Komputrowe dylematy ;)

wszystko, co chcielibyście wiedzieć o technice, ale boicie się zapytać
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1681

Post autor: wpk »

Jeśli gavinowi zrobisz laskę... kurwa! Ten słownik! No więc jeśli gavinowi kupisz flaszkę, to on Ci odzyska wszystko - w zależności od wagi tej flaszki oczywiście.
A ja zaraz spytam Grześka, tylko on jest dziś odjechany... znaczy jest na robocie poza Buskiem.

Dodano po 11 minutach 31 strzałach znikąd:
Po konsultacji: Maciek, jedyne, co mogę Ci zaproponować, to przysłanie nam tego dysku. Mamy legalny, płatny soft a Grzesiek przeszedł szkolenie z odzyskiwania. Bynajmniej niedarmowe. Niczego nie gwarantuję, ale jeśli coś by się udało, to absolutnie żadnej kasy od Ciebie za to nie wezmę - powiedzmy, że byłaby to operacja testowa. ;)
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1682

Post autor: Owain »

A jak się nie uda, Wojtek zastosuje do dysku płatny hard.

Obrazek
Sowy nie są tym, czym się wydają...
zdyboo

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1683

Post autor: zdyboo »

Moja fińska siostra pracował kiedyś w firmie Blancco. Zajmowali się profesjonalnym czyszczeniem dysków, żeby już niczego z nich nie można było odzyskać. Mieli taką reklamę, że albo Blannco, albo młotek.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1684

Post autor: wpk »

Mam zlew marki Blanco jakby co.
nordenvind

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1685

Post autor: nordenvind »

puch24 pisze: 17 sie 2020, 12:58 Powiedzcie mi, ludzie...
Większość programów komercyjnych w wersji próbnej ma ograniczenia ilości i wielkości plików, nie ma sensu nawet zawracać sobie nimi głowę.
Po ostatnich problemach odzyskałem wszystko oczywiście jak piszesz pliki były bez oryg nazw i ogólnie rozpierdol. Niektóre programy potrafią nawet
odzyskać zdjęcia wykasowane bardzo dawno lub sprzed kilku formatów dysku. Odzysk robi się wtedy większy niż pojemność nośnika :)
Zazwyczaj fajnie rozbijają też rawy bo oddzielają zaszyty w nim podgląd i zapisują jako oddzielny jpeg.
Spróbuj najpierw tego, ja sprawdzę jeszcze inne które mi zadziałały.

https://www.transcend-info.com/Support/Software-4/
puch24

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1686

Post autor: puch24 »

Owain pisze: 17 sie 2020, 14:24 A jak się nie uda, Wojtek zastosuje do dysku płatny hard.

Obrazek
Koledzy, kurwa!

Dodano po 44 strzałach znikąd:
zdyboo pisze: 17 sie 2020, 14:29 Moja fińska siostra pracował kiedyś w firmie Blancco. Zajmowali się profesjonalnym czyszczeniem dysków, żeby już niczego z nich nie można było odzyskać. Mieli taką reklamę, że albo Blannco, albo młotek.
Koledzy, kurwa.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1688

Post autor: wpk »

Maciek, ja - wbrew sobie, jak wiesz - całkiem poważnie pisałem. A Ty zrobisz, co uważasz - nawet młotek od Tomka możesz pożyczyć.
puch24

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1689

Post autor: puch24 »

Dzięki, Woytku, bardzo.
Rozejrzę się i rozważę.
A tamto było do tamtych dwóch, co "pomogli" - a jeden z nich nawet przed chwilą narzekał na "kurwa, kolegów, którzy "pomogli" ". :-P
nordenvind

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1690

Post autor: nordenvind »

No dobra, dopiero teraz doczytałem się, puchu chce odzysku jak odbicie lustrzane 100% i z pełna strukturą.
W tej sytuacji chyba dobrze radzą koledzy... młotek :mrgreen:
ODPOWIEDZ