Komputrowe dylematy ;)

wszystko, co chcielibyście wiedzieć o technice, ale boicie się zapytać
ODPOWIEDZ
samek

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1851

Post autor: samek »

vid3 pisze: 21 sty 2021, 17:13 I co zrobić gdy to 10-letnie oprogramowanie jest lepsze i w zupełności wystarczająco funkcjonalne od oferowanych nowości? Bez zbędnych wodotrysków i upierdliwości.
Używać dalej. Jeśli jest kompatybilnie z kompem.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38833
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1852

Post autor: wpk »

zdyboo pisze: 05 lut 2021, 09:36 Na razie efektów nie widać. Gołe menu i jedno tło.
Na stronie Andrzeja Krynickiego dosyć długo się ładują podstrony, nie wiem co jest tego przyczyną. Łącze mam dosyć szybkie.
W dziale czołówka film na YT jest niedostępny już. Jeżeli to tylko jeden film radziłbym go przenieść na własny hosting.
W dziale sprzęt to co jest napisane bordowym fontem jest ledwo czytelne na czarnym tle.
Dział "Ulica/człowiek"
Na miniaturce zdjęcia z policjantami w kepi niepotrzebnie MZ pojawia się jakiś tekst. Po kliknięciu na pierwsze i drugie zdjęcie w tym dziale pojawiają się dwa takie same zdjęcia, jedno pod drugim. Po kliknięciu na trzecie zdjęcie (z policjantami) pojawia się więcej zdjęć, ale znowu miniatura zdjęcia z policjantami w kepi jest dwa razy.
Tomku, wielkie dzięki za tak wnikliwą analizę!
Ukryta zawartość
To forum wymaga zarejestrowania i zalogowania się, aby zobaczyć ukrytą zawartość.
zdyboo

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1853

Post autor: zdyboo »

Ukryta zawartość
To forum wymaga zarejestrowania i zalogowania się, aby zobaczyć ukrytą zawartość.
samek

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1854

Post autor: samek »

:mrgreen:
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38833
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1855

Post autor: wpk »

Ukryta zawartość
To forum wymaga zarejestrowania i zalogowania się, aby zobaczyć ukrytą zawartość.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14717
Rejestracja: 11.2016

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1856

Post autor: Owain »

Ej, riebiata! Mnie nużna pakupić bystro monitor komputerowyj do domu. Głównie do pracy biurowej, ale jakby co można było obrabiać na nim, to bym się nie obraził. Ale nie drogi, bo to mus doraźny. Jakieś 24 cale FHD albo 27 lub więcej UHD. Może być używany. Ktoś, coś? :)
Sowy nie są tym, czym się wydają...
zdyboo

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1857

Post autor: zdyboo »

Ja dwa lata temu kupiłem NEC Multisync EA245WMi-2 u Woytka zresztą. Zadowolony jestem bardzo. Jedyne co to przy ciemnym tle przetwornica nieco piszczy, ale już tego nie słyszę. Słyszałem na początku bo poprzednie EIZO S1932 były bezgłośne.
samek

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1858

Post autor: samek »

Owain pisze: 09 lut 2021, 15:14 Ej, riebiata! Mnie nużna pakupić bystro monitor komputerowyj do domu. Głównie do pracy biurowej, ale jakby co można było obrabiać na nim, to bym się nie obraził. Ale nie drogi, bo to mus doraźny. Jakieś 24 cale FHD albo 27 lub więcej UHD. Może być używany. Ktoś, coś? :)
O. Problem na czasie. Moje 15letnie Eizo puszcze na środku żółtawy zafarb. I za cholerę nie wiem co zrobić.
Awatar użytkownika
danz1ger
Posty: 5659
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1859

Post autor: danz1ger »

Eltrakon to the rescue.
A jednak ktoś kręci.
samek

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1860

Post autor: samek »

A żeby to takie proste było.
ODPOWIEDZ