czwartek dzwoni pan z firmy, która w ramach umowy z MM odbiera AGD do utylizacji. Nie był nawet zdziwiony czy obruszony, że sprawa z kuchenką nieaktualna. Przeprosiłem za zamieszanie i rozłączyliśmy się w pokoju.
Wieczorem przychodzi SMS, że DTS w piątek dostarczy pralkę, między 12, a 16. OK, super. Statusy na stronach MM i DPD bez zmian.
W piątek, czyli dziś dzwoni przed ósmą kurier, że za godzinę, maks półtorej będzie z pralką. I faktycznie był. Wnieśli i zapytali tylko czy rozpakować. Podziękowałem, bo na styropianie łatwiej będzie przepchnąć do łazienki.
Po zakończeniu zdalnej, zamontowałem, z czego najwięcej czasu zajęło mi wypoziomowanie, ale w 45 minut się wyrobiłem.
Statusy na stronie MM i DPD nadal "w przygotowaniu".
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38833
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#21843

Post autor: wpk »

Zapewne przywiozą Ci kolejne.
zdyboo

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#21844

Post autor: zdyboo »

Sam jestem ciekaw.
aisoglaM

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#21845

Post autor: aisoglaM »

Obrazek

Czy ktoś ma dziś imieniny? Możliwe. Bez życzeń. Dziękuję i na wzajem. Czy jak zamiast torty zjem orzechy i popiję ajerkoniakiem to zrobi się torcik orzechowy?

– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus. MiM
Awatar użytkownika
vid3
Posty: 8576
Rejestracja: 07.2017
Lokalizacja: Miasto robotnicze
Kontakt:

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#21846

Post autor: vid3 »

Czyżby Wojtek?
puch24

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#21847

Post autor: puch24 »

Jakby co, to wszystkiego najlepszego!
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38833
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#21848

Post autor: wpk »

aisoglaM pisze: 17 paź 2020, 10:22 Obrazek

Czy ktoś ma dziś imieniny? Możliwe. Bez życzeń. Dziękuję i na wzajem. Czy jak zamiast torty zjem orzechy i popiję ajerkoniakiem to zrobi się torcik orzechowy?

– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus. MiM
Kurde! Ty naprawdę masz dziś imieniny! Wszystkiego naj, a szczególnie torciku! :)

PS Ale to zdjęcie chyba raczej na pewno z urodzin...
aisoglaM

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#21849

Post autor: aisoglaM »

Nie czepiajmy się szczegółów.
Dzięki Puchu, dzieki Wupeku <3
Torta niet. Ajerkon ok
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14717
Rejestracja: 11.2016

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#21850

Post autor: Owain »

Mi się taki głupi dowcip przypomniał, podobno z życia wzięty. Gość miał taką fantazję, by mu ktoś kupę na klatę usadził, ale się wstydził, ale zapytał jakiejś rosyjskiej leśnej kurtyzany, a ona rozbrajająco: "Torcik? Nie ma sprawy. 30 złotych!".
Sowy nie są tym, czym się wydają...
ODPOWIEDZ