Propozycje zmian na forum

off-duty
ODPOWIEDZ
ycp

Re: Propozycje zmian na forum

#31

Post autor: ycp »

wpk pisze:Widzę, że odkryliście powód, dla którego nie ma tu moderatorów: żeby tomfoot nie mógł po nich jeździć (bo administratorów i tak nie widać).
Można też powołać jakiegoś blaszanego rycerza do wyklepania.
Coś dzwoni...
tomfoot

Re: Propozycje zmian na forum

#32

Post autor: tomfoot »

A dlaczego ja nie widzę oryginalnego posta wpkiksa który wyżej jest zacytowany?!?! Już tu jakiś blaszak namieszał i coś wykasował? Chyba, ze to Fritzl z piwnicy z komórki nadał. Proszę o niezwłoczne wyjaśnienia!

Edyta Stein: o ja gupia cipa! Znalazłem, bo przeoczyłem. Racja, że komorka to zuo. Idę do piwnicy.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Propozycje zmian na forum

#33

Post autor: wpk »

Ale Stein była Gertrudą...
tomfoot

Re: Propozycje zmian na forum

#34

Post autor: tomfoot »

Skasowane. Bo zdublowane.
[podpis: rycerz, najlepszy z możliwych bo blaszany, czy jakos tak]
Ostatnio zmieniony 15 lis 2016, 00:16 przez tomfoot, łącznie zmieniany 2 razy.
tomfoot

Re: Propozycje zmian na forum

#35

Post autor: tomfoot »

wpk pisze:Ale Stein była Gertrudą...
To była Gertrude!
Gertruda była Burgund i niektórzy gdy jeszcze byli młodzi do niej listy pisali, o których śpiewali.
A Edyta Stein jak najbardziej była, przy czym to temat na watek religijny, co nie jest wskazane.
Dla moich potrzeb chodzi o Edytę Stein z tych innych Steinów.
Metanoia

Re: Propozycje zmian na forum

#36

Post autor: Metanoia »

Edyta Stein to raczej siostra Teresa Benedykta od Krzyża. Genialna filozof wyrastająca z fenomenologicznej myśli Husserla.
Psioniczny tj. obejmujący jakąś rzeczywistość pozazmysłową.
Nie widzę powodu aby wyłączyć Boga z możliwości bycia psionicznym tudzież aby wykluczyć możliwość bycia w psionicznej z Nim relacji.
:-)
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Propozycje zmian na forum

#37

Post autor: wpk »

Podoba mi się Twój avatar.
tomfoot

Re: Propozycje zmian na forum

#38

Post autor: tomfoot »

Methanoia pisze: Nie widzę powodu aby wyłączyć Boga z możliwości bycia psionicznym tudzież aby wykluczyć możliwość bycia w psionicznej z Nim relacji.
:-)
Oczywiście, że nie ma powodu do wyłączenia Pana Boga z psionicznych relacji. Problemem jest jedynie wątek na forum, bo ten w swojej istocie wymagałby rejestracji użytkownika i podania adresu mailowego. To zaś naruszałoby sacrum.
samek

Re: Propozycje zmian na forum

#39

Post autor: samek »

Bardzo mi się podobają Wasze gierki słowne.
Równocześnie wyrażę nadzieję, że w przypadku kontynuacji uda nam się zachować umiar w akceptacji istniejących poglądów co do różnego rodzaju relacji :)
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Propozycje zmian na forum

#40

Post autor: Owain »

Bardzo nieśmiało przypominam też o temacie wątku (propozycje zmian na forum), nie ortodoksyjnie, ale jednak nasz szaman informatyczny się może pogubić i faktycznie doda użytkowników z innych bytów;)

Wątunio cholreny/psioniczny dzień były ok. Ale ja jeno z sugestią, żadne tam administrowanie ;)
Sowy nie są tym, czym się wydają...
ODPOWIEDZ