Po co?

zdjęcia i o zdjęciach - bez dogmatu
ODPOWIEDZ
jo44

Re: Po co?

#81

Post autor: jo44 »

Dropbox, jak wiesz, zamierza w marcu uszczęśliwić nas likwidacją katalogu Public.
Ja to trochę przyspieszyłem. Ale Puch już widział i przestał narzekać... :)
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38803
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Po co?

#82

Post autor: wpk »

A weź...
Znaczy, wrzuć gdzie indziej. ;P
puch24

Re: Po co?

#83

Post autor: puch24 »

Przestałem narzekać, bo tak mi się zrobiło, że tylko szczotkę w dupę wsadzić i po drodze schody zamiatać. :-( Już nie mam siły narzekać.
Stwierdziłem, że mam stosunek seksualny do roboty. Jeszcze jeden dzień, i potem 10 dni wolności. Pewnie prześpię...
jo44

Re: Po co?

#84

Post autor: jo44 »

puch24 pisze:Jeszcze jeden dzień, i potem 10 dni wolności. Pewnie prześpię...
Niedźwiedź jakiś , cycuś? :)
puch24

Re: Po co?

#85

Post autor: puch24 »

Oczy! Wiście! (Powiedział sołtys w Wąchocku, i dlatego oczy tam wiszą np. na drzewach).
Posturę mam zdecydowanie misiową, a o zimowej hibernacji przemyśliwam już od paru lat! :-D
Metanoia

Re: Po co?

#86

Post autor: Metanoia »

Tak mi się wydaje, że jeśli startowalibyście w zawodach sportowych np. rajdzie gdzie dysponowalibyście nieskończoną ilością samochodów to nie mielibyście żadnej techniki jazdy. Nie musielibyście jej mieć, pała na maxa i zmiana fury jak coś pójdzie nie tak. Albowiem technika czyli doskonalenie wynika właśnie z pokonywania ograniczeń.
Im większe ograniczenia tym więcej się trzeba napracować aby te ograniczenia pokonać.
Czy D4s ma jakieś ograniczenia techniczne poza tymi wynikającymi z samego formatu 35mm?

Nie mam żadnego resentymentu wobec przeszłości więc czemu używam filtrów imitujących fotografię analogową?
Gdyż pociąga mnie niedopowiedzenie. Pociąga jak niekompletnie rozebrana kobieta pociąga mężczyznę swoją tajemnicą?
Wycyzelowane zdjęcia cyfrowe są jak kliniczna nagość modelki na stole operacyjnym. Znika niedopowiedzenie.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14707
Rejestracja: 11.2016

Re: Po co?

#87

Post autor: Owain »

Byliśmy ze dwa tygodnie temu na otwarciu knajpy naszej znajomej. Wróciliśmy późno, Ula wyszła z Zuzą. A że Zuza ma przy raku wątroby różne zaburzenia, martwiliśmy się, bo kupy nie było od trzech dni. No i mieliśmy wówczas rano już do weta jechać, ale jeszcze przerzuciliśmy zdjęcia z imprezy. No i okazało się, że Ula, która wzięła na ów spacer z psem aparat, coś tam sobie fociła. A że mocno imprezą umęczona była, nie zauważyła, że owego nocnego spaceru jednak była kupa (charakterystyczna pozycja psa), co z radością skonstatowaliśmy dzięki przeglądnięciu zdjęć z poprzedniego wieczora. Oczywiście poszedłem sprawdzić w tym miejscu, a jakże, był zdrowy serdelek, który po bożemu zwinąłem w woreczek.

Fotografowanie się przydaje!

Obrazek
Sowy nie są tym, czym się wydają...
puch24

Re: Po co?

#88

Post autor: puch24 »

He, he, he! Fotografia dokumentacyjna! :-)
Awatar użytkownika
Gdama
Gdriada
Posty: 2358
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk/Jantar

Re: Po co?

#89

Post autor: Gdama »

Wręcz dochodzeniowa! ;)
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14707
Rejestracja: 11.2016

Re: Po co?

#90

Post autor: Owain »

Obrazek
Sowy nie są tym, czym się wydają...
ODPOWIEDZ