Me And That Man, Rzeszów, 6.10.2017

zdjęcia i o zdjęciach - bez dogmatu
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gdama
Gdriada
Posty: 2359
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk/Jantar

Re: Me And That Man, Rzeszów, 6.10.2017

#61

Post autor: Gdama »

Owain, piękna relacja! Widać, że było fajnie :)
samek

Re: Me And That Man, Rzeszów, 6.10.2017

#62

Post autor: samek »

rbit9n pisze: 09 paź 2017, 22:21 o, tu jest dobry tekst:
Owain pisze: 29 wrz 2017, 19:32 Ja tego kurwa nie rozumiem. Ludzie muszą. Zdjęciować, filmować. Po jaki chuj? Te zdjęcia ani nie mają wartości technicznej, ani pamiątkowej, bo że niby co, że ja byłem tam, przecież z takiego koncertu będzie w sieci sporo zdjęć akredytowanych focących, z bliska, lepszych. To samo z filmowaniem. Ostatnio na Kajahu i Bregoviczu normalnie las komórek, fotki, filmiki... Kto to i po co ogląda potem? Ruszone, zaszumione gówno, ale JA TAM BYŁEM. Jednego takiego nawet byczka, tulącego swą łanię tak zjebałem na koncercie Cave'a w Pradze w 2013 r., że myślałem, że mi wpierdoli. Ale czeski burak schował burak-phona i choć jednego, na linii mojego oglądania, miałem z głowy. Powinno się tego zakazać, ale nie ma jak...
Coś czuję Piter, że troszkie się czepiasz :)
A tak w ogóle to dałbym głowę może nie, ale palec, że Seba pisał o foceniu i filmowaniu komórką.
atomheart

Re: Me And That Man, Rzeszów, 6.10.2017

#63

Post autor: atomheart »

Ależ jesteście wszyscy piękni!!! Jak to dobrze, że brody modne, bom się nawet u Owika jej doczekała ;-) A ci młodzi to Andrutek ( ło matko, też z brodą??? ;-) i Ewka? Kopę lat!
Udało mi się Marcjana do Wytwórni na ten koncert wyciągnąć ( ciężko było, ale dał się supportami przekonać ;-). Ożywiony był tylko na Sashy i bisach, a całą resztę przesiedział w kącie ze skwaszoną miną, ale mnie się podobało:). Nergal co prawda mógłby se podarować te swoje naprawdę słabe wstawki o gościu z Jerozolimy, który chciał dupę wyrwać albo "jak Boga nie kocham", ale muzycznie podoba mi się ta jego fuzja z Johnem. A nocowaliśmy w hotelu Stare Kino w takim oto pokoju i strzelaliśmy selfie na Piotrkowskiej, więc sobie obejrzcie marcjanową brodę (i nie komentować proszę jakości zdjęć, bo to nasze prawie pierwsze selfie w zyciu;-), a pokój robiony smartfonem za 300zł :))
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Me And That Man, Rzeszów, 6.10.2017

#64

Post autor: Owain »

atomheart pisze: 10 paź 2017, 13:32 Ależ jesteście wszyscy piękni!!! Jak to dobrze, że brody modne, bom się nawet u Owika jej doczekała ;-) A ci młodzi to Andrutek ( ło matko, też z brodą??? ;-) i Ewka?
Ewka nie ma brody. Basia i Kasia też nie. No ale że moda jest, to kto wie, kto wie... ;) :mrgreen:

Fajnie Cię znów widzieć, Magdencjo! :) Marcjan, Mój Koziołku! :D

A o pstrykaniu pisałem w sumie każdym, ale... ostatnio zabieram aparatkę w różne takie okoliczności, gdzie np. mogę zająć czas aparatką zamiast spożywaniem, np. mogę się uczyć położenia różnych funkcji w menu a przy okazji szczelić to i owo :P Tak że Pietrek miał trochę racji obśmiewając ;) :D
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Me And That Man, Rzeszów, 6.10.2017

#65

Post autor: wpk »

Niedługo będziesz jak U-boot, czyli zapomniana legenda Nikoniarzy - opanujesz obsługę aparatu z zamkniętymi oczami.
Ale tak poza tym to musisz chodzić na koncerty, bo tylko wtedy Twoje Gotki nas odwiedzają. :D
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Me And That Man, Rzeszów, 6.10.2017

#66

Post autor: Owain »

To jeszcze "Pan szybka pałeczka" :)

Obrazek
Sowy nie są tym, czym się wydają...
puch24

Re: Me And That Man, Rzeszów, 6.10.2017

#67

Post autor: puch24 »

Owian, nie napisałem tego wprost, ale bardzo fajnie Ci te zdjęcia wyszły. Jak jeszcze raz napiszesz, że nie umiesz zdjęciować, to przyjedziemy do Rzeszy i Ci Niewspierdol spuścimy... A ja jestem dwa razy od Ciebie większy, więc miej się na baczności.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Me And That Man, Rzeszów, 6.10.2017

#68

Post autor: Owain »

Nie umiem robić zdjęć. Kurde, jak ja nie umiem zdjęciować! Nie, nie umiem!

(zarzuci się siatkę, Ula użyje paralizatora, otępiałego posadzi się na kanapie i poda pod nos trunki ;) )
Sowy nie są tym, czym się wydają...
puch24

Re: Me And That Man, Rzeszów, 6.10.2017

#69

Post autor: puch24 »

Już mi się robi wesoło na samą antycypację...
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Me And That Man, Rzeszów, 6.10.2017

#70

Post autor: wpk »

Mnie też. Sparalizatorowany puch w siatce na kanapie... Oj, kroją się kolejne takie zdjęcia, że Gotki się zlecą! :D
ODPOWIEDZ