personal bin II

crème de la crème
ODPOWIEDZ
nordenvind

Re: personal bin II

#231

Post autor: nordenvind »

aisoglaM pisze: 25 paź 2020, 19:01 hehee, taak :) magiczna. Wkładasz i masz figurę jak modelka czy tam model ;)
naiwna jesteć, to tylko fotoszop na tej focie, nikt nie ma takiej figury w realu
wrzuć swoją w rajstopach i tesz Ci taką zrobimy :mrgreen:
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38813
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: personal bin II

#232

Post autor: wpk »

Profan.
aisoglaM

Re: personal bin II

#233

Post autor: aisoglaM »

heheheeeeee hehauhahauha jeszcze takiego fotoszopu nie wymyślil :*
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14708
Rejestracja: 11.2016

Re: personal bin II

#234

Post autor: Owain »

Ja myślę, że my wszyscy podenerwowani. Ja po raz pierwszy w życiu czuję taką mega depresję, nie wiem. Rozwód, samotność, koty, covid, jeszcze ta aborcja i jesień. Więc staram się nie zadrażniać, bo wiem, że i bez tego mogę być wkurwiający. Ale i ludziom bez takich jak moje dodatków już odbija, koleżanka z pracy mówi, że płacze bez powodu w domu. Izolacja, stan zagrożenia, ogólny wkurw dodawany przez rząd, jesień - no starajmy się nie skakać sobie do oczu.
Sowy nie są tym, czym się wydają...
puch24

Re: personal bin II

#235

Post autor: puch24 »

Masz rację, Owainie, myślę, że mam podobnie minus rozwód i koty ale plus płuco i dren. Wkurwiają mnie maksymalnie niusy z mediów o covidzie, rządzie, aborcji, i czym tam jeszcze, bo nie sposób przejść obok tego obojętnie i nie przejmować się, autentycznie boję się covidu, bo mama i ja jesteśmy w grupie ryzyka, do tego jestem w trakcie leczenia i nie mogę się dostać do lekarza, i to nie jakiegokolwiek, mam niepewną sytuację zdrowotną, zawodową i finansową, i kompletnie niepewne tzw. jutro... :-(
Naprawdę jestem i wkurwiony, i przygnębiony, i najchętniej przespałbym pół roku.
zdyboo

Re: personal bin II

#236

Post autor: zdyboo »

Ja nie skaczę nikomu do oczu, nie muszę. Przy moim wzroście to ja zwykle jestem tym, któremu wszyscy próbują naskoczyć.
aisoglaM

Re: personal bin II

#237

Post autor: aisoglaM »

Dlatego trzeba sie odtruwac.
Ja mam dodatkowa frustracje bo czuje, ze powinnam byc na tych marszach no ale jak isc jak strach :/ wole o tym nie myslec.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38813
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: personal bin II

#238

Post autor: wpk »

zdyboo pisze: 25 paź 2020, 20:06 Ja nie skaczę nikomu do oczu, nie muszę. Przy moim wzroście to ja zwykle jestem tym, któremu wszyscy próbują naskoczyć.
Pfff… Konan Rowerzysta.
nordenvind

Re: personal bin II

#239

Post autor: nordenvind »

Obrazek
Awatar użytkownika
Gdama
Gdriada
Posty: 2359
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk/Jantar

Re: personal bin II

#240

Post autor: Gdama »

nordenvind pisze: 25 paź 2020, 16:27 puszcz radzi sobie bardzo dobrze bez nas :mrgreen:

Obrazek
Pięknie!

Dodano po 32 minutach 52 strzałach znikąd:
Po doczytaniu - każdemu coś doskwiera, nie jest łatwo. Ja się pocieszam, że minie, jak wszystko.
A jesień, jednakowoż, piękna.
ODPOWIEDZ