Propozycje zmian na forum

off-duty
ODPOWIEDZ
zdyboo

Re: Propozycje zmian na forum

#911

Post autor: zdyboo »

Mnie nikt niczego nie wymierzał i nie słyszałem o takim przypadku we Wrocławiu czy okolicy. Jeździłem nawet jak był ten pojebany zakaz poruszania się. Zwykle z zakrytą twarzą do momentu jak już spotkanie kogokolwiek było nikłe. Raz zostałem tylko przez kogoś upomniany, żebym zakrył twarz.
Wytrzymałem 12 dni bez roweru i to było moja najdłuższa przerwa w jeździe rowerem od kilku lat. Włączając w to przerwy spowodowane kontuzjami czy i tak niezwykle rzadkimi u mnie delegacjami. Każdy ma niezbędne potrzeby innego asortymentu.
cz4rnuch

Re: Propozycje zmian na forum

#912

Post autor: cz4rnuch »

zdyboo pisze: 08 paź 2020, 21:52 ...W projekcie rozporządzenia jest, że osoby uprawiające sport twarzy zakrywać nie muszą...
To tylko czekać jak od soboty przybędzie nam ze 20 milionów sportowców :)

Dla przypomnienia :)

Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Propozycje zmian na forum

#913

Post autor: wpk »

zdyboo pisze: 08 paź 2020, 21:52 W projekcie rozporządzenia jest, że osoby uprawiające sport twarzy zakrywać nie muszą.
A o uprawiających sex coś piszą? Bo to w sumie rodzaj sportu.
zdyboo

Re: Propozycje zmian na forum

#915

Post autor: zdyboo »

To akurat jest montaż. Tekst wypowiadany rzekomo przez pana na rowerze, wypowiadany jest głosem Zbigniewa Stonogi.
W projekcie jest też, że w lesie nie trzeba zakrywać i nie sądzę, żeby to zmienili lub zakazali wstępu do lasów (w końcu każde drzewo ma koronę) w pełni sezonu grzybiarskiego. Przypomnę, że nawet dzielna US Army musiała przerwać manewry bo się cywile szukając grzybów, ładowali na poligon w Drawsku.

Grzesiek, coś nie pykło ze sznurkiem i 404 się zgłasza.

Dodano po 3 minutach 27 strzałach znikąd:
Woytku, jeżeli zamierzasz uprawiać miłosne zapasy w przestrzeni publicznej, to nie brakiem maseczki się musisz kłopotać.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Propozycje zmian na forum

#916

Post autor: wpk »

zdyboo pisze: 08 paź 2020, 22:33 szukając grzybów, ładowali na poligon w Drawsku.
Atomowych?
zdyboo pisze: 08 paź 2020, 22:33 Woytku, jeżeli zamierzasz uprawiać miłosne zapasy w przestrzeni publicznej, to nie brakiem maseczki się musisz kłopotać.
Tak? Aha.
nordenvind

Re: Propozycje zmian na forum

#917

Post autor: nordenvind »

zdyboo pisze: 08 paź 2020, 22:33 Grzesiek, coś nie pykło ze sznurkiem i 404 się zgłasza.
Zostałem pokonany przez androida w tablecie :mrgreen:

Bareja by tego lepiej nie wymyślił...
https://www.antyradio.pl/News/Sciagnela ... IDEO-43566
zdyboo

Re: Propozycje zmian na forum

#918

Post autor: zdyboo »

Atomowe grzyby same Cię znajdą. Zapamiętasz ten widok do końca życia.
puch24

Re: Propozycje zmian na forum

#919

Post autor: puch24 »

A jeśli uprawiam miłość z osobą, z którą nie zamieszkuję we wspólnej gospodarce, to musimy mieć maseczki? W świetle prawa chyba tak.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Propozycje zmian na forum

#920

Post autor: wpk »

Właśnie.
ODPOWIEDZ