Fafniak

crème de la crème
ODPOWIEDZ
samek

Re: Fafniak

#11

Post autor: samek »

Obydwie serie do mnie trafiają.
Taki truizm wyplułem z siebie, ale chciałem zaznaczyć, że się podoba.
Fafniak

Re: Fafniak

#12

Post autor: Fafniak »

To teraz zupełnie inna opowieść
15 może 18 lat temu miałem przemiłą okazję wpaść na imprezę zorganizowaną przez znacznie młodsze towarzystwo. 18-19 tki i w pododobnym wieku chopaki ;)
Alkohol i obserwowanie jak "młodzi" się bawią, bezcenne ;)
W pewnym momencie rozmowa zeszła na robienie zdjęć i pozowanie. Starałem się nie ujawniać że mam niejakie doświadczenie w tym temacie. Jedna z dziewczyn stanowczo oświadczyła że ona nie miała by żadnego problemu z pozowaniem "i spoko będzie też pozować nago". W tym momencie wyrwało mi się "oo to fajnie bo mamy wolne studio fotograficzne w tym tygodniu, wpadniesz? " Z perspektywy czasu wiem że to było po prostu złośliwe i było reakcją na takie budowanie swojego wizerunku przez dziewczynę. Po moim tekście zapanowała duuuża wesołość i teksty typu " no to wpadłaś" "i co teraz? "
Dziewczyna bardzo pewnie umówiła się na sesję .
Kilka dni później studio było przygotowane, dziewczyna faktycznie przyszła. Była pewna siebie ale tylko do momentu gdy weszła do głównej części studia. Ta przestrzeń ciemna z czarnymi kotarami i masą sprzętu oświetleniowego, widać że ją onieśmieliło. No ale jeszcze make-up i pierwsze jakieś próby portretowe. Miała fajne gęste rude włosy. Po tej serii zdjęć portretowych mieliśmy przejść do aktów.
I tu okazało się "że rura zmiękła" ;) tej bardzo odważnej dziewczynie. To było niesamowite jak widać było strach, niepewność i walkę ze sobą żeby jednak powiedzieć wprost "NIE". Myślę że tak bardzo chciała odgrywać odważną i zdecydowaną że nie umiała wyrazic tego co (bez jej świadomego udziału) pokazywało całe ciało :)
Patrząc na nią zrobiło mi się żal. Odpuściliśmy :) - porobiliśmy jakieś nijakie zdjęcia gdzie po prostu miała ramiona odsłonięte i tyle.
Ot takie wspominki
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Fafniak

#13

Post autor: wpk »

Ale jakiś obrazek dorzucisz? Bo coś było przez chwilę, ale się nie wyświetlało. ;)
Fafniak

Re: Fafniak

#14

Post autor: Fafniak »

No właśnie nie wiem jak umieścić foty z dropboxa - nie chcę umieszczać na ogólnie dostępnym serwerze foto...
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Fafniak

#15

Post autor: wpk »

Nie mam pojęcia. Wiem tylko, że Dropbox, podobnie jak Google, ma arcymasakryczne linkowanie. Poza tym jedni i drudzy chyba wciąż coś zmieniają i dziś działające linki jutro szlag może trafić.
Fafniak

Re: Fafniak

#16

Post autor: Fafniak »

Obrazek
Kodak elitchrome
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Fafniak

#17

Post autor: wpk »

W końcu wrzuciłeś do siebie. ;)

SD, Marcin, Ty, ze swoim urokiem osobistym, musiałeś mieć naprawdę zły dzień, że dziewczyna się nie rozebrała. :D
Fafniak

Re: Fafniak

#18

Post autor: Fafniak »

piszesz o takim uroku osobistym?

Obrazek
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Fafniak

#19

Post autor: wpk »

Oczywiście - takim i jeszcze w wielu innych wykonaniach. :)
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Fafniak

#20

Post autor: Owain »

Marcin wygląda, jakby miał R2-D2 w oku. I ręce uwalone węglem... a nie, to clarity :D
Sowy nie są tym, czym się wydają...
ODPOWIEDZ