Alkohole i fenole

off-duty
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Alkohole i fenole

#1421

Post autor: wpk »

To może małego klinika?
aisoglaM

Re: Alkohole i fenole

#1422

Post autor: aisoglaM »

wpk pisze: 27 wrz 2020, 10:42 To może małego klinika?
Na klinika, to ja po lubelsku ogórki kiszone preferuję :D
Plus na detoks, The Cure ordynuję, polecam. Łagodzi historie dnia poprzedniego :)
A Pan Perłę zna? Co lokalnego u Pana pije młodzież po 40 stce. :D
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Alkohole i fenole

#1423

Post autor: wpk »

Zna Perłę, Szanowna Pani, zna także koronki. :mrgreen:
Jednak z lokalnymi browarami tu słabo, pija tedy różne alokalne wynalazki napotkane na półkach, jeśli etykietki mu się spodobają, ale i tak wraca, jak Prezes, do Heinekena. :D
aisoglaM

Re: Alkohole i fenole

#1424

Post autor: aisoglaM »

wpk pisze: 27 wrz 2020, 10:57 Zna Perłę, Szanowna Pani, zna także koronki. :mrgreen:
Jednak z lokalnymi browarami tu słabo, pija tedy różne alokalne wynalazki napotkane na półkach, jeśli etykietki mu się spodobają, ale i tak wraca, jak Prezes, do Heinekena. :D
Chłopcy :D
Prezesowi konopne również smakowało. Tylko mówię. hehe
Gdyby Pan zapytał o najbardziej kompromitujący, piwny napitek, który wielbię. to wyznałabym o Mongozo Cocounut. Gdyż również kieruję się w życiu naklejkami. hehe
Powściągnij zaś emocje. Niby kokos a wytrawny. Nie rzucajcie kamieniami hehe
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Alkohole i fenole

#1425

Post autor: wpk »

Ależ nie będziemy rzucać!
My nie papież przed Muzeum Narodowym w krwawej posoce, co w kaczkę chce trafić!:
https://oko.press/papiez-kamien-kaczka- ... -narodowa/
aisoglaM

Re: Alkohole i fenole

#1426

Post autor: aisoglaM »

wpk pisze: 27 wrz 2020, 11:16 Ależ nie będziemy rzucać!
My nie papież przed Muzeum Narodowym w krwawej posoce, co w kaczkę chce trafić!:
https://oko.press/papiez-kamien-kaczka- ... -narodowa/
Jak Janek pociśnie to rzeki purpurą spłyną heheh
Btw bardzo podoba mi się : "policzkiem wymierzonym w świętokradczą sztukę zgniłego Zachodu" . Tak wymówić bez przecinka. Czuję niezdrowe emocje. Prawie jakbym klapsa dostała. heeh
zdyboo

Re: Alkohole i fenole

#1427

Post autor: zdyboo »

Raz w życiu wypiłem piwo kokosowe. Na wrocławskim Festiwalu Dobrego Piwa. Wszędzie były kolejki i tylko z tej mnie nie wyrzucili po wepchnęciu się doń. To nie była dobra decyzja, ale tak to czasem bywa jak krew za słabo rozcieńcza alkohol.
aisoglaM

Re: Alkohole i fenole

#1428

Post autor: aisoglaM »

zdyboo pisze: 27 wrz 2020, 11:48 Raz w życiu wypiłem piwo kokosowe. Na wrocławskim Festiwalu Dobrego Piwa. Wszędzie były kolejki i tylko z tej mnie nie wyrzucili po wepchnęciu się doń. To nie była dobra decyzja, ale tak to czasem bywa jak krew za słabo rozcieńcza alkohol.
Ubolewam. Czuję, że to było bardzo bolesne, kokosowe doświadczenie ;) skoro zapamiętane, wryte w świadomość na wieki :)
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Alkohole i fenole

#1429

Post autor: wpk »

zdyboo pisze: 27 wrz 2020, 11:48 Wszędzie były kolejki i tylko z tej mnie nie wyrzucili po wepchnęciu się doń.
:mrgreen:
aisoglaM pisze: 27 wrz 2020, 11:44 Prawie jakbym klapsa dostała.
Służę uprzejmie w każdej chwili.
zdyboo

Re: Alkohole i fenole

#1430

Post autor: zdyboo »


aisoglaM pisze: Ubolewam. Czuję, że to było bardzo bolesne, kokosowe doświadczenie ;) skoro zapamiętane, wryte w świadomość na wieki :)
Za to mlekiem kokosowym dobrze się wypłukuje paskudny smak Moutai. I to jedyna substancja, która to potrafi. Powiedzmy, że kokos wyrównał rachunki.

ODPOWIEDZ