Dywagacje o zakupie A7

wszystko, co chcielibyście wiedzieć o technice, ale boicie się zapytać
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Dywagacje o zakupie A7

#5331

Post autor: wpk »

Dla mnie zasadniczym haczykiem jest cena, która jest po prostu wyższa o ten cashback.
Co do płatności, to chyba bez znaczenia, bo potem i tak podaje się konto do zwrotu nadpłaty - ale pewien tego nie jestem.
Kasa wraca jakoś w ciągu miesiąca.
Poza tym w Sony (i chyba nie tylko) upierdliwość jest iście pisowska - wycinanie numerów z pudełek i podsyłanie zdjęć/skanów tak zrobionych, by było widać, że wycięte.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Dywagacje o zakupie A7

#5332

Post autor: Owain »

Idzie mnie o tą ofertę, z cashbackiem byłoby jednak 7 klocków równe, a tak to nie ma gdzie indziej.
https://fotoforma.pl/aparat-cyfrowy-son ... e-produkty
Sowy nie są tym, czym się wydają...
cz4rnuch

Re: Dywagacje o zakupie A7

#5333

Post autor: cz4rnuch »

Nie siedem tylko 6 i pół klocka. Jak wrzucisz do koszyka to tam jest jeszcze pole w którym możesz wpisać kod SONY500, który dodatkowo obniży Ci cenę o 5 stówek. Dodatkowo masz tam jakiś wołczer na sziełko, może wykorzystasz. Nie przypominam sobie lepszej oferty na 3kę. Co do kaszbaku, to przeczytaj regulamin, ale pewnie jest tak jak pisze Wojciech czyli, że nie ma znaczenia jak zapłacisz. Po zakupie musisz wypełnić formularz na stronce i zrobić wycinankę z pudełka. Nie mam pojęcia dlaczego? Chyba tylko Sony ma taki kretyński plan na tę promocję.
zdyboo

Re: Dywagacje o zakupie A7

#5334

Post autor: zdyboo »

Tak w ogóle to drogie te aparaty. Nawet bardzo drogie. Ceny skutecznie mnie powstrzymują przed zakupem, bo wiem, że nowy aparat w żaden sposób nie poprawia zdjęć.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Dywagacje o zakupie A7

#5335

Post autor: Owain »

Owain pisze: 18 gru 2020, 09:09 Idzie mnie o tą ofertę, z cashbackiem byłoby jednak 7 klocków równe, a tak to nie ma gdzie indziej.
https://fotoforma.pl/aparat-cyfrowy-son ... e-produkty
O i zalinkowałem, naklikaliśta i już cenka z 8200 na 8500 skiknęła...
Sowy nie są tym, czym się wydają...
cz4rnuch

Re: Dywagacje o zakupie A7

#5336

Post autor: cz4rnuch »

W innych sklepach też właśnie skiknęła więc to jakaś skoordynowana akcja.
zdyboo

Re: Dywagacje o zakupie A7

#5337

Post autor: zdyboo »

Cashback made in Poland.
cz4rnuch

Re: Dywagacje o zakupie A7

#5338

Post autor: cz4rnuch »

Tak czy inaczej to i tak jest najniższa cena. Tyle, że z tego co widzę to ten cashback trwa do końca stycznia więc podejrzewam, że po świętach, ewentualnie po nowym roku jeszcze trochę spadnie. Może do poziomu, który Owi widział dziś z rana :) Ja w sumie też widziałem, żeby nie było, że coś mu się przewidziało.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Dywagacje o zakupie A7

#5339

Post autor: Owain »

https://campaign.odw.sony-europe.com/re ... jRyzPUVF1U

Jak to przeczytać, to po nowym roku będzie chuja, bo zostanie tylko rabat 260 zł, a ten 940 to jest tzw. grudniowy. Kolega dwa dni temu kupował z cashbackiem 940 zł, teraz dołożyli 260 do końca stycznia ale ten 940 zł jest "grudniowy" więc pewnie do końca grudnia. Albo do świąt :/
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Dywagacje o zakupie A7

#5340

Post autor: wpk »

A fkiedy będzie A9-3?
ODPOWIEDZ