Odezwa

off-duty
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14707
Rejestracja: 11.2016

Re: Odezwa

#11

Post autor: Owain »

Spoko:) A serio, to ja zwolennikiem jestem teorii rzek. Czyli koryta same się ułożą. To młode forum z adminami doświadczonymi jak dziewica w blowjobach;) Bądźmy jak Entowie - niezbyt pochopni. Się wszystko wyprostuje, didaskalia i offtopy będą zawsze, będzie mus, się będzie dzielić wątki, działy. To tylko internety :D
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Meliszipak

Re: Odezwa

#12

Post autor: Meliszipak »

Ordnung muss sein :lol:

Dodano po 3 minutach 53 sekundach:
Ordnung macht frei
Ostatnio zmieniony 28 lis 2016, 20:43 przez Meliszipak, łącznie zmieniany 1 raz.
d90

Re: Odezwa

#13

Post autor: d90 »

Wy nie bądźta takie hajlhitla
moje kochane...wy...teges majonessss
cz4rnuch

Re: Odezwa

#14

Post autor: cz4rnuch »

Się nie wypada nie zgodzić z pieńkowym (w tej jednej, jedynej sprawie). Niedawno jeszcze na innym, oczywiście dużo gorszym forum wszyscy narzekali na sterylność, że wszystko pod linijkę, że w neksowym za mało majonezów, wierszowania i niewystemplowanych słupów wysokiego napięcia a tu wchodzę i aż oczy przecieram ze zdumienia. Dyżurny pancur na żółtym, D90, ruga wszystkich, że mu offtopują. Koniec świata.

PS Na burdel jest tu jedna rada. Trzeba wchodzić po kilka razy dziennie, czytać wszystko co się podświetla i wrzucać własne fotki,przemyślenia. Broń Boże choćby jeden dzień wakacji od forum.
d90

Re: Odezwa

#15

Post autor: d90 »

"Tam" mieslismy jeden wontek.
Tu jest całe forum.

Roznica jest taka, że nie ma przejrzystości.
Nie ma "tego" wonTKU albo "tego".

Wszyscy pisza "gdziekolwiek" i o to chodzi.

Ale to juz tylko kompetentni w temacie moga poradzić. Albo sie im zechce, albo i nie.

Ludzi jest duzo. W necie. Z rożnych stajni.
Wielu fajnych i wartościowych. Czy ogarną cały pierdolnik - nie wiem. "Tam" byli sami bywalcy. Kazdy wiedział.
Tu - jest szansa na fajne forum, i nie chodzi nikomu chyba o stalowe zasady, ale o możliwość bycia z innymi.

Mamy podforum o sztuce. Super sprawa. A wpisy są w innych wątkach. Jesli w ogólnych, to gdziekolwiek - bedzie dobrze.
Ale jak zaczne pisac co sanczo dzis robił w watku o zmianach, to nie bedzie teges. Dlatego nie pisze.

Nawet anarchia ma " swoje" zasady.
Stety niestety.

("Tam" tez przestrzegałem zasad.)
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38804
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Odezwa

#16

Post autor: wpk »

Odpowiedź na "Psalmy przyszłości"

No dobrze. W wątkach sprzętowych moglibyśmy wszyscy dywagować tylko o danym sprzęcie. Byłoby to nawet wskazane. Tylko gdzie jest granica dywagacji? Ktoś ją wskaże? Zdefiniuje? Może poprosimy moderację z Nikoniarzy?
Psioniczni to jedna wielka dywagacja wydzielona stamtąd. Czy nie dlatego przyszliście? Nie dla swobody wypowiedzi, której tam zabrakło? Nie przez donosy?
I co? Teraz mamy się pozjadać z tego samego powodu, dla jakiego tam zrobiło nam się za ciasno?

Owszem, byłoby naprawdę miło mieć odrobinę samodyscypliny.

Przy tym są rzeczy, które jeszcze trudniej zrozumieć, np. wczorajsze:
d90 pisze:Deklaracje mają to do siebie, że papier wszystko przyjmie.
To tak na poczatek :)
Nie zmieniam zdania, szanować inność to nieść głowę podniesioną. Z dumą i pewnością siebie. Będąc pewnym, że wie sie - kim sie jest.
(...)
I zaraz potem:
d90 pisze:(...)
No ale.
Zamilne na miesiac.
Bana sobie nakładam :)
Pzdr
Tymczasem co dzieje się dziś, każdy widzi...
Ktoś mi wyjaśni ten fenomen?
d90

Re: Odezwa

#17

Post autor: d90 »

Masz racje.
cz4rnuch

Re: Odezwa

#18

Post autor: cz4rnuch »

D90, "tam" nie było jednego wątku. Był porządek: jedna szufladka na zdjęcia, inna na szkła a jeszcze inna na pogaduszki, książki, bicykle i przepisy kuchenne. Tam też mieliśmy całe forum, ale wygodniej było pisać w jednym temacie, co nie wszystkim odpowiadało. Bądźmy konsekwentni. Tutaj musi być trochę chaosu, OT i pierdolenia o Chopinie, bo inaczej to fajne forum z czasem zmieni się w zgniłka do którego pies z kulawą nogą nie będzie zaglądał. Zwracaj uwagę na to że inni odbiegają od tematu, bo to działa regulująco, ale się na to nie obrażaj, bo Ty i niemal wszyscy tu obecni na innym forum robiliśmy to samo i pretensje mieliśmy nie do nas a do zielonych ludków, że wolność wypowiedzi nam odbierają. Tu wolność jest a jak widać to za dużo, bo też w okolicach krocza uwiera.

PS Poszło kilka wpisów. Odniosłem się do wcześniejszych.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14707
Rejestracja: 11.2016

Re: Odezwa

#19

Post autor: Owain »

Był na początku pomysł, by forum jednowątkowe zrobić. No ale Paaany :D
Takoś mnie d90 zaskoczyłeś dziś, że myślałem, że nas sprawdzasz, czy Cię batożyć nie będziemy. A Ty seryjnie. Powiadam Ci zatem, moderację ostrą wprowadzisz, a offtopy będą. Ale tu ludzie oczytani, inteligentni i zależy im na forum, to wrócą do meritum wątku, dymu nie ma co robić.

Nie było łatwo z koncepcją, śmy z wpk myśleli, co, jak, aby Wam było lepiej:) Ligo się kreatywny okazał, wątunio zdjęciowy-codzienny wymyślił, i git! :)

Porządki się zrobi i w obiektywach i w sprzętowym, jak mus będzie, znaczy nazbiera się tyle offtopu, że będzie wola i ochota na osobny wątek.

Nie panikujcie, jeno psionikujcie! ;)

To na dziś tyle, bo alkowa moja stoi z wałkiem do ciasta i wygląda seryjnie ;) :D
Sowy nie są tym, czym się wydają...
d90

Re: Odezwa

#20

Post autor: d90 »

Dobra.
Pewnie źle tlumacze.
Inaczej nie potrafie, wiec odpuszcze.

Dodano po 5 minutach 58 sekundach:
Ciekawostka.
Dzis byłem tylko w jednym miejscu w necie, bo czasu na czytanie nie miałem.
Zgadnijcie, jakie to miejsce ?

Safari wlasnie mi zgłosiło że coś jest teges.
Wiec zmykam z foruma, zanim sie cos zrobi i bede miał śmieci na dysku.

Decyzja podjęta została " za moimi plecami".
pzdr
ODPOWIEDZ