Me And That Man, Rzeszów, 6.10.2017

zdjęcia i o zdjęciach - bez dogmatu
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rbit9n
Ribitibi
Posty: 9432
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Kolonia pod Rzeszowem - Za Torem

Re: Me And That Man, Rzeszów, 6.10.2017

#91

Post autor: rbit9n »

samek pisze: 10 paź 2017, 09:14
rbit9n pisze: 09 paź 2017, 22:21 o, tu jest dobry tekst:
Owain pisze: 29 wrz 2017, 19:32 Ja tego kurwa nie rozumiem. Ludzie muszą. Zdjęciować, filmować. Po jaki chuj? Te zdjęcia ani nie mają wartości technicznej, ani pamiątkowej, bo że niby co, że ja byłem tam, przecież z takiego koncertu będzie w sieci sporo zdjęć akredytowanych focących, z bliska, lepszych. To samo z filmowaniem. Ostatnio na Kajahu i Bregoviczu normalnie las komórek, fotki, filmiki... Kto to i po co ogląda potem? Ruszone, zaszumione gówno, ale JA TAM BYŁEM. Jednego takiego nawet byczka, tulącego swą łanię tak zjebałem na koncercie Cave'a w Pradze w 2013 r., że myślałem, że mi wpierdoli. Ale czeski burak schował burak-phona i choć jednego, na linii mojego oglądania, miałem z głowy. Powinno się tego zakazać, ale nie ma jak...
Coś czuję Piter, że troszkie się czepiasz :)
A tak w ogóle to dałbym głowę może nie, ale palec, że Seba pisał o foceniu i filmowaniu komórką.
yyy... nope. punktuję niekonsekwencję.
puch24 pisze: 10 paź 2017, 18:55 Owian, nie napisałem tego wprost, ale bardzo fajnie Ci te zdjęcia wyszły. Jak jeszcze raz napiszesz, że nie umiesz zdjęciować, to przyjedziemy do Rzeszy i Ci Niewspierdol spuścimy... A ja jestem dwa razy od Ciebie większy, więc miej się na baczności.
jakby co, to daj znać, mam lewe wejścia do jego bloku, że niby wiesz, jakby domofon się zaciął. w razie czego, można też śmignąć po rusztowaniu na taras Owasa.
nie, nie tobie ja służę, ja służę bzdurze!
atomheart

Re: Me And That Man, Rzeszów, 6.10.2017

#92

Post autor: atomheart »

se wypraszam! nigdy nie byłam żadną Gotką ! :)P

Dodano po 3 minutach 19 sekundach:
oops! trochę się nie wstrzeliłam w temat,. sorry!:)
Awatar użytkownika
rbit9n
Ribitibi
Posty: 9432
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Kolonia pod Rzeszowem - Za Torem

Re: Me And That Man, Rzeszów, 6.10.2017

#93

Post autor: rbit9n »

atomheart pisze: 10 paź 2017, 13:32 Ależ jesteście wszyscy piękni!!! Jak to dobrze, że brody modne, bom się nawet u Owika jej doczekała ;-)
lol, panowie lumberseksualni niemodni od dwóch sezonów. teraz modnie jest nosić się ala pizduś. i koniecznie gołe kostki.
nie, nie tobie ja służę, ja służę bzdurze!
atomheart

Re: Me And That Man, Rzeszów, 6.10.2017

#94

Post autor: atomheart »

weż! te gołe kostki to jakaś masakra...
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Me And That Man, Rzeszów, 6.10.2017

#95

Post autor: wpk »

Pietrek, sam jesteś goła kostka. W glanie.

AH, jesteś, bo wszystkie koleżanki Owaina to Gotki. :D
atomheart

Re: Me And That Man, Rzeszów, 6.10.2017

#96

Post autor: atomheart »

cyt. kretynkę Pawłowicz, choć ten tekst jej się naprawdę udał ! :

" „Nastały w Europie czasy: bezczelnych zdrajców, «niemieckich szmat», V kolumn, totalistów, skorumpowanych alkoholików, lewaków i faszystowskich bojówek, zbłąkanych kosmopolitów bez ojczyzn,matek i ojców, wyznawców «kulturowej płci», erotomanów, seksualnych patologii i politycznej poprawności, zabójców dzieci i rodziców, zniewieściałych facetów w rurkach i różowych baletkach, adoptujących pszczoły, drzewa i małpy, politycznych szantażystów i islamu, wielbicieli kóz, satanistów,bogobójców i ćpunów, genderowego terroru, politycznych bejsbolistów, kłamców, polityków bez właściwości i zdolności honorowej...Zbrodnia na naszej Europie”

... ZNIEWIEŚCIAŁYCH FACETÓW W RURKACH ( koniecznie podwiniętych, uwidoczniających gołe kostki ! ) I RÓŻOWYCH BALETKACH , ADOPTUJĄCYCH PSZCZOŁY, DRZEWA I MAŁPY .... - ( <LOL>< ROTFL>!)

Dodano po 3 minutach 40 sekundach:
asekuracja (jakby co) : ja się kompletnie nie interesuję polityką i mam ją w dupie! Ale ta wypowiedź jest naprawdę śmieszna, choć prawdziwa i znamienna

no bo jak to wygląda, żeby facet w rurkach, gołych kostkach i różowych baletkach chadzał ???

Dodano po 1 minucie 39 sekundach:
wpk, a my w ogóle mieliśmy kiedyś przyjemność... ? ;-)
Awatar użytkownika
rbit9n
Ribitibi
Posty: 9432
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Kolonia pod Rzeszowem - Za Torem

Re: Me And That Man, Rzeszów, 6.10.2017

#97

Post autor: rbit9n »

wpk pisze: 10 paź 2017, 23:21 Pietrek, sam jesteś goła kostka. W glanie.
boso, ale w ostrogach.
nie, nie tobie ja służę, ja służę bzdurze!
atomheart

Re: Me And That Man, Rzeszów, 6.10.2017

#98

Post autor: atomheart »

.. tylko czarne glany są naprawdę funny !
puch24

Re: Me And That Man, Rzeszów, 6.10.2017

#99

Post autor: puch24 »

atomheart pisze: 10 paź 2017, 23:28
wpk, a my w ogóle mieliśmy kiedyś przyjemność... ? ;-)
Pewnie mieliście, tylko indywidualnie... :-P
atomheart

Re: Me And That Man, Rzeszów, 6.10.2017

#100

Post autor: atomheart »

a Ty Panie z Łodzi, to kto ? ;-)
ODPOWIEDZ