Fafniak

crème de la crème
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38803
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Fafniak

#41

Post autor: wpk »

Jakich urzędnikach? Czynownikach przecież.
Fafniak

Re: Fafniak

#42

Post autor: Fafniak »

klasyk pisze: 07 lip 2018, 16:31 Za to świat idzie zupełnie inny przekaz. Przeglądam zagraniczne portale. Jest masa informacji o perfekcyjnie, najlepiej od dawna przygotowanych mistrzostwach, niezwykle życzliwych ludziach, świetnej kuchni i pomocnych urzędnikach.
uhm...
o pokojach hotelowych które pomimo opłacenia okazują sie "czesciowo" opłacone...
o nagłych zwyżkach cen usług, przejazdów itd.itp.
Trzeb pamiętać że bolszewik jeżeli ma szansę to inastranca stuknie
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38803
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Fafniak

#43

Post autor: wpk »

 — Co do mnie, rzekł, przyznać się muszę, że mnie najlepiej ze wszystkich podobał się policmajster. Charakter jego taki prosty, otwarty; w twarzy jego widać szczerość.
 — Szachraj, rzekł Sobakiewicz, — sprzeda, oszuka, a w dodatku i obiadek od was wykpi! Znam ja ich wszystkich, wszyscy szachraje; całe miasto tam takie; szachraj na szachraju siedzi i szachrajem pogania. Wszyscy oni Judasze. Jeden tylko prokurator porządny człowiek, i to prawdę powiedziawszy, wielka świnia.
klasyk

Re: Fafniak

#44

Post autor: klasyk »

Fafniak pisze: 07 lip 2018, 17:24 Trzeb pamiętać że bolszewik jeżeli ma szansę to inastranca stuknie
Zgoda. Niestety jest to patologia światowa, która i u nas powszechnie występuje. W dowolnej pomocy drogowej wiedzą o tym najwięcej.
W ubiegłym roku mój przyjaciel wybrał się kamperem na wschód Polski. W okolicach Białegostoku rozpadłą się turbina. Pomoc odholowała auto do "zaprzyjaźnionego" warsztatu. Dany warsztat obiecał naprawę maksymalnie w ciągu 2 dni, bo co to jest za robota wymienić turbinę w Ducato. Na czas naprawy przemiły właściciel zawiózł moich przyjaciół do swojej mamy u której cudem zwolnił się domek rekreacyjny nad Narwią. Samochód naprawiał się 10 dni a prawdziwa przyczyną awarii było pękniecie węża doprowadzającego olej do smarowania turbiny. Turbina była cała, innych uszkodzeń też nie było. Wymiana to jakieś 15 min pracy i była tania. Domek tani nie był.

Bolszewia nie zna granic.
Awatar użytkownika
rbit9n
Ribitibi
Posty: 9415
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Kolonia pod Rzeszowem - Za Torem

Re: Fafniak

#45

Post autor: rbit9n »

mnie kiedyś na Słowacji pękł alternator w Punto. w ASO Fiata w Martinie nie mieli niestety, ale powiedzieli, że trochę ładuje, więc dam radę do Pragi i nazad. niestety, kiedy wracaliśmy, prąd wyszedł gdzieś pod Brnem. tamże pani zadzwoniła do zaprzyjaźnionego warsztatu, gość przyjechał i mnie sholował na krawacie do siebie. na miejscu okazało się, że nie mają takiego alternatora, więc powiedział, że jedyne co może zrobić, to przez noc nabić akumulator na maksa. zadzwonił do zaprzyjaźnionego pensjonatu, gdzie przenocowaliśmy za pół ceny, a rano w warsztacie nie chcieli ani halerza za ładowanie. dziwni ci Czesi.
nie, nie tobie ja służę, ja służę bzdurze!
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38803
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Fafniak

#46

Post autor: wpk »

Prawda?
Gdy Michał, jeszcze studiując, dojeżdżał po Krakowie Mećkę (rejestracja TBU), to mu się do niej włamali 2 razy, wybijając szyby: raz ukradli starego Blaupunkta, a drugi raz nic, bo już nic do wzięcia nie było. A nie była to Huta, tylko całkiem normalna dzielnica. Dobrze, że miałem zapasowe szyby w rupieciach. A gdy po kilku latach przyprowadził Celinę (rejestracja PO), to pierwszej nocy poleciała szyba w tylnych drzwiach i zniknął uchwyt do nawigacji. I to też była normalna dzielnica, choć inna. Potem, gdy przerejestrował na Kraków, już nic się takiego, odpukać, nie wydarzyło - swojak...
Awatar użytkownika
rbit9n
Ribitibi
Posty: 9415
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Kolonia pod Rzeszowem - Za Torem

Re: Fafniak

#47

Post autor: rbit9n »

kumplowi Lubelakowi, na lubelskich blachach w centrum Lublina wybili szybę, żeby ukraść pusty plecak. znaczy miał tam czyste CD i vypsání fix.
nie, nie tobie ja służę, ja służę bzdurze!
puch24

Re: Fafniak

#48

Post autor: puch24 »

A co to jest?
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38803
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Fafniak

#49

Post autor: wpk »

(Marcin, wybacz nam offtopy, ale sam do nich pobudziłeś, a są jednak troszkę na temat. ;))
Awatar użytkownika
rbit9n
Ribitibi
Posty: 9415
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Kolonia pod Rzeszowem - Za Torem

Re: Fafniak

#50

Post autor: rbit9n »

puch24 pisze: 09 lip 2018, 13:01A co to jest?
wypisany pisak.

nie, nie tobie ja służę, ja służę bzdurze!
ODPOWIEDZ