Dupa

off-duty
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Dupa

#31

Post autor: wpk »

Galeria, którą zrobił acz nie dokończył mój brat przyrodni, jest wg mnie koszmarna i ma błędy, niestety ciągu dalszego nie widać już od dłuższego czasu.
Sam zresztą oceń, bo ja nieobiektywny: http://www.artemis-gallery.com/.
Chyba pora, żebym osobiście za tym stanął...
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Dupa

#32

Post autor: Owain »

Fajnie mieć takiego tatę :) Mój mnie tylko lał za nie utrzymywanie porządku i błędy w zeszytach :) Widzę inspirację Dalim, impresjonistami i Caravaggiem :)
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Dupa

#33

Post autor: wpk »

Nie tylko. Ma okresy, niczym Pablo. ;)
Ale najfajniejsze dla mnie obrazy - z lat 60 (from my childhood) - dawno posprzedawał/porozdawał...
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Dupa

#34

Post autor: Owain »

No właśnie miałem pisać, patrząc na grafiki, że Pablo :)

Dodano po 7 minutach 16 sekundach:
A rzeźba... mnie akurat nie powaliła, ale zawsze chciałem być... Może z tych modelarskich klimatów? Rzeźbę zrobiłem jedną w życiu, antropomorficzną personifikację Śmierci, ale dawno temu jakiejś lasce dałem... Ale bym chciał rzeźbić... ręcami. Tylko w jakim materiale? Ale to ręczne nadawanie kształtów kręci mnie ogromnie... Może kiedyś?

W ogóle mam pomysły na takie foty, cz-b, styropianowa kula, styropianowy ostrosłup, tylko cienie, czernie i biele. Pewnie to już było? Ale co mnie to :)
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Dupa

#35

Post autor: wpk »

Rzeźby trzeba zobaczyć naocznie - w stacjonarnej galerii trochę ich stoi/leży. Obok Buska.

A że było? Weź Niepierdol i rób!
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Dupa

#36

Post autor: Owain »

Komórkę mam. Lokatorską. Nakupię se gliny.

I z całkiem innej beczki, w tej komórce mam taką niby rzeźbę, zajebistą, kupiłem tanio od gościa z Rzeszowa. Totalny R.H. Giger. A gość to robił z pianki do uszczelniania okien, którą wtryskiwał do formy gipsowej. Potem lakierował. Ale wygląda obłędnie i waży ze 0,2 kg :)
Sowy nie są tym, czym się wydają...
trumil9

Re: Dupa

#37

Post autor: trumil9 »

pokaz, please - rzezbe z pianki
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Dupa

#38

Post autor: Owain »

Wiesz, leży w komórce w folii, bo żonę drażni;) Nie chce mi się odwijać, ale jakieś prastare ruszone zdjęcie z jpga znalazłem:

Obrazek
Sowy nie są tym, czym się wydają...
trumil9

Re: Dupa

#39

Post autor: trumil9 »

to jest qarwa jakis monster, uwazaj zebys nie wstal ktoregos ranka z przyklejonym na plecach
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Dupa

#40

Post autor: Owain »

To jest jakaś taka płaskorzeźba. Dałem 50 zł, czyli nic. Byłem osobiście u autora odebrać, taki 'mały modelarz'. Ale sam to wymyślił, kierując się H.R. Gigerem. Fajny efekt z pianki, pojechanej dry-brushem, potem lakier, wygląda jakby było z jakiej kości słoniowej:) Oczywiście żaden Art, ale fajne:) Mi te tunele do czaszek i całujące się gęby plus nogi z obcasami fajnie grają miłością i śmiercią w patetycznym stylu Gigera. Ale ja nie mam ciśnienia na artyzm;)
Sowy nie są tym, czym się wydają...
ODPOWIEDZ