Odezwa

off-duty
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38804
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Odezwa

#21

Post autor: wpk »

A skrzynka była czerwona,
A list był do wuja Leona...

Ale masz rację, jedź na safari - może trafisz na swojego Hemingwaya... ;)
Ligo

Re: Odezwa

#22

Post autor: Ligo »

Owain pisze:Ligo się kreatywny okazał
Proszę mi tu od takich nie... Bo się obrażę. :P
Owain pisze:wątunio zdjęciowy-codzienny
O! I to byłaby nazwa docelowa, I-DE-AL-NA!!! :-)
tomek_jj
Posty: 290
Rejestracja: 11.2016

Re: Odezwa

#23

Post autor: tomek_jj »

Tu sobie napiszę co mi się ostatnio spostrzegło
Forum nasze powstałe w okolicznościach znanych z założenia wolne być miało od moderacyjnych kagańców i przez to stać się miało środowiskiem nieskrępowanej wymiany wszelkich głównie fotograficznych doświadczeń.
Ale coś zgrzyta. Najpierw obraził się d90 - o co nie mam pojęcia. Obraził się - wolno mu, ale nie mamy dostępu do maziajów i to jest strata. Potem coś tam wynikło z tomfootem. O co poszło nie wiem i jakoś mi się nie chce wiedzieć.
Teraz Ligo prawie przestał Ameryką nas raczyć. Gdyby tak jeszcze cz4rnuch sie obraził ? Tutaj jest sporo zdjęć, które z przyjemnością oglądam i kolejne "obrazy", to dla mnie strata. Nie bardzo mam ochotę oglądać kolejną wymuskaną Toskanię, czy ciągle te same Tatry.
Zapraszam do dyskusji, jak jest o czym, lub zlania tego postu.
cz4rnuch

Re: Odezwa

#24

Post autor: cz4rnuch »

Dziś albo miesiąc temu (sam już nie wiem, bo wszystkie dni takie do siebie podobne) obskoczyłem całą psioniczną zabawę z nikoniarzy, tak dla przypomnienia. W sumie myślałem, że cały wątek znam na pamięć i zdziwiłem się bardzo ile zdjęć mi umknęło. Nadal jednak uważam, że tamta formuła była najlepszą z możliwych. Mimo, że był groch z kapustą to był też klimat a ten szybko znika gdy pojawiają się porządkowi czego dowodem właśnie zabawa psioniczna. Tu jest i tak dużo większy porządek, za dużo trzeba skakać po tematach (ja bym zostawił SoC i nieoficjalny wątek chorego). Ale może z czasem się okaże, że nie był to taki głupi pomysł. Zobaczymy. A co do Badyliszka i Stopy to ja też ich nie rozumiem, ale z obserwacji poczynionych na innym forum dochodzę do wniosku, że niektórzy po prostu lubią być wiecznie w opozycji, urazy pielęgnują latami, czuć się pokrzywdzonym itd.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14707
Rejestracja: 11.2016

Re: Odezwa

#25

Post autor: Owain »

Ja mam swoją teorię ale mi jako moderatorowi i adminowi nie wolno. Tu adminy som pod batem useruff. ;)
Sowy nie są tym, czym się wydają...
jo44

Re: Odezwa

#26

Post autor: jo44 »

cz4rnuch

Re: Odezwa

#27

Post autor: cz4rnuch »

Owain pisze:Ja mam swoją teorię ale mi jako moderatorowi i adminowi nie wolno. Tu adminy som pod batem useruff. ;)
Zamilknij. I pokłoń się wielkiemu Choremu, za którem nawet Nikkora 35DX nie jesteś godzien nosić.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14707
Rejestracja: 11.2016

Re: Odezwa

#28

Post autor: Owain »

Za chwilę Chory się wkurwi za ten Jego Kult i pójdzie w Chuj. Ale i tak jest dobrze, bo byłem pewien, że po miesiącu wpkx się obrazi :D
Sowy nie są tym, czym się wydają...
cz4rnuch

Re: Odezwa

#29

Post autor: cz4rnuch »

Sam sprowokował.
Chory pisze:...Cza4nuch, jutro 14 maja...
Przyznasz chyba, że po czymś takim nie miałem wyboru. A z resztą się zgadzam. Ja dawałem nam ze 3 miesiące. Teraz na każdy kolejny dzień patrzę jak na dar od losu. Ale mam też plan awaryjny. Jeśli się nie uda, będę na nikoniarzach rozpierdalał innym zagadki. Na razie są cierpliwi, ale zastanawiam się kiedy im się znudzi moje psucie zabawy (dałbym emota diabełka, ale nie wiem jak).
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38804
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Odezwa

#30

Post autor: wpk »

Owain pisze:Ale i tak jest dobrze, bo byłem pewien, że po miesiącu wpkx się obrazi :D
Ty huju!

Dodano po 8 minutach 51 sekundach:
PS Sam mnie naciągnąłeś, a wcale ochoty nie miałem - dobrze wiesz. Stworzenie forum to nie pójście do Biedronki po wino. Ciebie z kolei ponoć molestował Ligo. Czyli on jest praojcem forum. Ale co? Już się zraził do własnego dziecka i znudził nim.
To... straszne! Okhhhopne! Trzeba coś z tym zrobić!
Kto tu miał Remingtona?
ODPOWIEDZ