bezgrawitacyjny watek odmoozdzeniowy

off-duty
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gdama
Gdriada
Posty: 2359
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk/Jantar

Re: bezgrawitacyjny watek odmoozdzeniowy

#311

Post autor: Gdama »

Obraz też wiele opowie.
Nie byłam na Kubie, więc nie pomogę.
Jestem typową wiośniaro-jesieniarą - chyba nie lubię, kiedy jest za gorąco. Już Toskania mnie potrafiła wykończyć...
Awatar użytkownika
no_gravity_Carlos
Posty: 4401
Rejestracja: 06.2019

Re: bezgrawitacyjny watek odmoozdzeniowy

#312

Post autor: no_gravity_Carlos »

w sumie to nic nie wiadomo, bilety, visy, hotele sa, bedzie droga przez monke i z powrotem
aisoglaM

Re: bezgrawitacyjny watek odmoozdzeniowy

#313

Post autor: aisoglaM »

ale się przejedz tymi starymi autkami koniecznie, koniecznie i zatańcz na ulicy. Bez tego się nie liczy. I rumu dużo. Cygary no nie fjem. Moze takie skrecone na udach młodych Kubanek smakują wyjątkowo.. nie fjem
nordenvind

Re: bezgrawitacyjny watek odmoozdzeniowy

#314

Post autor: nordenvind »

I kobiety nie bierz z sobą bo się nie opłaca :P
zdyboo

Re: bezgrawitacyjny watek odmoozdzeniowy

#315

Post autor: zdyboo »

Z opowieści kolegi z pracy i mojego irlandzkiego przyjaciela, który się był hajtnął na Kubie i od razu sobie zrobili miesiąc miodowy. Byli dobre kilka lat temu, może nawet dekadę.
Kuba jest bardzo nastawiona na turystykę i w ostatnich latach to się podobno jeszcze bardziej intensyfikuje. Możesz do wielu miejsc nie mieć dostępu jako turysta, np. jest osobna komunikacja autobusami dla turystów. Z drugiej strony jak wypożyczysz samochód to możesz w miarę swobodnie jeździć po wyspie. Kolega miał tak, że wypożyczył samochód z ubezpieczeniem, które nie obejmowało kół i radio. Zajechał do jakiegoś pensjonatu i pyta się o parking, gościu do niego, na migi, ze za 1 dolara będzie pilnował i faktycznie całą noc pilnował. Kuba też nie jest wcale taka tania, zwłaszcza, że płaci się w zasadzie USD, a przelicznik jest 1 do 1.
Jak byli na plaży koło amerykańskiej jednostki wojskowej Guantanamo, to kubańskie wojsko zakazywało im nawet patrzeć na jednostkę. Serio kazali patrzeć się w drugą stronę.
aisoglaM

Re: bezgrawitacyjny watek odmoozdzeniowy

#316

Post autor: aisoglaM »

nordenvind pisze: 09 lis 2020, 11:12 I kobiety nie bierz z sobą bo się nie opłaca :P
Ooooo ooo wujek dobra rada.
nordenvind

Re: bezgrawitacyjny watek odmoozdzeniowy

#317

Post autor: nordenvind »

no chyba, że chce przyuczyć do zwijania cygar :mrgreen:
aisoglaM

Re: bezgrawitacyjny watek odmoozdzeniowy

#318

Post autor: aisoglaM »

Może.. ale najpierw zafundować jej naukę rumby z seksownym kubańczykiem. Lub habanery, czy tam cubatonu :D
Awatar użytkownika
no_gravity_Carlos
Posty: 4401
Rejestracja: 06.2019

bezgrawitacyjny watek odmoozdzeniowy

#319

Post autor: no_gravity_Carlos »

brrrr taniec.... brrrr nie dla mnie te zabawne podrygi

wystarczylo mi w turekich katakumbach
Ostatnio zmieniony 09 lis 2020, 11:37 przez no_gravity_Carlos, łącznie zmieniany 1 raz.
aisoglaM

Re: bezgrawitacyjny watek odmoozdzeniowy

#320

Post autor: aisoglaM »

borzeee zielony a myśmy Ci tu z Wujaszkiem Samo Zło wycieczkę prawie ułożyli :P

Dodano po 7 minutach 47 strzałach znikąd:
no_gravity_Carlos pisze: 09 lis 2020, 11:37 brrrr taniec.... brrrr nie dla mnie te zabawne podrygi

wystarczylo mi w turekich katakumbach
Hehehe wiem o czym mówisz.. ja tam porwałam do tańca swoją grupę oraz dwie grupy chińczyków i francuzów. Dnia następnego niezbyt dobrze pamiętam. Bardzo chorowałam. Bardzo. Bardzo strasznie. Nie lubię tureckiego wina. I wódki. I w ogóle do turcji już nie pojadę.
ODPOWIEDZ