Odezwa

off-duty
ODPOWIEDZ
tomek_jj
Posty: 290
Rejestracja: 11.2016

Odezwa

#1

Post autor: tomek_jj »

Szanowne państwo, koleżanki i koledzy
Czytam to forum i podoba mnie się ono bardzo, ale......
No właśnie czytam i to czytanie z powodów technicznych coraz trudniejsze jest. A dlaczego, ktoś być może zapyta?
A to dlatego, z powodu , ze bałagan niewielki staje się coraz większym. Każden jeden pisze gdziekolwiek cokolwiek mu się podoba. Gdybym ja na ten przykład chciał zobaczyć zdjęcia nowo wrzucone, to znajdę je w dziale temuż przeznaczonym? Znajdę ale w ilości niewielkiej, a reszta gdzie się komu podoba bez ładu i składu. Ten mały bałaganik może jest i słodki dla małej ilości wpisów , ale potem nikt niczego nie znajdzie i ten i ów powie na ch... mi to tzn nie chce mi się. szukać.
Modów nie ma i dobrze, ale może wyznaczyć porządkowego ( ja nie) coby zabawki porozrzucane w zabawie na półkach poukładał co jakiś czas i tyle. Bo o dyscyplinę szanownego gremium prosić nie śmiem, a tak na prawdę w nią nie wierzę.

Aha i dobrze dyby po kliknięciu na temat otwierał się przynajmniej ostatnio napisany post , a nie pierwszy.
Ligo

Re: Odezwa

#2

Post autor: Ligo »

Fakt, że bałagan robi się coraz większy, jednak teraz ciąć wątki i przenosić? Hmm, nie wiem.
Byłoby jednak najlepiej, aby każdy sobie sam narzucił samodyscyplinę i nie robił burdelu.
Ufam, że nawet grono anarchistów jest zdolnych do takiego poświęcenia.
d90

Re: Odezwa

#3

Post autor: d90 »

Ja dodam, ze mz pierdolnik jest duzo większy niz opisałeś.
Mi juz sie nie chce biegać w te i we wte.
Jeszcze próbuje, ale chęci sie kończą.

O tym samym co Ty, pisałem juz jakis czas temu.
Dziś na ten przykład, z osłami nie mającymi szacunku do niczego - próbowałem wojenkę prowadzić w dziale dot obiektywow. Szlag by trafił.
Beznadzieja.
Piszą bzdury, w kontekst szkieł nie wdając sie zupełnie.

Jest wątek do bzdur. Jako i był tam.
Wiec zostańmy w nim.
A ze bedzie jak tasiemiec ? No i co ?
Po to wlasnie są takie wątki.

I masz racje - moderacji nam nie trzeba.
Trzeba odpowiedzialności i dostosowania.
W nexowym, a pozniej psonicznym - też nikt poza nie biegał. Wszystko było w kupie. I w tym była siła.

Non Hercules contra plures -
czyli -
i herkules dupa gdy narodu kupa.
puch24

Re: Odezwa

#4

Post autor: puch24 »

Robią się dygresje od dygresji od dygresji. Fajnie, ale... no właśnie...
W wątku o Heliosie 44 zrobiła się nagle dyskusja o teorii sztuki. d90 wkurzył się i dał temu wyraz. Może i słusznie.
Wczoraj czy przedwczoraj Woytek zrobił porządek z wątkiem o radioaktywnych Takumarach, w którym ja zacząłem ględzić o Industarze 61. Na szczęście Woytek zadziałał i go wydzielił.
Pisanie w konwencji stream of consciousness jest bardzo fajne i przyjemne, a poczucie, że nikt się nie będzie czepiał, jest bardzo wygodne, ale faktycznie przydałoby się troszkę samo-dyscypliny. Bo inaczej, to w końcu można by było zrobić jeden wątek o wszystkim, w którym na końcu kolejni dopisywaliby się na aktualny temat...
Jestem zdecydowanie przeciwny moderacji typu wolno - nie wolno, ale ktoś z miotełką przydałby się od czasu do czasu. Nie do usuwania, tylko do przenoszenia w lepsze miejsce.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14712
Rejestracja: 11.2016

Re: Odezwa

#5

Post autor: Owain »

A dlaczego tej odezwy tomek_jj nie napisał w dziale o propozycjach zmian na forum? Burdel robi! ;) :D
Sowy nie są tym, czym się wydają...
d90

Re: Odezwa

#6

Post autor: d90 »

Owain pisze:A dlaczego tej odezwy tomek_jj nie napisał w dziale o propozycjach zmian na forum? Burdel robi! ;) :D
Burdel, moj kochany, to my ty wszyscy robimy.
Ty też.
I ja.
I reszta.

Albo kompetentni zareagują, albo forum sie rozpłynie. (mz oczywiscie, choć pewnie sie nie znam)
tomek_jj
Posty: 290
Rejestracja: 11.2016

Re: Odezwa

#7

Post autor: tomek_jj »

Owain pisze:A dlaczego tej odezwy tomek_jj nie napisał w dziale o propozycjach zmian na forum? Burdel robi! ;) :D
Przed założeniem tego tematu przeczytałem, nie dział, a temat propozycje zmiany na forum i w tym temacie pisane jest o zmianach mało, a innych rzeczach dużo.
Założyłem nowy temat, żeby wychynąć z tego oceanu na małą wysepkę i zakrzyczeć.
Mam niejasne przeczucie, że to rewelacyjne w założeniu forum może z powodu bałaganu utknąć w miejscu i zmarnieć, a szkoda by było. Oczywiście jak prawi Ligo najlepsza byłaby samodyscyplina, ale jakoś nie wierzę.
Awatar użytkownika
wuzet
Posty: 461
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Rzeszów/Maidstone
Kontakt:

Re: Odezwa

#8

Post autor: wuzet »

tomek_jj pisze: Mam niejasne przeczucie, że to rewelacyjne w założeniu forum może z powodu bałaganu utknąć w miejscu i zmarnieć, a szkoda by było.
Nie pierwsze i nie ostatnie zapewne.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14712
Rejestracja: 11.2016

Re: Odezwa

#9

Post autor: Owain »

Kochani! Wasza niezawodna administracja reaguje natychmiast! Właśnie jestem po kilku PMkach na forum Nikoniarze. Z trudem i po wielu prośbach zgodził się na moderację naszego forum Kolega blaszak (dawniej rycerz). Wieczorem ma się zalogować i od razu nadamy mu funkcję moderatora. Co jak co, ale przyrzekł, że porządku w wątkach będzie pilnował. Mam nadzieję, że jesteście zadowoleni:)
Sowy nie są tym, czym się wydają...
tomek_jj
Posty: 290
Rejestracja: 11.2016

Re: Odezwa

#10

Post autor: tomek_jj »

Owain - No aż takie głupie to my nie są - zrozumielim
ODPOWIEDZ