(C)huj nam w dupę - firmware update?

off-duty
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: (C)huj nam w dupę - firmware update?

#301

Post autor: wpk »

Czasem taka mała głupotka wystarczy.
puch24

Re: (C)huj nam w dupę - firmware update?

#302

Post autor: puch24 »

No to ćwierkam i przekrzywiam zalotnie... ;-)
Awatar użytkownika
Gdama
Gdriada
Posty: 2359
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk/Jantar

Re: (C)huj nam w dupę - firmware update?

#303

Post autor: Gdama »

Owain pisze: 05 mar 2019, 15:59 Od wczoraj zażywam CBD na prośbę żony. Jej kolega co ma stwardnienie rozsiane bardzo chwali. Słyszał ktoś coś? Zwykłej maryśki palić nie będę, bo tylko żreć się chce a i nabywając z roboty wylecieć można. Ale toto niby na legalu, pytanie czy się nie potruję ;> Magda, próbowałaś?
To chyba indywidualna reakcja, musisz popróbować i oby coś to dało. Ja nie używałam, ale nie odmówiłabym.
Od czasu do czasu testuję czystą formę roślinną ;) Nastrój poprawia zawsze, z bólem gorzej.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: (C)huj nam w dupę - firmware update?

#304

Post autor: Owain »

Doktory mnie zdjęciowały i wychodzi, że niezła ze mnie kurwa. Znaczy... curva :P

Obrazek
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
rbit9n
Ribitibi
Posty: 9432
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Kolonia pod Rzeszowem - Za Torem

Re: (C)huj nam w dupę - firmware update?

#305

Post autor: rbit9n »

to czarne co Cię wypełnia?
nie, nie tobie ja służę, ja służę bzdurze!
Awatar użytkownika
vid3
Posty: 8573
Rejestracja: 07.2017
Lokalizacja: Miasto robotnicze
Kontakt:

Re: (C)huj nam w dupę - firmware update?

#306

Post autor: vid3 »

ciemna materia
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: (C)huj nam w dupę - firmware update?

#307

Post autor: wpk »

Strasznie krzywo.
Awatar użytkownika
rbit9n
Ribitibi
Posty: 9432
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Kolonia pod Rzeszowem - Za Torem

Re: (C)huj nam w dupę - firmware update?

#308

Post autor: rbit9n »

vid3 pisze:ciemna materia
to już lepiej burbon
nie, nie tobie ja służę, ja służę bzdurze!
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: (C)huj nam w dupę - firmware update?

#309

Post autor: Owain »

Mam taką prośbę, niezobowiązującą. Za dwa tygodnie będę decydował, czy iść na operkę za 30 tysi, co mnie może zabić albo zrobić kalikę :D Oczywiście dramatyzuję, ale trochę tak jest. Dużo wskazuje, że może pomóc, w sumie nie boję się, że nie pomoże czy że omsknie się nożyk i główna żyła pójdzie w chuj. Obawiam się lekko tzw. adjacent level syndrome. Reasumując, operki z implantem mają dużo lepsze efekty niż jakieś tam podcinanie dysku, ale ponoć często i nieuchronnie padają kolejne poziomy. Zwłaszcza w lędźwiowym. W chuj mało relacji w necie o tym - chciałbym podpytać. Niby dramat, a kolegi szwagier ma trzy dyski zrośnięte w lędźwiowym i sobie chwali trawę kosi. Ojciec Wojtka ponoć też od wielu lat. Możecie dla swego Prezesa podpytać po rodzinie czy znajomych, czy kto miał implant (fuzję, połączenie) w lędźwiowym i jak sprawa padania kolejnych poziomów w kolejnych latach? Będę wdzięczny niezmiernie.
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: (C)huj nam w dupę - firmware update?

#310

Post autor: wpk »

Że niby ojciec mój trawę kosi? Hmmm... Jakoś nigdy go od tej strony nie kojarzyłem.
Ale inne rozliczne prace na pewno wykonuje - m.in. jeździ, pływa, prowadzi pracownię kamieniarską, rzeźbi, maluje... I przede wszystkim ćwiczy, utrzymując w sprawności szkielet mięśniowy wokół kręgosłupa.
Implantów nie ma, wręcz przeciwnie - usunięte chyba 2 dyski w lędźwiowym, czyli zrośnięte 3 kręgi. Dwie operacje w początku lat 70, po urazie w 1967 - upadek z drzewa i złamana noga (byłem tego świadkiem jako pięciolatek). Że kręgosłup też spieprzony wyszło znacznie później, i klerykowskie chirurgi zaliczały na nim początki kariery.
ODPOWIEDZ