Propozycje zmian na forum

off-duty
ODPOWIEDZ
samek

Re: Propozycje zmian na forum

#41

Post autor: samek »

Rozważyłbym przenosiny pewnych wypowiedzi do bardziej pasującego wątku. Lecz którego?
Się właśnie troszkę przyjrzałem możliwościom i na mój gust za dużo tego dobrego.
Czuję się zagubiony. Chlip.

Edyta czy inna Gertruda rzecze, że trochę tragizuję z tym zagubieniem.
W ZBIEGOWISKU pozostawić powitania i propozycje zmian.
A KOLEJNY CHOLERNY... przenieść na samą górę na stronie głównej.
Może Ligo się nie obrazi jeśli jego NO NAME by dołączyć do KOLEJNEGO CHOLERNEGO...?
I będzie pan zadowolony.
Ostatnio zmieniony 15 lis 2016, 11:58 przez samek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Propozycje zmian na forum

#42

Post autor: wpk »

To może należy ustanowić jakiegoś "Pierwszego po Bogu", w sensie tak zwanego "hierarchę"?
Ale ja się nie znam.

PS Tylko żeby się z tego jakaś a la Kamil Kurant "tragedia o zarysie metafizycznym" nie zrobiła.
samek

Re: Propozycje zmian na forum

#43

Post autor: samek »

wpk pisze:To może należy ustanowić jakiegoś "Pierwszego po Bogu", w sensie tak zwanego "hierarchę"?
Ale ja się nie znam.

PS Tylko żeby się z tego jakaś a la Kamil Kurant "tragedia o zarysie metafizycznym" nie zrobiła.
Ja tam bym leczył od razu, zanim potem se zanadto rozdrapiemy rany. Zedytowałem powyżej.
Metanoia

Re: Propozycje zmian na forum

#44

Post autor: Metanoia »

wpk pisze:Podoba mi się Twój avatar.
Dziękuję, twój kojarzy mi się z tragikomiczną postacią kina niemiego ale nie umiem przypomnieć sobie jak się nazywa.
Obersturmbannführer był dopasowany do konwencji innego forum ale tęsknię za sobą więc obecny avatar jest m.in takim małym wyrazem tej mojej tęsknoty.

Przepraszam, za dużo wczoraj psionicznego brandy i wbiłam rankiem jakąś swoją wypowiedź od czapy w wątek nie przeznaczony ku temu.

Jeśli chodzi o moderację tudzież "ludzi u góry" to chyba w świecie osób na pewnym poziomie intelektualnym są raczej zbędni, choć może się mylę.
Ostatnio zmieniony 15 lis 2016, 12:04 przez Metanoia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Propozycje zmian na forum

#45

Post autor: Owain »

Kapitan (Ahab) jest tylko jeden :) Jak Doda :D

Idzie mnie jedynie o zachowanie mniej więcej porządku w celach utylitarnych (usprawnianie forum), dotychczasowe didaskalia i offtopy w tym wątku - nie przeszkadzają. Nie ma co przenosić, na razie. Jak ktoś czuje potrzebę założenia nowego wątku, bierze na siebie odpowiedzialność, czy ktoś tam będzie pisał. Sankcją za za szybki palec jest popadnięcie owego nowego wątku w odmęt zapomnienia;)
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Propozycje zmian na forum

#46

Post autor: wpk »

Ale mnie się rozchodzi o psioniczne kontakty z bytami, o jakich koleżanka i kolega wyżej wspomnieli...

PS Buster Keaton.
Metanoia

Re: Propozycje zmian na forum

#47

Post autor: Metanoia »

Buster Keaton. Ale gapa ze mnie.
No ale ostatni film z jego udziałem oglądałam ze 30 lat temu. To tak ku usprawiedliwieniu.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Propozycje zmian na forum

#48

Post autor: Owain »

samek pisze:Edyta czy inna Gertruda rzecze, że trochę tragizuję z tym zagubieniem.
W ZBIEGOWISKU pozostawić powitania i propozycje zmian.
A KOLEJNY CHOLERNY... przenieść na samą górę na stronie głównej.
Może Ligo się nie obrazi jeśli jego NO NAME by dołączyć do KOLEJNEGO CHOLERNEGO...?
I będzie pan zadowolony.
Sorry, nie zauważyłem Edyty, bo chudziutka taka, bidulka;)

"Kolejny cholerny/psioniczny..." miał być w założeniu wątkiem tylko do pisania, nie w dziale foto, o pierdołach, o dniu codziennym, o kosmitach...;) W moim odczuciu potrzebny wątek codzienny do gadania i codzienny do foto - ale to tylko idea, nie dogmat;)
Sowy nie są tym, czym się wydają...
samek

Re: Propozycje zmian na forum

#49

Post autor: samek »

Owain pisze:..."Kolejny cholerny/psioniczny..." miał być w założeniu wątkiem tylko do pisania, nie w dziale foto, o pierdołach, o dniu codziennym, o kosmitach...;) W moim odczuciu potrzebny wątek codzienny do gadania i codzienny do foto - ale to tylko idea, nie dogmat;)
Iiiiii tam. Spoko - i tak zrobimy bajzel :)
Ligo

Re: Propozycje zmian na forum

#50

Post autor: Ligo »

samek pisze:A KOLEJNY CHOLERNY... przenieść na samą górę na stronie głównej.
Może Ligo się nie obrazi jeśli jego NO NAME by dołączyć do KOLEJNEGO CHOLERNEGO...?
Się nie obrażę, najwyżej odpyskuję. ;-)
Możecie robić z tym wątkiem, co chcecie. Ciąć, przyklejać, wykastrować...
W sumie pomysł dobry w tym dołączeniem, ale Owain - w końcu co jest co? Który jest który?
ODPOWIEDZ