Dupa

off-duty
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Dupa

#441

Post autor: Owain »

Pietrek, ten trupiozielony odcień B&W. Ale może popierdoliłem selen z czymś innym. Chemik wie ;P
Sowy nie są tym, czym się wydają...
klasyk

Re: Dupa

#442

Post autor: klasyk »

Żartujesz? Ewidentnie to jest jasny wczesnonagrobkowy
Awatar użytkownika
rbit9n
Ribitibi
Posty: 9432
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Kolonia pod Rzeszowem - Za Torem

Re: Dupa

#443

Post autor: rbit9n »

Owain pisze:Pietrek, ten trupiozielony odcień B&W. Ale może popierdoliłem selen z czymś innym. Chemik wie ;P
selen, seledyn, same shit!
selenium toner do dziesięciu minut wzmacnia Czarnię, a potem daje odcień brązowy. chyba, że mówimy o infekcie, to zależy, ale raczej wtedy moczy się na brązowo. nie wiem jaka to infekcja, jak się moczy na brązowo, nie jestem doktorem i na kozach też się nie znam, tamto Ci się przyśniło synek.

właśnie przeglądam zdjęcia z przekazywanek. kurwa, ale to dobre. szkoda tylko że zazwyczaj zaniżałem poziom, ale takie prawo prowadzącego, coś jak suchary Hamburgera.
nie, nie tobie ja służę, ja służę bzdurze!
klasyk

Re: Dupa

#444

Post autor: klasyk »

Namyśliłem się. Pomniejszam rolę włosów:
Obrazek
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Dupa

#445

Post autor: wpk »

Też fajne...
klasyk pisze: 20 kwie 2018, 20:14
wpk pisze: 20 kwie 2018, 20:06 Tak, wazeliniarzy! :razz:
Ja bym, z pewną taką nieśmiałością, prosił i u nas takie zdjęcia...
ale ja tylko misyjnie, celem uświadomienia prowadzonych świadczeń na rzecz kadru, świtała, że o wieloplanowości nie wspomnę. No i włosy. Włosy są bardzo ważne
Uhum... ;)
Wiesz, co mnie urzekło? To pochylenie głowy, w takim akurat geście, fryzura doskonale go podkreśla, piersi są przedłużeniem... Im dłużej patrzę, tym bardziej mi się podoba. To ulotne wrażenie i nie umiem go opisać. Skromność, bezradność, poddanie się, rezygnacja? A przecież to poza w studio, aranżowana, w aranżowanym oświetleniu. Wiesz, że to nie moja bajka. ;)
Zasługa Twoja wielka, ale modelki też. Szkoda, że tylko jedno pozwoliła...
klasyk

Re: Dupa

#446

Post autor: klasyk »

Modelka jest kobietą z marzeń. Nie potrafi pozować. Jak się wstydzi to się wstydzi. Jak się boi, to nie o siebie. W życiu by w plener nie wyszła.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Dupa

#447

Post autor: Owain »

wpk pisze: 20 kwie 2018, 20:52
Uhum... ;)
Wiesz, co mnie urzekło? To pochylenie głowy, w takim akurat geście, fryzura doskonale go podkreśla, piersi są przedłużeniem... Im dłużej patrzę, tym bardziej mi się podoba. To ulotne wrażenie i nie umiem go opisać. Skromność, bezradność, poddanie się, rezygnacja? A przecież to poza w studio, aranżowana, w aranżowanym oświetleniu. Wiesz, że to nie moja bajka. ;)
Zasługa Twoja wielka, ale modelki też. Szkoda, że tylko jedno pozwoliła...
Siem podpisujem, ale też jednak obróbkowo dla mnie pierwsza klasa. Choć moja żona zjebała fotę strasznie. Że wymuszona poza, że nic specjalnego. Ale żona się nie zna :P
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Dupa

#448

Post autor: wpk »

Jarku, i jeszcze zasadnicza różnica w stosunku do 99% fotografii zwanej aktem: to nie Ty wynająłeś panią, by pokazać swoje wizje i warsztat, lecz ona Ciebie, byś pokazał ją jako ją samą.
klasyk

Re: Dupa

#449

Post autor: klasyk »

Przyznaję, że jeszcze nigdy nie wynająłem żadnej pani. Dlatego pozują, jak chcą. Na szczęście mogę zmieniać kąty i najczęściej efekt jest inny od tego co pokazywało lustro w domu.
Owain pisze: 20 kwie 2018, 21:02
Siem podpisujem, ale też jednak obróbkowo dla mnie pierwsza klasa. Choć moja żona zjebała fotę strasznie. Że wymuszona poza, że nic specjalnego. Ale żona się nie zna :P
Żony się znają. Ale na sobie ;)
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Dupa

#450

Post autor: wpk »

Uhum... ;)
& uhum... ;)
ODPOWIEDZ